Hitman 6.7

Agent 47 dostaje zlecenie zabicia prezydenta Rosji, przez co wplątuje się w międzynarodowy spisek. Od tej chwili zdany tylko na siebie rozpoczyna śledztwo, chcąc zdemaskować sprawców intrygi.

Zgłoś naruszenie Trailer Final

Komentarze 35

pajki_filmaniak 6

taki sobie spodziewałem się nie co lepszej produkcji

Chemas 5

Tempo jest nie powiem, rozumiem też to, że to film na podstawie gry, więc mogę przymknąć oko, no ale jednak można ti było dopracować

Justyna007 5

[5/10] Średni – Super bohater. Nudny. Scenariusz do przewidzenia.

Young_Caesar 8

8/10 – film uwarzam za bardzo dobry, utrzymany w klimacie gry, moze jedynie troche wiecej akcji lecz nie psuje to filmu. Sam Agent 47 swietnie odwzorowany , nawet chodzil podobnie jak w grze;p (czego nie spodziewalem sie po Timothym Olyphant’cie) , no i oczywiscie uroku dodaje Olga Kurylenko;D . polecam nie tylko fanom serii….

Maciek_Przybyszewski 4

Kiedy powstanie dobra, filmowa adaptacji gry? – Grałem w pierwszą i drugą odsłonę Hitmana. Gry wciągały i miały klimat. Film nie ma klimatu, jest przewidywalny jak śnieg zimą. Timothy Olyphant nijak nie ma się do pierwowzoru. Wg mnie jest za dobrze zbudowany, żeby nie powiedzieć za mało kościsty i nijak nie podobny do "growego" 47. Reszta to w miarę poprawne kino akcji. Do obejrzenia i zapomnienia.

niezła strzelaninka ale przy Bornie wysiada

Ponoć ma być w tym roku Hitman 2 film, ale nie wiem czy z Olyphantem, najlepiej by się nadawał gość który podkładał jego głos we wszystkich częściach! David Bateson

Następne