Outlander

7,7
Po zakończeniu II wojny światowej zamężna, brytyjska pielęgniarka przenosi się w czasie do XVIII wiecznej Szkocji, gdzie zakochuje się w szkockim wojowniku.
Sezon 6: Teaser #1 Zgłoś naruszenie
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 13
10murzynkow

jestem w połowie pierwszego sezonu i w tej chwili oceniłabym na 4/10. serial jest tak nieprawdopodobnie naiwny, szczególnie gdy chodzi o postać Claire, że gdyby nie golizna i częste sceny seksu z jednym czy drugim mężem, to byłaby z niego (serialu) świetna bajka dla dzieci.

ana481516 4

Harlequinowa szmira z ładnym tłem historycznym i zdjęciami, tyle i tylko tyle. Gówniane 2 ost odc s1. Zakończone na pierwszym sezonie.

Marac 5

Straszny harlequin [5/10]

Zaczyna się jak świetny serial fantastyczno-historyczno-przygodowy, ale szybko zamienia we wzdychanie Biednej Białogłowy do Czułego Barbarzyńcy, o poziomie wiarygodności południowoamerykańskich oper mydlanych. Daję aż 5/10 za świetne zdjęcia, przepiękne lokacje, muzykę, wiarygodną scenografię i ogólnie wszystkie elementy tła, łącznie z używaniem języka szkockiego. Szkoda, że fabuła nawet nie zbliża się do tego poziomu.

Levi 8

S1-8.5/10 S2-8,5/10 S3-7,5/10 S4-7,5/10 S5-7/10 Bardzo duże zaskoczenie bo wydawało mi się,że to będzie romansidło no i jest ale z dużym wdziękiem i klasą.

Grzegorz_Derebecki 9

Polecam ten serial. Bardzo mi się podobał mimo, że akcja potrafi dziać się bardzo wolno :) Czekam na 2 sezon.

Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…