W połowie lat 70. włoskie i amerykańskie władze ścigają trzy znane postacie przestępczości zorganizowanej. Podczas ucieczki trafiają oni do Brazylii z nowym celem: tropikalizacją mafii. (Brak polskiej wersji językowej)

Odcinki

8
Osławiony szef sycylijskiej mafii przenosi się do Rio de Janeiro z ambitnym celem przekształcenia Brazylii w nowy szlak przemytu heroiny do USA.
Buscetta zawiera umowę z bankierem inwestycyjnym, aby zabezpieczyć swój pierwszy transport heroiny.
Sarti dowiaduje się, że Julien go zdradził. Ponieważ jego życie jest teraz zagrożone, musi upewnić się, że Julien zapłaci za to, co zrobił, bez względu na cenę.
Buscetta dostrzega, że jego związek z brazylijską kochanką Marią Cristiną jest zagrożony, gdy dwóch nowojorskich mafiosów przyjeżdża do Rio, aby sprawdzić jego operację narkotykową.
Legros ukrywa przed Buscettą wielką tajemnicę. Aby uniknąć więzienia, zawiera umowę z agentem Singletonem. Teraz musi udowodnić, że jest godny zaufania dla nich obu.
Legros prawie zostaje zdemaskowany, gdy Sarti pojawia się nieproszony w jego biurze. Sytuacja staje się jeszcze gorsza, gdy trzech przemytników próbuje ukraść wszystkie jego pieniądze.
Biznes tria zaczyna się rozpadać. Co więcej, ich ostatnia dostawa narkotyków jest zagrożona przez nowego mafijnego Capo, który właśnie przybył do Rio, aby przejąć operację Buscetty.
Buscetta, Sarti i Legros spotykają się po raz ostatni, podczas gdy ich przyjaciele są aresztowani, a ich bliscy mogą być w niebezpieczeństwie. Teraz każdy musi się bronić przed samym sobą.
Nawigacja

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

  • Plakaty
  • Zwiastuny
  • Zdjęcia

Pozostałe

Zarządzanie