Transformers 3 6.8

Pod koniec trwającej na Cybertronie wojny, przegrywające Autoboty wysyłają w przestrzeń kosmiczną Arkę - statek zawierający broń która może dać im zwycięstwo. Pojazd zostaje jednak uszkodzony i znika na wieki. Współcześnie przebywające już na Ziemi Autoboty wpadają na ślad rozbitego statku, którego wrak leży na księżycu. W jego szczątkach odnaleziony zostaje ich pierwszy przywódca Sentinel Prime, ale po jego przebudzeniu okazuje się, że przeszedł on na stronę Decepticonów, których oddziały czekają tylko na sygnał do ataku.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Michael Bay 7.5
Kenny Bates (reżyser drugiej ekipy) -
Simon Warnock (asystent) -
Steve Battaglia (asystent) -
Brian Relyea (asystent) -
K.C. Hodenfield (dodatkowy) (asystent) -
Kevin Berlandi (dodatkowy) (asystent) (Chicago) -
Randin Brown (dodatkowy) (asystent) (Chicago) -
Andy Spellman (dodatkowy) (asystent) (Chicago) -
Eugene Davis (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Geoffroy Koeberle (asystent-stażysta) (niewymieniony w czołówce) -
Scenariusz
Średnia
Ehren Kruger 5.0
Producenci
Średnia
Michael Bay
producent wykonawczy
7.5
Ian Bryce
producent
-
Allegra Clegg współproducent -
Tom DeSanto producent -
Lorenzo di Bonaventura
producent
8.0
Michelle McGonagle współproducent -
Steven Spielberg
producent wykonawczy
8.3
Allegra Clegg kierownik produkcji -
Jeff Diaz kierownik produkcji -
Daren Hicks nadzorca produkcji -
Kenneth Yoder koordynator produkcji (asystent) -
Jason Zorigian koordynator produkcji (asystent) -
Kenny Bates współproducent -
Matthew Cohan współproducent -
Brian Goldner producent wykonawczy -
Michael Kase współproducent -
Don Murphy producent -
Mark Vahradian producent wykonawczy -
Jason Pomerantz nadzorca produkcji -
Aktorzy
Średnia
Shia LaBeouf
Sam Witwicky
7.2
Rosie Huntington-Whiteley
Carly Miller
6.5
Josh Duhamel
Ppłk William Lennox
8.0
John Turturro
Seymour Simmons
8.3
Tyrese Gibson
Sierż. Robert Epps
7.1
Patrick Dempsey
Dylan Gould
8.3
Frances McDormand
Charlotte Mearing, dyrektor służby wywiadu
7.0
John Malkovich
Bruce Brazos
7.8
Kevin Dunn
Ron Witwicky
7.0
Julie White
Judy Witwicky
5.0
Alan Tudyk
Holender
7.5
Ken Jeong
Jerry Wang
8.0
Glenn Morshower
Gen. Morshower
6.0
Lester Speight
Eddie
-
Buzz Aldrin
Buzz Aldrin
10.0
Bill O'Reilly
Bill O'Reilly
-
Ravil Isyanov
Voshkod
-
Dustin Dennard
Porucznik, oddział Lennoxa
6.0
Markiss McFadden
Baby Face, oddział Lennoxa
6.0
Nick Bickle
Chapman, oddział Lennoxa
6.0
Ajay James Atroui, oddział Lennoxa -
Brett Lynch Phelps, oddział Lennoxa -
Chris A. Robinson
Bruno, oddział Lennoxa
6.0
Scott C. Roe
Nelson, oddział Lennoxa
-
James D. Weston II
Tuens, oddział Lennoxa
6.0
Brian Call Taggart, oddział Lennoxa -
Aaron Garrido Mongo, oddział Eppsa -
Mikal Vega
Hooch, oddział Eppsa
6.0
Kenny Sheard Marc L, oddział Eppsa -
Josh Kelly
Stone, oddział Eppsa
-
Keiko Agena
Asystentka Mearing
7.0
LaMonica Garrett
Asystent gen. Morshowera
-
Yasen Peyankov
Wspólnik Voshkoda
-
Brett Stimely
Prezydent Kennedy
6.0
John H. Tobin
Prezydent Nixon
-
Drew Pillsbury
McNamara, Sekretarz Obrony
-
Patrick Pankhurst Dyrektor NASA -
Larry Clarke
Naukowiec NASA w 1969 roku
-
Tom Virtue
Technik NASA "Black Ops" w 1969 roku
-
Thomas Crawford Technik NASA "Black Ops" w 1969 roku -
Kevin Sizemore
Technik NASA "Black Ops" w 1969 roku
-
Alan Pietruszewski
Kontroler misji NASA w 1969 roku
-
Michael Daniel Cassady Technik NASA w 1969 roku -
Peter Murnik
Nadzorca stacji namierzającej w 1969 roku
-
Don Jeanes Neil Armstrong w 1969 roku -
Cory Tucker
Buzz Aldrin w 1969 roku
-
Lindsey Ginter
Starszy naukowiec z NASA
6.0
David St. James
Starszy naukowiec z NASA
-
Mitch Bromwell Technik NASA -
Elya Baskin
