Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Mann |
7,4
|
|
Mikey Eberle
(asystent)
|
||
Anastacia C. Nemec
(asystent)
|
||
Elsa Payen
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Lisa C. Satriano
(asystent)
|
||
Peter Thorell
(asystent)
|
||
Stuart Valberg
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Morgan Davis Foehl |
4,0
|
|
Michael Mann |
7,4
|
|
Producenci | Ocena | |
Alex Garcia
producent wykonawczy
|
||
Julie Herrin
współproducent
|
||
Jon Jashni
producent
|
||
Michael Mann
producent
|
7,4
|
|
Eric McLeod
producent wykonawczy
|
||
John Radel
kierownik produkcji (Indonezja)
|
||
Diane L. Sabatini
współproducent
|
||
Thomas Tull
producent
|
||
Jennifer Conroy
nadzorca produkcji
|
||
Tim Coddington
kierownik produkcji
|
||
Maggie Chieffo
producent towarzyszący
|
||
Michael Solinger
współproducent
|
||
Eric Hedayat
producent wykonawczy
|
||
Michael J. Malone
kierownik produkcji
|
||
Diane L. Sabatini
kierownik produkcji
|
||
Erin Fernie
koordynator produkcji
|
||
Amiee Clark
koordynator produkcji
|
||
Irene Chan
kierownik produkcji (asystent) (Hongkong)
|
||
Tino Saroengallo
kierownik produkcji
|
||
Michael Solinger
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Chris Hemsworth
Nicholas Hathaway
|
7,4
|
|
Viola Davis
Carol Barrett
|
6,9
|
|
Archie Kao
Shum
|
6,5
|
|
William Mapother
Rich Donahue
|
||
Holt McCallany
Mark Jessup
|
||
Jason Butler Harner
George Reinker
|
||
Manny Montana
Alonzo Reyes
|
||
Yorick van Wageningen
Sadak
|
||
Brandon Molale
Strażnik
|
6,0
|
|
Wei Tang
Chen Lien
|
7,0
|
|
Ritchie Coster
Kassar
|
||
Spencer Garrett
Gary Baker
|
||
Leehom Wang
Chen Dawai
|
||
Abhi Sinha
C. Daniels, detektyw
|
||
Joe Rudy Guerrero Jr.
Gangster
|
||
Peter Jae
Koreański bandyta
|
||
Sara Finley
Agentka FBI
|
6,0
|
|
Michael Bentt
Taksówkarz
|
6,0
|
|
Jon Eric Hoffman
Agent NSA
|
||
Sophia Santi
Pani Novo
|
6,0
|
|
Michael Flores
Więzień
|
||
Kirt Kishita
Paul Shin
|
||
Victor Chi
Koreański kelner
|
||
Harry Oram | ||
Andy On
Alex Trang
|
||
Christian Borle
Jeff Robichaud
|
||
Tyson Chak
Technik
|
||
Danny Burstein
Zastępca naczelnika Jeffriesa
|
||
Shi Liang
Ppłk Zhao
|
||
Kan Mok
Mjr Yuan
|
||
David McKinney
Kelner
|
||
Muscle Marquez
Gangster na 18 ulicy
|
||
Eddie Cheung
Chow
|
6,0
|
|
Tommy Wong
Johnny Li
|
||
Ivan Ngan
Yang Lin
|
||
Courtney Wu
Samuel Wu
|
||
Adrian Pang
Keith Yan
|
6,0
|
|
Leanne Li
Pracownik pogotowia
|
||
Marcus Mok
Pracownik pogotowia
|
||
Timothy Nga
Pracownik pogotowia
|
||
Kamal
Spiker Bahasa
|
||
Ahyu U. Rosli
Indonezyjski wysoki bankier
|
||
Frank Cutler
Kapitan
|
||
Jeff Roncone
Więzień
|
||
James Lim
Kierowca ambulansu
|
||
Berg Lee
Kierowca ambulansu
|
||
M. Anom Perkasa
Młody z placu Papua
|
||
Jonathan Ozah
Młody z placu Papua
|
||
Eric Berindei
Pośrednik
|
||
Jeremy Tatar
Pośrednik
|
||
Gerald Petrow
Pośrednik
|
||
Brian Labahn
Pośrednik
|
||
Daniel Cahill
Pośrednik
|
||
Todd Emert
Pośrednik
|
||
Peter Rowley
Pośrednik
|
||
Mohd Gaizudeen Sahibjahn
Indonezyjski bankier
|
||
Yonkky Daniel Parengkoan
Indonezyjski ochroniarz
|
||
Musim Surbakti
Indonezyjski ochroniarz
|
||
Fadillah Ramadhan Rachmat
Indonezyjski ochroniarz
|
||
Qurais Mohammed
Indonezyjski ochroniarz
|
||
Acil Azis Amirullah
Indonezyjski ochroniarz
|
||
Seth Adams
Technik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aswad Ali
Technik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Bentt
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Billy Choi
Koreański bandyta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vicki Damante
Technik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lyn Quinn
Pasażerka samolotu (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Wilfred Lopez
Kucharz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kate Hawkins
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dina Morrone
Włoska reporterka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Juhn
