Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alfred Hitchcock |
8,0
|
|
James H. Brown
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Evan Hunter | ||
Daphne Du Maurier
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Alfred Hitchcock
producent (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Norman Deming
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tippi Hedren
Melanie Daniels
|
||
Suzanne Pleshette
Annie Hayworth
|
6,0
|
|
Rod Taylor
Mitch Brenner
|
||
Jessica Tandy
Lydia Brenner
|
||
Veronica Cartwright
Cathy Brenner
|
6,7
|
|
Ethel Griffies
Pani Bundy, starsza ornitolorzka
|
||
Charles McGraw
Sebastian Sholes, rybak w kawiarni
|
7,0
|
|
Doreen Lang
Matka w kawiarni
|
||
Ruth McDevitt
Pani MacGruder, sprzedawca w sklepie dla zwierząt
|
||
Joe Mantell
Podróżujący sprzedawca w barze kawiarnianym
|
||
Malcolm Atterbury
Al Malone, zastępca szeryfa
|
||
Karl Swenson
Mężczyzna w kawiarni przepowiadający koniec świata
|
||
Elizabeth Wilson
Helen Carter
|
||
Lonny Chapman
Deke Carter, kucharz w kawiarni
|
||
Doodles Weaver
Rybak pomagający wypożyczyć łódz
|
||
John McGovern
Urzędnik pocztowy
|
||
Richard Deacon
Sąsiad Mitcha z miasta
|
||
Bill Quinn
Mężczyzna w kawiarni
|
||
Alfred Hitchcock
Mężczyzna na spacerze z psem przed sklepem dla zwierząt (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Morgan Brittany
Dziewczyna na przyjęciu urodzinowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darlene Conley
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Monteleone
Pracownik stacji paliwowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robert Burks
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bernard Herrmann | ||
Kostiumy | Ocena | |
Edith Head | ||
Montaż | Ocena | |
George Tomasini |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Virginia Darcy
fryzjer
|
||
Howard Smit
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Robert F. Boyle
scenograf
|
||
George Milo
dekorator wnętrz
|
||
Will Ferrell
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harold Michelson
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
William Russell
operator dźwięku
|
||
Waldon O. Watson
operator dźwięku
|
||
Bernard Herrmann
projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Larry Hampton
efekty specjalne
|
||
Dave Fleischer
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chuck Gaspar
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Clarence Champagne
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Petro Vlahos
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Wolz
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Leonard P. Geer
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sol Gorss
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Smith
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobby Greene
kamerzysta (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leonard J. South
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
||
James S. Pollak
projekt czołówki
|
Pozostałe
Proszę czekać…