Tylko kochankowie przeżyją 6.7

Tylko kochankowie przeżyją to opowieść o Adamie (Hiddleston), unikającym rozgłosu i słonecznego światła, undergroundowym muzyku z Detroit, który postanawia powrócić po długiej rozłące do swojej ukochanej - Evy (Swinton), od lat mieszkającej w Maroku. Jednak ich związek zostanie wystawiony na próbę, kiedy dołączy do nich nieobliczalna siostra Evy - Ava (Wasikowska).

Zgłoś naruszenie Klip #1

Komentarze 9

bodek75 2014-03-15 8

Ciekawe. - Wampiry według Jarmuscha. Mroczna i demoniczna muzyka dopełnia w całości ten no nazwijmy to horror.
Zdecydowanie bardziej dramat , no ale to już jest temat do dyskusji. Naprawdę dobry film.
8/10

micamic bodek75 2014-08-12 7

Dobry film i jeszcze lepsza muzyka, która współtworzy całość.

9/10 cudna Tilda, cudny Tom, genialna muzyka – uwielbiam takie filmy.. nie mierzi nawet fakt, że temat wampiryczny.. Jarmusch wielkim reżyserem jest!

wyjątkowy film, faktycznie, nie przeszkadza wampiryzm, zresztą zamiast uzależnienia od krwi mogłoby być cokolwiek, alkohol, heroina, amfetamina…

Gooosik 2014-03-09 7

Zaczarowana! – Widziałam ten film już jakiś czas temu, a wciąż tkwi mi w głowie Niby banalna historia, znowu wampiry, który ostatnio pełno, a jednak można się zanurzyć w inny, ciekawy świat. Niesamowita muzyka i stonowane aktorstwo. Dla mnie genialne!

Khaosth 2015-03-29 7

Stylowy, klimatyczny, melancholijny, nie tyle do oglądania, co do sączenia.

karojuu 2014-07-25 7

Specyficzny klimat(największy atut filmu),dobre aktorstwo, muzyka.Liczyłam na lepszy scenariusz,ale warto obejrzeć dla dwójki głównych bohaterów(i ich dialogów)

Następne