Dimitri, kosmonauta
7.0
Eugene Alper
Yuri, kosmonauta
-
Inna Korobkina
Rosjanka
6.0
Zoran Radanovich
Rosyjski ochroniarz
-
Kathleen Gati
Rosyjska barmanka
-
Annie O'Donnell Kobieta z działu kadr -
Chris Sheffield
Pryszczaty dzieciak z korporacji
6.0
Ken Takemoto
Japoński kierownik
-
Michael Loeffelholz Przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjną -
Mindy Sterling
Agentka ubezpieczeniowa
8.0
Stephen Monroe Taylor
Pracownik sortowni listów
-
Andrew Daly
Pracownik sortowni listów
6.0
Derek Miller Pracownik sortowni listów -
Leidy Mazo Pracowniczka sortowni listów -
Scott Krinsky
Kierownik Accuretty
-
Katherine Sigismund Pracowniczka Accuretty -
Maile Flanagan
Pracowniczka Accuretty
-
Darren O'Hare
Skrytykowany naukowiec
-
Jack Axelrod
Simmons Tileman
-
Rich Hutchman Inżynier -
Meredith Monroe
Żona inżyniera
8.0
Christian Baha Kierownik Dylana -
Jennifer Williams Asystentka Dylana -
Danielle Fornarelli Asystentka Dylana -
Danny McCarthy Strażnik NEST -
John Turk
Strażnik NEST
-
Pete Kelly Strażnik NEST -
Mark Golden Członek oddziału SEAL -
Sean Murphy Członek oddziału SEAL -
Scott Paulson Członek oddziału SEAL -
Luis Echagarruga Członek oddziału SEAL -
Iqbal Theba
Sekretarz Generalny ONZ
-
Anthony Azizi
Por. Sulimani
-
Sammy Sheik
Por. Faraj
7.0
Mark Ryan
Operator samolotu bezzałogowego
7.0
John S. McAfee Koordynator śledzenia GPS -
Jay Gates Reporter z Waszyngtonu -
Rebecca Cooper Reporterka z Waszyngtonu -
Bonecrusher the Mastiff Bonecrusher, pies 6.0
Peter Cullen
Optimus Prime (głos)
8.0
Hugo Weaving
Megatron (głos)
7.7
Leonard Nimoy
Sentinel Prime (głos)
8.0
Jess Harnell
Ironhide (głos)
7.0
Charlie Adler
Starscream (głos)
8.0
Robert Foxworth
Ratchet (głos)
6.0
James Remar
Sideswipe (głos)
6.7
Francesco Quinn
Dino (głos)
-
George Coe
Que / Wheeljack (głos)
-
Tom Kenny
Wheelie (głos)
7.0
Reno Wilson
Brains (głos)
4.5
Frank Welker
Shockwave / Soundwave (głos)
9.0
Ron Bottitta
Amp / Roadbuster (głos)
-
John DiMaggio
Leadfoot / Target (głos)
7.0
Keith Szarabajka
Laserbeak (głos)
-
Greg Berg Igor (głos) -
Elena Kolpachikova
Rosjanka (niewymieniony w czołówce)
6.0
Alen Toric
Pilot Sił Powietrznych (niewymieniony w czołówce)
6.0
Matt McVay Bill Anders w 1969 roku (niewymieniony w czołówce) -
Jason Endicott Drugi asystent Mearing -
Adam Critchlow Oficer piechoty morskiej w Białym Domu (niewymieniony w czołówce) -
Erik Kowalski
Żołnierz z drużyny Nest (niewymieniony w czołówce)
6.0
Taylor McCluskey
Pracownik biurowy (niewymieniony w czołówce)
6.0
Christina Putnam
Dziewczyna w windzie (niewymieniony w czołówce)
6.0
Michael Saglimbeni
Podpułkownik z Pentagonu (niewymieniony w czołówce)
6.0
Gena Ellis Mieszkanka Chicago (niewymieniony w czołówce) -
John Farrer Delegat ONZ (niewymieniony w czołówce) -
Reese Foster Pracownik Accuretty (niewymieniony w czołówce) -
William Haze
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
-
Jesse Heiman
Pracownik biurowy (niewymieniony w czołówce)
6.0
David Hill
Technik NEST (niewymieniony w czołówce)
-
Kristoffer Kjornes
Robert F. Kennedy (niewymieniony w czołówce)
6.0
Alecia Hamilton
Kelnerka w rezydencji (niewymieniony w czołówce)
6.0
Dean Napolitano
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
-
Jason Neisewander Statysta (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Okeefe Syn inżyniera (niewymieniony w czołówce) -
Bob Kaye Agent Secret Service (niewymieniony w czołówce) -
Robert Herrick Josh (niewymieniony w czołówce) -
Joel Shock Por. Brenneman (niewymieniony w czołówce) -
Jordan Michael Coulson Policjant (niewymieniony w czołówce) -
Kaitlan Welton
Dziewczyna na randce z Dylanem (niewymieniony w czołówce)
6.0
Karen E. Wright
Sekretarka w centrum NASA (niewymieniony w czołówce)
-
