Reżyseria | Odcinki | Ocena | |
---|---|---|---|
Allison Anders |
1 odcinek
2006 |
4,0
|
|
James Mangold |
1 odcinek
2006 |
||
Scenariusz | Odcinki | Ocena | |
Jenny Bicks
(również) (twórca)
|
2 odcinki
2006 |
||
Cara DiPaolo
(scenarzysta etatowy)
|
1 odcinek
2006 |
||
Padma Atluri
(scenarzysta etatowy)
|
1 odcinek
2006 |
||
Producenci | Odcinki | Ocena | |
Asha Gill
producent
|
2 odcinki
2006 |
||
Jenny Bicks
producent wykonawczy
|
2 odcinki
2006 |
||
Cathy Konrad
producent wykonawczy
|
2 odcinki
2006 |
||
James Mangold
producent wykonawczy
|
2 odcinki
2006 |
||
Stuart M. Besser
producent
|
1 odcinek
2006 |
||
Chris Dingess
producent
|
1 odcinek
2006 |
||
Antonia Ellis
producent
|
1 odcinek
2006 |
||
Kathy Gilroy
producent
|
1 odcinek
2006 |
||
Denise Pleune
producent towarzyszący
|
1 odcinek
2006 |
||
Anna Fricke
producent nadzorujący
|
1 odcinek
2006 |
||
James L. Thompson III
producent towarzyszący
|
1 odcinek
2006 |
||
Rick Wallace
współproducent wykonawczy
|
1 odcinek
2006 |
||
Cindy Chupack
konsultant produkcji
|
1 odcinek
2006 |
||
Jhoni Marchinko
konsultant produkcji
|
1 odcinek
2006 |
||
Aktorzy | Odcinki | Ocena | |
Anne Heche
Marin Frist
|
2 odcinki
2006 |
6,6
|
|
Emily Bergl
Annie O'Donnell
|
2 odcinki
2006 |
7,0
|
|
Seana Kofoed
Jane Burns
|
2 odcinki
2006 |
5,0
|
|
James Tupper
Jack Slattery
|
2 odcinki
2006 |
||
Abraham Benrubi
Ben Jackson
|
2 odcinki
2006 |
||
Suleka Mathew
Sara Jackson
|
2 odcinki
2006 |
||
Derek Richardson
Patrick Bachelor
|
2 odcinki
2006 |
5,0
|
|
Sarah Strange
Theresa Thomasson
|
2 odcinki
2006 |
||
John Amos
Buzz Washington
|
2 odcinki
2006 |
6,9
|
|
Colby Johannson
Gary (niewymieniony w czołówce)
|
2 odcinki
2006 |
||
Timothy Webber
Jerome
|
2 odcinki
2006 |
||
Tobias Slezak
Graham
|
2 odcinki
2006 |
||
John Boncore
George / Stary Indianin
|
2 odcinki
2006 |
||
Adrian Glynn McMorran
Carl / Mężczyzna
|
2 odcinki
2006 |
||
Claudette Mink
Kiki
|
1 odcinek
2006 |
||
Cynthia Stevenson
Celia Bachelor
|
1 odcinek
2006 |
||
Edward Kerr
Ian Slattery
|
1 odcinek
2006 |
7,0
|
|
Françoise Yip
Alice K
|
1 odcinek
2006 |
||
Mar Andersons
Dave
|
1 odcinek
2006 |
||
Greg Anderson
Uprzejmy mężczyzna
|
1 odcinek
2006 |
||
Shawn Macdonald
Pomocnik w cukierni
|
1 odcinek
2006 |
5,0
|
|
Alex Kliner
Cappy
|
1 odcinek
2006 |
||
Trevor Carroll
Kasjer w księgarni
|
1 odcinek
2006 |
||
Dave Lantaigne
Rybak
|
1 odcinek
2006 |
||
Brent Chapman
Brodaty mężczyzna
|
1 odcinek
2006 |
||
Esme Lambert
Starsza kobieta w samolocie
|
1 odcinek
2006 |
||
Michelle Yuen
Gość na imprezie (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Gina Doty
Kobieta po czterdziestce (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Ian Thompson
Kierowca autobusu (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Rosemary Pate
Kobieta po dwudziestce (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Zdjęcia | Odcinki | Ocena | |
Phedon Papamichael
(kierownik zdjęć)
|
1 odcinek
2006 |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Odcinki | Ocena | |
Peter Himmelman |
1 odcinek
2006 |
||
Kostiumy | Odcinki | Ocena | |
Kimberly A. Tillman |
1 odcinek
2006 |
||
Christine L. Cantella
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Montaż | Odcinki | Ocena | |
Michael McCusker |
1 odcinek
2006 |
7,0
|
|
Muzyka | Odcinki | Ocena | |
Charakteryzacja | Odcinki | Ocena | |
Scenografia | Odcinki | Ocena | |
Dźwięk | Odcinki | Ocena | |
Carmen Lavender
dźwięk (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Edmond J. Coblentz Jr.
nadzorujący montaż dźwięku
|
1 odcinek
2006 |
||
Monett Holderer
imitator dźwięku
|
1 odcinek
2006 |
||
David Barbee
montaż efektów dźwiękowych
|
1 odcinek
2006 |
||
Gabriel J. Serrano
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Adam Jenkins
mikser ponownego nagrania
|
1 odcinek
2006 |
||
Jon Lavender
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Orest Sushko
mikser ponownego nagrania
|
1 odcinek
2006 |
||
Brett Voss
montaż dialogów (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Greg Steele
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Tim Boggs
nadzorca postsynchronu
|
1 odcinek
2006 |
||
James Bailey
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Tom Ruff
mikser imitacji
|
1 odcinek
2006 |
||
Shane Connelly
mikser
|
1 odcinek
2006 |
||
Hugh Murphy
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Carrie Lisonbee
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Seann Dougherty
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2006 |
||
Efekty specjalne | Odcinki | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Odcinki | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…