widoczny tu i tam. hasam.

Wojewódzki błaznem, Rutkowski detektywem! 0

W sierpniu na ekranach naszych kin zobaczymy jeszcze 2 pozycje z dubbingiem. „Straszny dom” 18 sierpnia pojawi na ekranach naszych kin, zaś 7 kransoludków – prawdziwa historia tydzień później. Znamy już aktorów dubbingujących!

Portal dubbing.pl podał już obsady dubbingujące do tych produkcji. „Straszny dom” zapowiadany jako horror familijny pojawi się w kinach za niecałe dwa tygodnie, a już znamy obsadę dubbingującą. Joanna Jabłczyńska (Tosia z „Nigdy w życiu!”) udzieli głosu dla Jenny, koleżanki głównego bohaterka DJ, za którego przemówi Kajetan Lewandowski. Inni aktorzy udzielający głosu znajdują się TUTAJ. Film jeżeli sugerować się zwiastunami prezentuje się naprawdę nieźle. Animacja wygląda ciekawie, co zresztą widać na zdjęciu obok.

Straszny Dom /film.onet.plStraszny Dom /film.onet.pl

Drugą pozycją sierpnia jest „7 krasnoludków ? historia prawdziwa”. Niemiecka produkcja, która w Polsce ma być odpowiedzią na animację „Czerwony kapturek ? prawdziwa historia”. W „7 krasnoludkach…” do dubbingu zaangażowano doskonałą obsadę. Jako Wielki Łowca będzie mówił detektyw Krzysztof Rutkowski, jego bohater będzie miał za zadanie tropić Królewnę Śnieżkę. Głosu jeszcze użyczyli: Kuba Wojewódzki (Błazen), Joanna Jabłczyńska (Królewna Śnieżka), Marcin Troński (Ślisk), Bohdan Smoleń (Bogdan), a za 7 krasnoludków przemówią: Maciej Stuhr (Szczycik), Paweł Wilczak (Dołek), Robert Makłowicz (Knedel), Jerzy Kryszak (Loczek), Cezary Morawski (Prezes), Zbigniew Suszyński (Młotek), Jarosław Boberek (Czak), Piotr Zelt(Arnie). Jak widać obsada nie została wybrana przypadkowo. Wiele osób Wojewódzkiego ma za błazna, detektyw Rutkowski w roli Łowczego też idealnie pasuje, a Piotr Zelt po emisji „13 posterunku” także był nazywanym polskim Arnim. Muszę przyznać, że obsada została wybrana znakomicie, jednak podchodzę do tego sceptycznie, gdyż jeszcze nie widziałem żadnego dobrego polskiego dubbingu do filmu fabularnego.

Sezon na misia/allmoviephoto.comSezon na misia/allmoviephoto.com

Znane są już także osoby, które użyczą głosu postaciom z animacji „Sezon na misia”. Bohaterom najnowszego dziecka Dreamworks udzielą głosu m.in. Joanna Wizmur, która jest także reżyserką dubbingu, Jarosław Boberek w roli tytułowej i Dariusz Toczek przemówi za jelonka Elliota. Dialogami zajmie się nie kto inny, jak Bartosz Wierzbięta.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trophy

Wojewódzki rządzi… :-)

Proszę czekać…