Zdjęcia
Średnia
Amir Mokri
(kierownik zdjęć)
8.0
Joseph Czerw (pomoc techniczna) 7.0
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
9.0
Les T. Tomita (główna pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Steve Jablonsky 8.0
Kostiumy
Średnia
Deborah Lynn Scott 9.0
Dani Phelps 7.0
Montaż
Średnia
Roger Barton 8.0
William Goldenberg 8.0
Kevin Stermer (asystent) 7.0
Joel Negron 7.0
Charakteryzacja
Średnia
Matthew Petty fryzjer -
Vicki Vacca charakteryzator -
Kathy Jeung charakteryzator -
Ann-Maree Hurley charakteryzator (dodatkowy) -
Scenografia
Średnia
Nigel Phelps scenograf 9.0
Kevin Ishioka dyrektor artystyczny -
Jennifer Williams dekorator wnętrz -
Paul Allen rekwizytor -
Ernie Avila modelarz -
Anthony Barracca rekwizytor -
Michael C. Biddle cyfrowy projekt wnętrz -
Susan A. Burig projektant graficzny -
Robert Consing scenopis obrazkowy -
Jann K. Engel projektant wnętrz -
James Fernandez rekwizytor -
Tom Gagnon rekwizytor -
Sean Ginevan główny konstruktor dekoracji -
Ryan Patrick Kelly rekwizytor -
Anthony Klaiman rekwizytor -
George Lee projektant wnętrz -
Jeff Markwith projektant wnętrz -
Jason McDonough rekwizytor -
Adam Mull modelarz -
Andrew Reeder projektant wnętrz -
Easton Smith projektant wnętrz -
Gary Tuers główny rekwizytor -
Mark Tuttle rekwizytor -
John Warner rekwizytor -
Benjamin Edelberg dyrektor artystyczny -
Jeffrey Ault rekwizytor -
Jamie Bishop rekwizytor -
John R. Boucher rekwizytor -
Mark W. Brown główny rekwizytor (asystent) -
Jonathan Burdeshaw rzeźbiarz -
Chris Cleek dyrektor artystyczny (asystent) -
Martha Johnston projektant wnętrz -
Gary Metzen malarz -
Dźwięk
Średnia
Kevin Cerchiai mikrofoniarz -
Peter J. Devlin mikser -
Michael Miller mikser postsynchronu -
Ulrika Akander montaż postsynchronu -
Ulrika Akander montaż dialogów -
Courtney Bishop operator postsynchronu -
Jeffrey J. Haboush mikser ponownego nagrania -
P.K. Hooker montaż efektów dźwiękowych -
Ai-Ling Lee montaż efektów dźwiękowych -
John Marquis montaż efektów dźwiękowych -
Alyson Dee Moore imitator dźwięku -
Willard Overstreet montaż imitacji -
Jacob Riehle montaż dźwięku (asystent) -
John Roesch imitator dźwięku -
Greg P. Russell mikser ponownego nagrania -
Christian Schaanning montaż dźwięku -
Efekty specjalne
Średnia
H. Barclay Aaris efekty specjalne -
John Frazier
nadzorca efektów specjalnych
9.0
Chris Jones pirotechnik -
Mark Noel nadzorca efektów specjalnych 9.0
Randy Fitzgerald pirotechnik 8.0
Eric Frazier efekty specjalne 9.0
Patrick Gagné efekty specjalne -
Jason Negron technik -
Mark Nieman makijaż -
Darin O'Neill technik -
Andrew Paulo efekty specjalne -
James G. Thomas nadzorca efektów specjalnych 8.0
Tom von Badinski efekty specjalne -
Mike Wever technik -
Ryan Amborn technik -
Sean Amborn technik -
Robert M. Bell technik -
Horacio Blanco technik -
Helmer Claesson technik (Chicago) -
Kenneth C. Clark technik -
Bill Cobb technik -
Jack Davis technik -
Kim Derry technik -
Howard Frazier technik -
Bruce D. Hayes technik -
Norbert Hernandez technik -
Anthony Ray Herrera technik 7.0
David Anthony Jackson technik -
Joe Judd technik -
William Kennedy Jr. technik (Chicago) -
Kyle Kinly technik (Chicago) -
Louis Lindwall technik -
Joseph Livolsi technik -
Fernando Massiel technik -
Tyler Matson technik -
Ken Mieding technik 9.0
John D. Milinac nadzorca efektów specjalnych (Chicago) -
Casey D. Noel technik -
Steven Pancake technik -
Jeff Pepiot technik -
Jim Schwalm koordynator efektów specjalnych 8.0
Richard Schwalm technik -
Jonathan Tang technik -
Bryan Wohlers technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Steve McGillen zecer -
Brad Peterman kamerzysta (asystent) -
Joseph F. Warren oświetlenie -
