Dragonball Evolution 2 potwierdzony

Mimo, iż w USA Dragonball Evolution okazał się totalną klapą i był znienawidzony przez niemal każdego widza, film doczeka się sequelu.

James Marsters, który wcielił się postać Piccolo w części pierwszej, potwierdził plotki dotyczące prac nad drugim obrazem opowiadającym o przygodach Goku i smoczych kulach. Po zakończeniu trasy koncertowej, Marsters ma pojawić się na planie zdjęciowym Dragonball Evolution 2.

Fani serii komiksów i anime Dragonball nie wykazują żadnego zainteresowania kolejnym filmem o ich ulubionym wojowniku z rodu Sayajin, dlatego wszyscy zdają się zastanawiać nad sensem tworzenia następnej produkcji w świecie smoczych kul.

Odpowiedź jest prosta. Film powstanie dla pieniędzy. Pomimo słabych wpływów z projekcji w USA – tylko 9 mln dolarów – obraz zarobił 45 mln dolarów za granicą. Największy kasowy sukces zanotowano w Japonii i Chinach. Fox nie wydał za wiele pieniędzy na promocję, a gaże aktorów również nie były zbyt duże. Istnieje szansa, że skoro taki kicz zdobył sporą widownię wśród Chińczyków i Japończyków, to jego kontynuacja ponownie przyciągnie ich do kin.

Zamiast narzekać na kolejną nieudaną produkcję, możemy przymknąć na nią oko i podziwiać twórczość fanów Dragonball – do obejrzenia poniżej:


Patryk Tokarek
Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)