Sygnał 2007

The Signal

Pewnego dnia wszystkie sprzęty elektroniczne zaczynają emitować sygnał, zmieniający tych którzy są w jego zasięgu w bezmyślnych maniaków. Od tego momentu rozpoczyna się chaos i zniszczenie, a ludzie zaczynają na siebie polować. Garstce z nas udaje się jednak pozostać przy zdrowych zmysłach. Niestety do czasu, bo teraz nikomu… zobacz więcej

Reżyseria
,
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 2 zwiastuny

Obsada Zobacz pełną obsadę

Chadrian Mcknight
jako Jim Parsons
Cheri Christian
jako Anna
J. Howard Bach
jako Obłąkany Człowiek
Ben Bailey
jako Random Bodies
Becky Ballard
jako Obłąkany Człowiek
AJ Bowen
jako Lewis Denton
Claire Bronson
jako Sightless Woman
Jenna Burke
jako Dead People Party
Johnny Burke
jako Dead People Party
Jennifer Caldwell
jako (głos)
Terril A. Closs
jako Random Bodies

Fabuła

Pewnego dnia wszystkie sprzęty elektroniczne zaczynają emitować sygnał, zmieniający tych którzy są w jego zasięgu w bezmyślnych maniaków. Od tego momentu rozpoczyna się chaos i zniszczenie, a ludzie zaczynają na siebie polować. Garstce z nas udaje się jednak pozostać przy zdrowych zmysłach. Niestety do czasu, bo teraz nikomu nie można ufać. Asmodeusz

Gatunek
Horror

Szczegóły

Premiera
2007-01-22 (świat)
Wytwórnia
Pop Films
Shoreline Entertainment
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
103 minut
Budżet
50 000 USD

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 7

Avatar square 200x200

bodek75 2013-05-12 6

6/10 Horror tak , ale ze szczyptą czarnego/absurdalnego humoru. – Miejscami jest naprawdę śmiesznie. Szkoda , że im dalej to ten uśmiech zanika i już japa się nie cieszy.
No i niezrozumiałe dla mnie zmiany osobowości , co staje się czasami męczące i komplikują ten nawet całkiem udany filmik.

Martyr 2010-03-30 5

Dość ciekawy – …chociażby ze względu na jego wielowątkowość. Raczej nie jest to film, który można "jednym okiem" oglądać. Fabuła? cóż… taka sobie. Dialogi miejscami są przezabawne wręcz… Gra aktorska? też w sumie taka średnia. W zasadzie głównym atutem tego filmu jest to, że właśnie dość pokręcony jest. Taki typowy średniak jak dla mnie, ale może się podobać. 5/10.

Tomassh 2008-05-24 3

głupi i chory :/ – Po zwiastunie spodziewałem się bardzo dobrego horroru w stylu "24 dni/tygodnie później" i przeliczyłem się :/ Ten film z horrorem zdbyt dużo wspólnego nie ma i jest po prostu ŻAŁOSNY! a w szczególności jego 2. cześc (jest podzielony na 3. części), do gatunku można by było dodac "komedia" :/ Pomysł bardzo dobry, ale wykonanie bardzo słabe… Podchodzi pod horror kategorii B, o ile to nie jest właśnie horror kategorii B. Nie polecam!

3/10 – za początek, bo jest nawet niezły i za pomysł…

Zobacz wszystkie 3 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Anonimowy Tomassh 2008-05-24

Zgadzam się pomysł bardzo dobry, początek również. Wkręciłem się ostro przez pierwsze 35 minut w tą ogarniającą przemoc i psychozę mieszkańców metropolii. Druga część filmu oraz trzecia to już totalna porażka, żenująca komedia i sam chaos:/ twórcy filmu mieli chyba na celu zażartować sobie z widza i im się to udało. W żadnym wypadku nie polecam.

Beznickowy Tomassh 2008-07-01 2

Zgadzam się. Dałem 2 tylko za dobry początek i dwa dobre żarty. Myślałem, że to coś lepszego będzie. Strata czasu.

Asmodeusz Tomassh 2010-03-28 3

popieram, nie warto tracic czasu nic ciekawego tu nie znajdziecie

HeRr 2008-05-04

. – Dziwny. Nie podobał mi się.

Współtworzą