Chris Dame kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Denise Chamian dobór obsady -
Angela Demo dodatkowy dobór obsady -
Ania Kamieniecki-O'Hare
dodatkowy dobór obsady
-
Ruth Lambert dobór głosu (dodatkowy) -
Carla Lewis dodatkowy dobór obsady -
Liz Ludwitzke dobór obsady (asystent) -
Robert McGee dobór głosu (dodatkowy) -
Joan Philo dodatkowy dobór obsady -
Christi Webb dobór głosu (asystent) -
Ted Andre główny zecer -
Brett Ellis dyrektor techniczny -
Makoto Koyama animator postaci -
Mårten Larsson nadzorca grafiki komputerowej -
Sally Slade efekty wizualne -
Aaron Sims projektant postaci animacji 8.0
Brian Avery
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Simone Bargetze
kaskader
-
Kenny Bates koordynator kaskaderów -
Jon Braver
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Jeff Bruno kaskader -
Chris Carnel
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Steve Chang kaskader dublujący: Ken Jeong (niewymieniony w czołówce) -
Brian Christensen kaskader -
Ann Coccagnia kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Aaron Crippen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Max Daniels
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Tobiasz Daszkiewicz
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Dustin Dennard
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Kevin Derr
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Eyad Elbitar
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Paul Eliopoulos kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Colin Follenweider
kaskader
6.0
Chris Gann
kaskader
-
Jeri Habberstad
kaskader dublujący: Frances McDormand (niewymieniony w czołówce)
-
Tom Harper kaskader -
Natascha Hopkins kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Michael Hugghins
kaskader
-
David Hutchison kaskader -
Precious Jenkins kaskader dublujący: Markiss McFadden (niewymieniony w czołówce) -
Tom Lowell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Diana R. Lupo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Khristian Lupo kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce) -
Mike Majesky kaskader -
Daniel Maldonado
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Rick Miller
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Anthony Molinari
kaskader (niewymieniony w czołówce)
7.5
Marty Murray kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Casey O'Neill
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Carl Paoli
kaskader
6.0
Jade Quon
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Simon Rhee
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Shawn Robinson kaskader -
Troy Robinson
kaskader
-
Rich Rutherford
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Ray Siegle
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Nancy Thurston
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Steve Upton
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Alicia Vela-Bailey
kaskader
6.0
Banzai Vitale
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Mark Aaron Wagner
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Stuart F. Wilson kaskader dublujący: John Malkovich (niewymieniony w czołówce) -
Scott Workman
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
8.0
Alvin Zalamea
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Ronald Dragosh elektryk -
Francis Hanneman kamerzysta (asystent) -
Jacques Jouffret operator steadicam 8.0
Jacques Jouffret operator kamery 8.0
Matt Kennedy fotosista -
Jaimie Trueblood fotosista -
Casey Carmichael księgowy (asystent) -
Lindsay Little księgowy (asystent) -
Joshua Loiko księgowy (asystent) -
Gail Marinelli księgowy (asystent) -
Sasa Watt księgowy (asystent) -
Natalie M. Meyer
