"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kiefer pójdzie do więzienia? 0

Najprawdopodobniej ósmy sezon serialu 24 godziny zostanie odłożony w czasie, tak samo jak sezon siódmy. O ile w sezonie siódmym było to spowodowane strajkiem scenarzystów o tyle przyczyną nowego odłożenia w czasie są problemy prawne odtwórcy głównej roli Kiefera Sutherlanda. Aktor może trafić na kilka miesięcy do więzienia.

Kiefer Sutherland w filmie Lustra (2008)

Przyczyną problemów aktora jest bójka, do jakiej doszło w poniedziałek wieczorem w jednym z Nowojorskich barów. Sutherland pokłócił się z projektantem mody Jackiem McColloughenem. Jak informują świadkowie Kiefer stanął w obronie Brooke Shields, która została w niegrzeczny sposób popchnięta przez projektanta. Wtedy to zażądał od niego przeprosin a gdy ten nie zareagował uderzył "z główki". W specjalnym oświadczeniu Jack McCollough poinformował, że nie daruje aktorowi ataku na swoja osobę.

To nie pierwsze problemy prawne aktora. Po raz pierwszy został skazany w 2004 roku za jazdę po pijanemu. W roku 2007 odsiedział nawet 48 dni, gdy ponownie usiadł za kółkiem pod wpływem alkoholu. I to właśnie ze względu na recydywę aktor został skazany na wyrok w zawieszeniu. Jeśli zostanie ponownie skazany może trafić za kratki na kolejne 48 dni lub nawet kilka miesięcy.

Praca na planie ósmego sezonu miała ruszyć pod koniec miesiąca.

Źrodło: www.moviehole.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…