Obsada

Reżyseria
Średnia
Steve Rash -
Carol Himes (asystent) -
Robert J. Smawley (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Robert Gittler -
Alan Swyer (historia) -
John Goldrosen (książka) -
Producenci
Średnia
Frances Avrut-Bauer producent towarzyszący -
Fred Bauer producent -
Edward H. Cohen producent wykonawczy -
Fred T. Kuehnert współproducent wykonawczy -
Don Goldman kierownik produkcji -
Aktorzy
Średnia
Gary Busey
Charles Hardin "Buddy" Holly
6.8
Don Stroud
Jesse
-
Charles Martin Smith
Ray Bob
-
Conrad Janis Ross Turner -
William Jordan
Riley
-
Maria Richwine Maria Elena Santiago -
Amy Johnston Cindy Lou -
Dick O'Neill
Sol Gittler
-
Fred Travalena
Madman Mancuso
-
Neva Patterson Pani Ella Holly -
Arch Johnson
Pan Lawrence Holly
-
John F. Goff T.J. -
Gloria Irizarry Pani Santiago -
Jody Berry Sam, technik -
Richard Kennedy Kaznodzieja -
Jim Beach Wilson -
Gailard Sartain J.P. "The Big Bopper" Richardson -
Albert Popwell Eddie -
Paul Mooney
Sam Cooke
-
Freeman King Apollo M.C. -
Matthew 'Stymie' Beard
Luther
-
Bill Phillips Murry Recepcjonista -
Joe Renzetti
Skrzypek
8.0
Rajah Bergman Schwartz, skrzypek -
Alan Peterson Ośmiolatek -
John Waldron Sześciolatek -
M.G. Kelly Avalon M.C. -
Craig White King Curtis -
Jerry Zaremba Eddie Cochran -
John B. Jarvis Pianista w Eddie Cochran Band -
Richard Hayward Perkusista w Eddie Cochran Band -
David Miner Basista w Eddie Cochran Band -
Jack Denbo Nowojorski taksówkarz -
Paul Carmello Pan Parker -
Robert Christopher Sprzedawca cadillaców -
Jack Jozefson Kierownik sceny -
Buddy Miles Muzyk -
Loutz Gage Producent -
Peter Griffin Reżyser -
Gilbert Melgar Richie Valens -
John Fisher Mężczyzna w teatrze -
Will Jordan Ed Sullivan (głos) -
Bill Lytle Delbert -
Mags Kavanaugh Sissy Lou (niewymieniony w czołówce) -
Hope Sage Fanka (niewymieniony w czołówce) -
Eric Voge Groupie (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Stevan Larner (kierownik zdjęć) -
Allen Facemire (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Gene Griffith (główna pomoc techniczna) -
Charlie Albrecht (pomoc techniczna) -
Tom Bookout (pomoc techniczna) -
Bob Harkins (pomoc techniczna) -
John Falone (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Kompozytorzy
Średnia
Joe Renzetti 8.0
Kostiumy
Średnia
Bill Flores -
Michael Butler (garderoba) -
Thalia Phillips (garderoba) -
Montaż
Średnia
David E. Blewitt -
James Seidelman (asystent) -
Mark Newman (praktykant) -
Susanne Gervay (montażysta negatywu) -
Charakteryzacja
Średnia
Doris Alexander charakteryzator -
Gerry Leetch fryzjer -
Marvin G. Westmore charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Joel Schiller scenograf -
Thomas L. Roysden dekorator wnętrz -
Michael C. Ayers główny rekwizytor (asystent) -
Anthony P. Cellucci konstruktor dekoracji -
Robert W. Dutton konstruktor dekoracji -
Victor Goldis główny architekt -
Jack Holz główny architekt -
Ronald C. Jacobs konstruktor dekoracji -
James A. Rathbun konstruktor dekoracji -
Ernie Sawyers główny rekwizytor -
Mort Zwicker koordynator konstrukcji -
Dźwięk
Średnia
Willie D. Burton mikser -
Robert W. Harris dźwięk (asystent) -
Marvin E. Lewis dźwięk (asystent) -
Colin C. Mouat montaż efektów dźwiękowych -
Jerry Stanford montaż dialogów -
Allan Bromberg montaż dźwięku (asystent) -
Jack K. Tillar montaż muzyki -
Joel Fein mikser ponownego nagrania -
Walter A. Gest mikser ponownego nagrania -
Curly Thirlwell mikser ponownego nagrania (asystent) -
Tex Rudloff mikser ponownego nagrania -
Efekty specjalne
Średnia
Pozostała Ekipa
Średnia
Joyce Selznick dobór obsady -
Garrett Brown operator steadicam -
David Dalzell operator kamery -
John Davis mistrz oświetlenia -
Michael Goldstein kamerzysta (asystent) -
Gemma La Mana fotosista -
Kyle T. MacDowell elektryk -
Calvin Maehl oświetlenie -
Steve Peterson kamerzysta (asystent) -
Randall Robinson kamerzysta (asystent) -
Robert Segars oświetlenie (druga ekipa) -
Steve Stafford
kamerzysta (asystent)
-
Michael Ackley dubler -
Larry Joe Berger dubler -
Kate Groobin dubler -