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Edward Zhou animator -
Paolo Acri zecer -
Matthew Adams zecer -
Michael Adkisson główny zecer -
Eric M. Beaver główny zecer -
Prasad Biki efekty wizualne -
Wayne Billheimer producent efektów wizualnych -
Landon Bootsma zecer -
Matt Bouchard dyrektor techniczny -
Gavin Boyle układ graficzny -
Tatjana Bozinovski zecer -
Lee Briggs koordynator efektów wizualnych -
Ken Bryan modelarz cyfrowy -
Mark Casey zecer -
Sarah Cave koordynator animacji -
Mark Chataway dyrektor techniczny -
Krishnamurti Costa modelarz cyfrowy -
Louis Cox efekty wizualne -
Ryan Cronin animator -
Lorelei David montaż efektów wizualnych -
Amy Daye zecer -
Ryan Delaney koordynator efektów wizualnych -
Edgar Díaz tworzący w technologii cyfrowej -
Steven Fagerquist zecer -
Devin Fairbairn układ graficzny -
Scott Farrar nadzorca efektów wizualnych 7.0
Dan Feinstein zecer -
Brian Fisher zecer -
Bridgette Foo tworzący w technologii cyfrowej -
David Fuhrer tworzący w technologii cyfrowej -
Michael Gaiser efekty wizualne -
Robin Gala zecer -
Mei Gangwen efekty wizualne -
Andy Garcia dyrektor techniczny -
Sigurjón F. Gardarsson zecer -
Joshua Gengler zecer -
Abhishek Ghorui zecer -
Tim Gibbons zecer -
Robin Scott Graham zecer -
Jason Ho animator -
Yap Hon Wui tworzący w technologii cyfrowej -
Joel LeLièvre efekty wizualne -
Eric Leong Mun Fai animator -
John M. Levin układ graficzny -
Jeff Lew animator postaci -
Todd Liddiard zecer -
Kevin Lingenfelser główny zecer -
Justin Louis układ graficzny -
Marc Machuca tworzący w technologii cyfrowej -
Mike Marcuzzi efekty wizualne -
Rachel A. Mariscal koordynator cyfrowy -
Kerry Lee efekty wizualne -
Mathew Krentz zecer -
Amit Kumar zecer -
Jean Lapointe zecer -
David Larochelle zecer -
Yann Larochette zecer -
Michelle Ledesma koordynator efektów wizualnych -
Alexander K. Lee animator -
Jaewook Lee tworzący w technologii cyfrowej -
Jooyong Lee tworzący w technologii cyfrowej -
Konstantin Hristozov zecer -
Ilamuruguselvan zecer -
Irshad Patel efekty wizualne -
Jiri Jacknowitz tworzący w technologii cyfrowej -
Michelle Jacobs producent efektów wizualnych -
Shawn Kelly główny animator -
Chansoo Kim animator -
Stephen King animator -
Dean Koonjul zecer -
Justin Kosnikowski zecer -
Anshul Mathuria zecer -
Will McCoy zecer -
Jeremy Mesana animator postaci -
Ankit Mishra zecer -
Jerome Moo tworzący w technologii cyfrowej -
Pat Moreira układ graficzny -
Jean-Francois Morissette układ graficzny -
David Manos Morris tworzący w technologii cyfrowej -
Abishek Nair zecer -
Sheau Horng Ng tworzący w technologii cyfrowej -
Yoon See Ng zecer -
Ian Northrop tworzący w technologii cyfrowej -
Michael Hugh O'Donnell koordynator cyfrowy -
Shailendra Kumar Pandey zecer -
Joey Santana montaż efektów wizualnych (asystent) -
Florian Schroeder zecer -
Robert Scopinich tworzący w technologii cyfrowej -
Bhavini Ashwinkumar Shah koordynator efektów wizualnych -
Tomoko Shin zecer -
Matt Sumney kamerzysta (asystent) -
Bryan Smeall zecer -
Edmond Smith III efekty wizualne -
Shaun Stephenson efekty wizualne -
Daniel Stern efekty wizualne -
Jee Young Park animator -
Angelica Perez zecer -
Phil Pham tworzący w technologii cyfrowej -
Vance Piper kamerzysta (asystent) -
Francis Puthanangadi zecer -
Francisco Ramirez montaż efektów wizualnych -
Morgan Rhodes tworzący w technologii cyfrowej -
Grover Richardson tworzący w technologii cyfrowej -
Shane Roberts tworzący w technologii cyfrowej -
Raechel Rowland koordynator cyfrowy -
Cecile Tecson efekty wizualne -
Kieran Tether tworzący w technologii cyfrowej -
Robert Charles Thomas efekty wizualne -
David Thompson zecer -
Meghan Thornton tworzący w technologii cyfrowej -
