Adam 1991

Ręka Boga stwarza Adama i umieszcza go na małej planecie. Z początku każda nowa czynność wykonywana przez pierwszego człowieka wymaga pomocy Siły Wyższej. Bóg zdaje sobie sprawę, że ta planeta jest za mała, więc umieszcza swoje dzieło na Ziemi. Lecz czy tu Adam sobie poradzi i będzie szczęśliwy?

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy

Obsada Zobacz pełną obsadę

Nick Upton
jako Ręka Boga

Fabuła

Ręka Boga stwarza Adama i umieszcza go na małej planecie. Z początku każda nowa czynność wykonywana przez pierwszego człowieka wymaga pomocy Siły Wyższej. Bóg zdaje sobie sprawę, że ta planeta jest za mała, więc umieszcza swoje dzieło na Ziemi. Lecz czy tu Adam sobie poradzi i będzie szczęśliwy? fantasta

Gatunek
Animowany, Krótkometrażowy

Szczegóły

Premiera
1995-08-17 (świat)
Kraj produkcji
Wielka Brytania
Czas trwania
6 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

Avatar square 200x200

Barbarka88Rz 2009-03-16 8

Interesujące:-) – Ciekawy filmik. Wciągający i śmieszny. Dobrze oddane zachowania człowieka, także jego nieporadność i charakter. A najbardziej podobał mi się "występ" Adama, kiedy padło na niego światło (2:09) :-)

nathalie Barbarka88Rz 2010-12-23 5

Na mnie ta krótkometrażówka nie zrobiła zbyt wielkiego wrażenia, trochę się zdążyłam znudzić podczas tych niecałych 6 minut.. Fakt, że nie przepadam za "plasteliniastą" animacją, ale całość również mnie jakoś nie chwyciła. Nie potrafię powiedzieć co dokładnie mi się nie pododbało, ale no nic nadzwyczajnego. Ode mnie 5/10 za dobre zakończenie.

Współtworzą