Koreański student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kim Kendall
Agentka FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kaidy Kuna
Gość na pokazie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Longo
Partner Barretta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vedzih Redzepovic
Adwokat (niewymieniony w czołówce)
|
||
Neil Sandilands
Pilot (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fabiola Sicily
Jasmine (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Minn Vo
Technik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexander von Roon
Prezenter wiadomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Ortiz
Henry Pollack
|
7,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Stuart Dryburgh
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Hans Bjerno
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
John Grillo
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Duane Charles Manwiller
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
7,0
|
|
Jeff Baker
(pomoc techniczna)
|
||
Brian Christie
(pomoc techniczna)
|
||
Bryan Hayes
(pomoc techniczna)
|
||
Richard Mall
(główna pomoc techniczna)
|
||
Marcos Perez
(pomoc techniczna)
|
||
Donald Reynolds Jr.
(główna pomoc techniczna)
|
||
Suri
(główna pomoc techniczna)
|
||
Saravana Babu Vengedesan
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Harry Gregson-Williams | ||
Atticus Ross |
7,0
|
|
Leopold Ross | ||
Ryan Amon
(muzyka dodatkowa)
|
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Colleen Atwood | ||
Miggy Cheng
(nadzorca garderoby)
|
||
Kiersten Ronning | ||
Jack Taggart
(farbiarz)
|
||
Christine L. Cantella
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mako Kamitsuna | ||
Joe Walker |
7,0
|
|
Jeremiah O'Driscoll |
7,0
|
|
Stephen E. Rivkin |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Johannes Vogel
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Betty Lou Skinner
główny stylista
|
||
Darlene Brumfield
główny stylista (Los Angeles)
|
||
Doniella Davy
główny charakteryzator
|
||
Jane Galli
nadzorca charakteryzacji
|
||
Kathrine Gordon
nadzorca stylizacji
|
||
Michael Mosher
efekty specjalne makijażu
|
||
Rezani Ramli
efekty specjalne makijażu
|
||
Shay Sanford-Fong
fryzjer (Los Angeles)
|
||
Molly Tissavary
charakteryzator
|
||
Luca Vannella
fryzjer osobisty: Chris Hemsworth
|
||
Scenografia | Ocena | |
Guy Hendrix Dyas
scenograf
|
8,0
|
|
Damien Drew
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Luke Freeborn
dyrektor artystyczny
|
||
Victor J. Zolfo
dekorator wnętrz
|
||
Aran Mann
dyrektor artystyczny
|
||
Tom Reta
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
C. Scott Baker
projektant wnętrz
|
||
Anthony Carlino
główny konstruktor dekoracji
|
||
Martin Charles
projektant graficzny
|
||
Jack Cornelius
rekwizytor
|
||
Michael Diersing
koordynator konstrukcji
|
||
William Eliscu
projektant graficzny
|
||
Terry Haskell
główny rekwizytor
|
||
Sam Page
projektant wnętrz
|
||
Holly Sudduth
rekwizytor
|
||
Michael Swingle
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Lawrence Chick
mikser (druga ekipa) (Malezja)
|
||
Victor Ray Ennis
nadzorujący montaż dźwięku
|
8,0
|
|
Nerses Gezalyan
mikser imitacji
|
||
Jeffrey A. Humphreys
mikrofoniarz
|
||
Kyle D. Krajewski
operator postsynchronu
|
||
Gary Marullo
imitator dźwięku
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Lee Orloff
mikser
|
||
Eliza Pollack Zebert
montaż postsynchronu
|
||
Eliza Pollack Zebert
montaż dialogów
|
||
Bernard Weiser
montaż dialogów
|
||
Clint Bennett
montaż muzyki
|
||
Sally Boldt
montaż muzyki
|
||
Gabe Hilfer
nadzorca muzyki
|
||
James Ashwill
mikser imitacji
|
||
James Banbury
mikser postsynchronu
|
||
Frank Buckner
operator postsynchronu
|
||
David A. Cohen
montaż dialogów
|
||
David A. Cohen
montaż postsynchronu
|
||
Blake Collins
mikser imitacji
|
||
Bill R. Dean
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
Ronald Eng
