Komentarz Nolana po nominacjach 0

Po zignorowaniu Mrocznego Rycerza przez Akademię Jonathan Nolan odpowiedział fanom filmu na portalu.

Scenarzysta Mrocznego Rycerza, Jonathan Nolan odpowiedział na portalu darkcampaign.com na oburzenie fanów filmu spowodowane zignorowaniem obrazu podczas nominacji do Oskarów:

“Hej – nie mam pewności do kogo to adresować, wygląda to na zbiorowy trud, ale chciałem podziękować.

Chylę czoła, że poświęcilibyście czas i wysiłek, by film został doceniony. Tak samo jak wy, byłem rozczarowany, że Chris nie został dziś rano doceniony, dla Heatha i wielu ludzi, którzy tak ciężko pracowali nad tym obrazem, otrzymanie nominacji jest podniecające.

Każda nominacja ekranzacji komiksu jest piękna, nie ważne z której strony ją ugryźć i to trochę osładza tę gorycz.

Jonathan NolanJonathan Nolan

Poza tym, byłem już kiedyś na tym wielkim show i, jak żaden, jest nieco rozczarowujący. Wiecie, że nie ma nawet otwartego baru podczas pokazu? Przynajmniej tym razem, będę pamiętał, aby zabrać trochę gotówki, by kupić sobie drinka po przegranej.

Najlepszym doświadczeniem w tym wszystkim jest widzieć innych ludzi z tak wielką pasją dla tego filmu, taką jaką czuliśmy my. To było naprawdę niesamowite doświaczenie. Dziękuję raz jeszcze.

Najlepszego,

Jonah Nolan”

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Iqqa

"przy tym argumentując co i dlaczego"

Wasze argumenty? ;) Wyczytałem tylko tyle, że wolfie wyłączył film po kilkunastu minutach, a centralny zaczął pisać nieprzychylne komentarze jeszcze przed pojawieniem się filmu w kinach.

"a to wy nas atakujecie twierdząc, że to my atakujemy"

To proponuję przeczytać jeszcze raz Twój własny komentarz. Pisanie o odbiorcach filmu: "młodzież ma papkę zamiast mózgu" i ich rzekomym spędzaniu całego dnia przy komputerze…jak to nazwać? ;) Warto spojrzeć na początku na samego siebie…

Spinnaker

plus Spinnaker :p

hehe, a tak na poważnie, to dlaczego sądzisz że tutaj jest kampania przeciwko Batmanowi? jedni są na tak, inni na nie, sam uważam że ten film to nie jest jakieś super wielkie arcydzieło.

Iqqa

Niesamowite, nadal na FDB prowadzi się kampanię przeciw Batmanowi… Wspaniała wytrwałość panowie wolfie i centralny ;)

Anonimowy Iqqa

Żadna kampania. Zwykła rozmowa.

Quagmire

niestety w Polsce nadal wielu ludzi traktuje gorzej ekranizacje komiksów, tylko dlatego że są ekranizacjami komiksów…a wypowiedz o ledgerze to kolejny dowód na ciekawe zjawisko internetu-jak wszyscy są na tak, to będę fajny i oryginalny gdy będę na nie… dobrze, że szczęki czy gwiezdne wojny nie powstały dzisiaj, już widzę te komentarze po nominacjach-przecież to film o wielkim rekinie, przecież to film o strzelaniu się laserami itp

Ronaldinho

8, nie 7, nominacji :) To, że jest to Batman, nie ma nic do rzeczy. Jest to najlepiej oceniany film roku, zarówno przez widzów (http://www.imdb.com/title/tt0468569/) jak i krytyków (http://www.rottentomatoes.com/m/the_dark_knight/). Jest to coś znacznie więcej niż film o superbohaterze. To, że nie dali nominacji za najlepszy film, jeszcze jakoś mi przechodzi, ale za reżyserię Chrisowi Nolanowi się należał. Cóż, może dostanie za trzecią część.

No tak, zagrał najlepiej drugoplanowo w tym roku, jest najlepszy wśród nominowanych i właśnie dlatego nie powinien dostać Oscara?

Nie chcę tutaj nikogo obrażać, dlatego nie skomentuje tego.

Anonimowy Ronaldinho

a mogłbys pokrótce wyjaśnić te więcej? bo jestem bardzo ciekawy czego nie dostrzegłem w tym filmie.

Proszę czekać…