Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Pete Travis | ||
Nick Heckstall-Smith
(asystent)
|
||
Frederic Henocque
(asystent)
|
||
Patrick Heyerdahl
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Barry Levy |
9,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Neal H. Moritz
producent
|
6,0
|
|
Ricardo Del Río
współproducent
|
||
Andrea Giannetti
producent wykonawczy
|
||
Callum Greene
producent wykonawczy
|
||
Tania Landau
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dennis Quaid
Thomas Barnes
|
7,7
|
|
Matthew Fox
Kent Taylor
|
7,3
|
|
Forest Whitaker
Howard Lewis
|
7,7
|
|
Bruce McGill
Phil McCullough
|
7,0
|
|
Edgar Ramírez
Javier
|
6,8
|
|
Saïd Taghmaoui
Suarez
|
6,9
|
|
Ayelet Zurer
Veronica
|
6,0
|
|
Zoe Saldana
Angie Jones
|
7,4
|
|
Sigourney Weaver
Rex Brooks
|
7,8
|
|
William Hurt
Ashton, prezydent
|
7,2
|
|
James Le Gros
Ted Heinkin
|
||
Eduardo Noriega
Enrique
|
7,0
|
|
Richard T. Jones
Holden
|
7,0
|
|
Holt McCallany
Ron Matthews
|
||
Leonardo Nam
Kevin Cross
|
7,0
|
|
Dolores Heredia
Marie
|
||
Alicia Zapien
Anna
|
||
Justin Sundquist
Parsons
|
||
Sean O'Bryan
Cavic
|
6,0
|
|
José Carlos Rodríguez
Mjr De Soto
|
||
Rodrigo Cachero
Luis
|
||
Guillermo Iván
Felipe
|
||
Xavier Massimi
Miguel
|
||
Shelby Fenner
Grace Riggs
|
||
Ari Brickman
Agent służb specjalnych
|
||
Brian McGovern
Mark Reinhart
|
||
Lisa Owen
Amerykanka
|
||
Rocío Verdejo
Paulina
|
||
Marisa Rubio
Policjantka
|
||
Chris Durand
Agent służb specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Amir Mokri
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Clay Duncan
(muzyka dodatkowa)
|
||
Henry Jackman
(muzyka dodatkowa)
|
8,0
|
|
Ryeland Allison
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Eimer Ni Mhaoldomhnaigh | ||
Luca Mosca | ||
Montaż | Ocena | |
Stuart Baird | ||
Sigvaldi J. Kárason | ||
Valdís Óskarsdóttir | ||
Kate Baird
(asystent)
|
||
Alex Fenn
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Peter Robb-King
charakteryzator osobisty (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nina Paskowitz
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Brigitte Broch
scenograf
|
8,0
|
|
Marcelo Del Rio
dyrektor artystyczny
|
||
Denise Camargo
dekorator wnętrz
|
||
Carlos Benassini
projektant wnętrz
|
||
Aimee Dominguez
główny rekwizytor
|
||
Jane Clark
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Moretti
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Strachan
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Tony Currie
montaż dźwięku
|
||
Santiago Núñez
mikser
|
||
Dina Eaton
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sarah Finn
dobór obsady
|
||
Randi Hiller
dobór obsady
|
||
Carla Hool
dobór obsady
|
||
Agata Matuszak
animator
|
||
Mark Pullyblank
animator
|
||
Bernardo Bucio
kaskader
|
||
Julian Bucio
koordynator kaskaderów
|
||
Gustavo Campos
kaskader
|
||
Phil Culotta
koordynator kaskaderów
|
||
Alejandro de la Peña
kaskader
|
||
Carolina Jimenez
kaskader
|
||
Igor Meglic
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Miriam Meza
kaskader
|
||
Jordi Sewndra Morales
kaskader
|
||
Juan Carlos Olalde
kaskader
|
||
Victor Hugo Ramirez
kaskader
|
||
Spiro Razatos
koordynator kaskaderów
|
||
Priscilla Solorzano
kaskader
|
||
Rafael Valdez
kaskader
|
||
Teresa Arteaga
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Odin Ayala
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Omar Ayala
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Omar Ayala
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gregory J. Barnett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toni Bucio
koordynator kaskaderów (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gilbert B. Combs
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dane Farwell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Antonio Gallegos
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Gill
koordynator kaskaderów (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jimmy Hart
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Allan Padelford
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Denney Pierce
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monty L. Simons
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Justin Sundquist
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Juan Manuel Vilchis
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Washlake
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Washlake
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Godinez Yolanda
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martyn 'Moose' Culpitt
zecer
|
||
James B. Cain
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Cornejo
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Theo Diamantis
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kelly Fischer
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Viv Jim
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harimander Singh Khalsa
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Koonjul
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jean Lapointe
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Pettigrew
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luke Vallee
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…