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Andy King
mikser ponownego nagrania
|
||
Tony Lamberti
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
Tony Lamberti
mikser ponownego nagrania
|
7,0
|
|
Beauxregard Neylen
mikser postsynchronu
|
||
Aiden Ramos
operator postsynchronu
|
||
Mike Szakmeister
montaż dialogów
|
||
Paulos Chelli
mikser imitacji
|
||
John T. Cucci
imitator dźwięku
|
||
Richard Duarte
mikser imitacji
|
||
Angelina Faulkner
montaż dźwięku
|
||
Paul Flinchbaugh
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Hector C. Gika
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tim Gomillion
operator dźwięku
|
||
Doug Hemphill
mikser ponownego nagrania
|
||
John Morris
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Kathie Talbot
projektant dźwięku
|
||
Jon Title
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mark Jan Wlodarkiewicz
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Marc Banich
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Adam Howarth
koordynator efektów specjalnych (Indonezja)
|
||
Shannon J. Thompson
efekty specjalne
|
||
Bruno Van Zeebroeck
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Alan Roberts
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Bonnie Timmermann
dobór obsady
|
||
Daniel Cabeza
dodatkowy dobór obsady
|
||
Christopher Gonzalez
dodatkowy dobór obsady
|
||
Christopher Gray
dodatkowy dobór obsady
|
||
Edward Hewitt Jr.
dodatkowy dobór obsady
|
||
Phil Brennan
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Daniel Brimer
producent efektów wizualnych
|
||
Wyatt Cain
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrew R. Cohen
montaż efektów wizualnych
|
||
Samuel Cornwell
koordynator efektów wizualnych
|
||
Wesley Cronk
zecer
|
||
Francesco Dell'Anna
zecer
|
||
Joe Farrell
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mathias Frodin
zecer
|
||
Ellen Hoffmann
animator
|
||
Petra Holtorf-Stratton
producent efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Amber Kirsch
producent efektów wizualnych
|
||
Cyril Kotecký
zecer
|
||
Julien Lasbleiz
efekty wizualne
|
||
Isaac Lipstadt
koordynator efektów wizualnych
|
||
Armen Mailyan
zecer
|
||
Chris McLeod
koordynator efektów wizualnych
|
||
Daniel Mellitz
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Djordje Milasinovic
zecer
|
||
Viktor Muller
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Nelson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Brian Nugent
zecer
|
||
Vincent Papaix
zecer
|
||
George Pinkava
zecer
|
||
Brian Rust
zecer
|
||
Carla Schwam
producent efektów wizualnych
|
||
Craig Sheppard
montaż efektów wizualnych
|
||
Eric Stull
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Roman Weisgerber
zecer
|
||
C. Jerome Williams
zecer
|
||
Brian Avery
kaskader
|
||
Jwaundace Candece
kaskader dublujący
|
||
Doug Coleman
koordynator kaskaderów
|
||
Eddie Davenport
kaskader
|
||
Aren Farrington
kaskader dublujący: Chris Hemsworth
|
||
Chad Guerrero
kaskader dublujący
|
||
Adam Hart
kaskader
|
6,0
|
|
Allen Jo
kaskader
|
||
David Kilde
kaskader dublujący: Holt McCallany
|
||
Steve Kim
kaskader
|
||
Jess King
kaskader
|
||
Theo Kypri
kaskader
|
||
Bruce Law
koordynator kaskaderów (Hongkong)
|
||
Yee Man Law
kierowca
|
||
Panuvat Anthony Nanakornpanom
kaskader
|
||
Mike Rufino
kaskader
|
||
Tim Sitarz
kaskader
|
||
Thom Khoury Williams
kaskader
|
||
Omid Zader
kaskader dublujący
|
||
Shahrulnizam B. Ahmad
oświetlenie (Malezja)
|
||
Roberto De Angelis
operator kamery
|
||
Roberto De Angelis
operator steadicam
|
||
Jack English
oświetlenie (USA)
|
||
John Grillo
operator kamery
|
||
Bob E. Krattiger
oświetlenie
|
||
Lori M. Roberts
księgowy produkcji
|
||
Erin Tjoe
dubler
|
||
Oliver Williams
dubler: Chris Hemsworth
|
||
Issac Wolf
dubler
|
||
Adam Hart
koordynator kaskaderów (asystent)
|
6,0
|
|
Rick Shuster
pilot (Hongkong)
|
||
Saray Perez
księgowy (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…