Sujit Tone zecer -
Greg Towner główny animator -
Tommy Tran efekty wizualne -
Chris Van Dyck zecer -
Olivier Van Zeveren tworzący w technologii cyfrowej -
Kinjal Vora zecer -
Thomas Dane Wagener zecer (asystent) -
K. Marie Walters koordynator efektów wizualnych -
Kyle Ware koordynator cyfrowy -
Ben Warner zecer -
Kimberly Wasson producent efektów wizualnych (asystent) -
Adrian Watkins tworzący w technologii cyfrowej -
Shane Christopher Wicklund zecer -
Ronnie E. Williams Jr. zecer -
Kyle Winkelman animator -
Jeff Winkle koordynator efektów wizualnych -
Andrew Wood efekty wizualne -
Kamlesh Yadav efekty wizualne -
Sebastian Feldman zecer (niewymieniony w czołówce) -
Bhakti Patwardhan producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Dean Bailey
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Dickey Beer
kierowca (niewymieniony w czołówce)
6.0
Ben Hernandez Bray
kierowca (niewymieniony w czołówce)
6.0
Kurt Bryant koordynator kaskaderów -
David Anthony Buglione
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Robert Sean Burke
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
-
Stacey Carino
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Ariel M. Carlson kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Jay Carrado kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Matt Cinquanta kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Jahnel Curfman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Zack Duhame
kaskader
-
James Fierro
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Brent Fletcher
kierowca (niewymieniony w czołówce)
-
Mark Ginther kaskader -
Craig Gubert kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Gene Hartline
kaskader
-
Nick Hermz kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Nikki Hester kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Michael B. Johnson kaskader -
Steve Kelso
kaskader
-
Jonas Kirk kaskader dublujący: Patrick Dempsey (niewymieniony w czołówce) -
Mandy Kowalski
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Cody Bo Kruger kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Jean Claude Leuyer
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
-
Santhoshi Balasubramanian tworzący w technologii cyfrowej -
Shraddha Belose tworzący w technologii cyfrowej -
Siksit Boonyodom tworzący w technologii cyfrowej -
Steve Braggs tworzący w technologii cyfrowej -
Luis Calero tworzący w technologii cyfrowej -
Henry Kwok Ho Chan tworzący w technologii cyfrowej -
Georgie Chen tworzący w technologii cyfrowej -
Tan Chin Kok tworzący w technologii cyfrowej -
Raymond Chou tworzący w technologii cyfrowej -
Michael Conte tworzący w technologii cyfrowej -
Megan Dolman tworzący w technologii cyfrowej -
Patti Gomes tworzący w technologii cyfrowej -
Jon Greenhalgh tworzący w technologii cyfrowej -
Michael J. Halsted tworzący w technologii cyfrowej -
Maung Maung Hla Win tworzący w technologii cyfrowej -
Robert Hoffmeister tworzący w technologii cyfrowej -
Zameer Hussain tworzący w technologii cyfrowej -
Michael Kennen tworzący w technologii cyfrowej -
Jean Le Koh tworzący w technologii cyfrowej -
Kimberly Lashbrook tworzący w technologii cyfrowej -
Mia Lee tworzący w technologii cyfrowej -
Nelson Lim tworzący w technologii cyfrowej -
Kim Lim Loo tworzący w technologii cyfrowej -
Simranjit Mahil tworzący w technologii cyfrowej -
Patrik Marek tworzący w technologii cyfrowej -
Joseph Metten tworzący w technologii cyfrowej -
James Mohan tworzący w technologii cyfrowej -
Lavanya Nobishwaran tworzący w technologii cyfrowej -
Jerome Platteaux tworzący w technologii cyfrowej -
Daniel Post tworzący w technologii cyfrowej -
Christin Quek tworzący w technologii cyfrowej -
