Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Robin Hardy | ||
Jake Wright
(asystent)
|
||
Brian W. Cook
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Munro
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vic Smith
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Anthony Shaffer | ||
Susanna Merry
(ciągłość scenariusza)
|
||
David Pinner
(powieść) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Peter Snell
producent
|
||
Mike Gowans
kierownik produkcji
|
||
Ted Morley
kierownik produkcji
|
||
Mercedes de Dunewic
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Edward Woodward
Sierż. Howie
|
||
Christopher Lee
Lord Summerisle
|
7,7
|
|
Diane Cilento
Panna Rose
|
7,0
|
|
Britt Ekland
Willow
|
6,5
|
|
Ingrid Pitt
Bibliotekarka
|
||
Lindsay Kemp
Alder MacGregor
|
||
Russell Waters
Zarządca przystani
|
||
Aubrey Morris
Grabarz / Stary ogrodnik
|
||
Irene Sunters
May Morrison
|
||
Walter Carr
Dyrektor szkoły
|
||
Ian Campbell
Oak
|
||
Leslie Blackater
Fryzjerka
|
||
Roy Boyd
Broome
|
||
Peter Brewis
Muzyk
|
||
Barbara Rafferty
Kobieta z dzieckiem
|
||
Juliet Cadzow
Wieśniaczka na Summerisle
|
||
Ross Campbell
Informator
|
||
Penny Cluer
Gillie
|
||
Michael Cole
Muzyk
|
||
Kevin Collins
Stary rybak
|
||
Gerry Cowper
Rowan Morrison
|
||
Ian Cutler
Muzyk
|
||
Donald Eccles
T.H. Lennox
|
||
Myra Forsyth
Pani Grimmond
|
||
John Hallam
P.C. McTaggert
|
||
Alison Hughes
Narzeczona Howiego
|
||
Charles Kearney
Rzeźnik
|
||
Fiona Kennedy
Holly
|
||
John MacGregor
Piekarz
|
||
Jimmy MacKenzie
Briar
|
||
Lesley Mackie
Daisy
|
||
Jennifer Martin
Myrtle Morrison
|
||
Bernard Murray
Muzyk
|
||
Helen Norman
Wieśniaczka na Summerisle
|
||
Lorraine Peters
Dziewczyna siedząca na grobie
|
||
Tony Roper
Listonosz
|
||
John Sharp
Dr Ewan
|
||
Elizabeth Sinclair
Wieśniaczka na Summerisle
|
||
Andrew Tompkins
Muzyk
|
||
Ian Wilson
Informator
|
||
Richard Wren
Ash Buchanan
|
||
John Young
Handlarz rybami
|
||
S. Newton Anderson
Landers (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Giovanni
Muzyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robin Hardy
Pastor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Harry Waxman | ||
Peter Allwork
(druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Paul Giovanni | ||
Magnet | ||
Kostiumy | Ocena | |
Sue Yelland | ||
Masada Wilmot
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Eric Boyd-Perkins | ||
Denis Whitehouse
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
W.T. Partleton
charakteryzator
|
||
Jan Dorman
fryzjer
|
||
John Webber
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Seamus Flannery
dyrektor artystyczny
|
||
Richard Rambaut
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ernie Blake
główny architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jill Quertier
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arthur Wicks
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Pain
rysownik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robin Gregory
dźwięk
|
||
Bob Jones
dźwięk
|
||
Vernon Messenger
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Maggie Cartier
dobór obsady
|
||
James Devis
operator kamery
|
||
Mike Drew
prowadzący ostrość
|
||
John Brown
fotosista
|
||
Jilda Smith
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Beryl Harvey
sekretariat produkcji
|
||
Stuart Hopps
choreograf
|
||
Chris Pinnock
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ken Worringham
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pat Davis
prowadzący ostrość (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bronco McLoughlin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lorraine Peters
kaskader dublujący: Britt Ekland (niewymieniony w czołówce)
|
||
Earnie Shepherd
księgowy produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roger Corman
konsultant (pomysł)
|
7,7
|
|
Craig Miller
konsultant (marketing)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…