http://vimeo.com/mironkundzicz

Będzie Hellboy 2 0

Studio Universal Pictures potwierdziło produkcję filmu Hellboy 2. Zobowiązało się też do pokrycia całych finansów i pełnej dystrybucji.

Guillermo del Toro napisze scenariusz i wyreżyseruje sequel przygód piekielnego chłopca. Ron Perlman ponownie wcieli się w głównego bohatera, który przybył na Ziemię, prosto z piekła, by swoją prawą ręką zniszczenia, siać postrach wśród zjaw, demonów, duchów i tym podobnych stworów. Dzięki swoim umiejętnościom zdobył pracę w tajnej organizacji rządowej B.B.P.O., która zajmuje się eksterminacją przybyszów z innych wymiarów. W filmie wystąpi też Selma Blair, która w pierwszej części wcieliła się w miłość Hellboya, która posiada zdolności pirokinetyczne.

Ron Perlman w filmie Hellboy 2004Ron Perlman w filmie Hellboy 2004

Zdjęcia do Hellboy 2 rozpoczną się w kwietniu 2007 roku w Budapeszcie i Londynie. Premiera planowana jest na lato 2008 roku.

Pierwsza część przygód Hellboya miała premierę w 2004 roku i została dobrze przyjęta przez krytykę i fanów. Wtedy reżyserem i scenarzystą również był Guillermo del Toro, który starał się pokazać Hellboya jako zwykłego człowieka, który ma takie same uczucia jak reszta ludzi, tylko ma trochę dziwną pracę i tak samo jak inni ma jej często dość i woli sobie posiedzieć w domu i pooglądać telewizję, razem ze swoimi kotami.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

majron

damy rade :) pozostaja nam komiksy ktore sa niesamowite :)

k4c5er

no pierwsza częśc była fajna i dobrze że będzie druga tylko szkoda że tyle jeszcze trzeba czekać :-)

Trophy

Nom… mi też się podobała pierwsza część ;p

majron

tez sie ciesze bo lubie postac hellboya i podobala mi sie pierwsza czesc :)

Trophy

Oooo fajnie… myślałam, że będzie tylko jedna część:-)

Proszę czekać…