Alfredo Ramirez tworzący w technologii cyfrowej -
Megan Rible tworzący w technologii cyfrowej -
Srikalyan Tallapragada tworzący w technologii cyfrowej -
Huai Yuan Teh tworzący w technologii cyfrowej -
Adrian Teng tworzący w technologii cyfrowej -
Alan Travis tworzący w technologii cyfrowej -
Cheng Chan Tey tworzący w technologii cyfrowej -
Michael Honrada tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Robert Marinic tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Khatsho John Orfali tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Long Yinghan tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce) -
Mickael Coedel animator -
Kian Shyang Chong animator -
Shaun Escayg animator -
Zaini Jalani animator -
Mathieu Dimuro animator -
C. Michael Easton animator -
Simon Fillat animator -
Brad Kinley animator -
Josh Kent animator -
Barry Lim animator -
Atsushi Kojima animator -
Bradley Lorimer animator -
Christopher Mitchell animator -
Jorge Ruiz animator -
Ronald Saw animator -
Maureen Seng animator -
Lindsay Thompson animator -
Miles Southan animator -
Jackson Yeoh animator -
Lin Zeng animator -
Robert Nagle kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Terry Ahue kaskader -
Eddie Braun
kaskader
-
Jamal Duff kaskader -
Tom Erickson kaskader -
Sierra Fisk kaskader -
Joey Freitas kaskader -
Chris Howell kaskader -
David Hugghins
kaskader
-
Michael Kase kaskader -
Henry Kingi
kaskader
8.0
Brock Little kaskader -
Jess Lundgren kaskader -
Brad McCabe kaskader -
Cole S. McKay
kaskader
-
Michael Owen
kaskader
-
Monte Rex Perlin kaskader -
Randy Peters kaskader -
Rex Reddick
kaskader
-
Laurence Todd Rosenthal kaskader -
Tina Sen Gordon kaskader -
Brian Simpson
kaskader
-
Russell Solberg kaskader -
C.C. Taylor
kaskader
5.0
Tom Vicini kaskader -
Newton Wimer kaskader -
Eddie Yansick kaskader -
Matthew Zolan kaskader -
Robert Alonzo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Hank Amos
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Daniel Arrias
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Matt Baker
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Ted Barba kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Perry Barndt
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
John Patrick Barry kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Gary Baxley kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Pete Bianco kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Phil Blackaby kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Bob Brown
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Mario Carter kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Kevin Cassidy kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Alex Chansky
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Heather Charles
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Brycen Counts
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Clay Cullen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Steve M. Davison
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Steve DuMouchel kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Chris Durand kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Justin Eaton kaskader dublujący: Alan Tudyk (niewymieniony w czołówce) -
Corey Michael Eubanks kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Tanoai Reed
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Justin Sundquist
kaskader (niewymieniony w czołówce)
-
Denney Pierce
kaskader (niewymieniony w czołówce)
6.0
Carl Anthony Nespoli kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Carl Anthony Nespoli kaskader (niewymieniony w czołówce) -
Amber Whelan kaskader (niewymieniony w czołówce) -