Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Gordon Green |
4,7
|
|
Scenariusz | Ocena | |
David Gordon Green |
4,7
|
|
Danny McBride |
2,7
|
|
Jeff Fradley |
6,0
|
|
John Carpenter
(postacie)
|
7,9
|
|
Debra Hill
(postacie)
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Malek Akkad
producent
|
||
Bill Block
producent
|
||
Jason Blum
producent
|
9,0
|
|
John Carpenter
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Jamie Lee Curtis
producent wykonawczy
|
7,8
|
|
Zanne Devine
producent wykonawczy
|
||
Ryan Freimann
producent wykonawczy
|
||
Sean Gowrie
współproducent
|
||
David Gordon Green
producent wykonawczy
|
4,7
|
|
Danny McBride
producent wykonawczy
|
2,7
|
|
David Thwaites
producent wykonawczy
|
||
Ryan Turek
współproducent
|
||
Laura Altmann
współproducent
|
||
Scott Clackum
współproducent
|
||
Rick Osako
współproducent
|
||
Rick Osako
kierownik produkcji
|
||
Jeanette Volturno
producent wykonawczy
|
||
Sean Gowrie
kierownik produkcji
|
||
Laura Altmann
nadzorca produkcji
|
||
Angus Bell Young
koordynator postprodukcji
|
||
Olga Hamlet
koordynator postprodukcji
|
||
Madison Lacerte
koordynator produkcji
|
||
Stephanie Louie
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jason Salzman
koordynator produkcji
|
||
Mary Woods
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jamie Lee Curtis
Laurie Strode
|
7,8
|
|
Judy Greer
Karen Strode
|
6,6
|
|
Nick Castle
Michael Myers
|
||
Virginia Gardner
Vicky
|
||
Will Patton
Hawkins
|
7,2
|
|
Toby Huss
Ray
|
||
Miles Robbins
Dave
|
7,0
|
|
Haluk Bilginer
Sartain
|
6,0
|
|
Andi Matichak
Allyson
|
||
Jefferson Hall
Martin
|
||
Christopher Allen Nelson
Oficer Francis
|
7,0
|
|
Omar J. Dorsey
Barker, szeryf
|
||
Dylan Arnold
Cameron
|
||
Rhian Rees
Dana
|
||
James Jude Courtney
Michael Myers
|
||
Hannah Russell
Nastolatka na rowerze
|
||
Carmela McNeal
Seksowna pielęgniarka / Żona
|
||
Drew Scheid
Oscar
|
||
Marian Green
Kobieta z kanapką
|
||
Chris Holloway
Oficer
|
||
Diva Tyler
Dozorczyni
|
||
Rob Niter
Walker, zastępca szeryfa
|
||
Michael 'Mick' Harrity
Strażnik Kuneman
|
||
Jibrail Nantambu
Julian
|
||
Matthew Anderson
Strażnik Haskell
|
||
Brien Gregorie
Ojciec
|
||
Vince Mattis
Syn
|
||
Pedro Lopez
Lynch
|
||
Charlie Benton
Oficer Richards
|
||
Teresa Johnson
Obserwatorka
|
||
Jonathan Bruce
Reporter
|
||
Charlie Donadio
Corey
|
||
Stephanie Butts
Shameel
|
||
Davol Garrett
Stanford
|
||
Michael Smallwood
Dobrze zbudowany doktor
|
||
Miguel Macario Mata
Dziecko przebrane za kowboja
|
||
Kurt Deimer
Narrator
|
||
Roger Antonio
Oficer
|
||
Jacob M. Arnold
Dziecko przebrane za pirata
|
||
Sophia Miller
Młoda Karen
|
||
Colin Mahan
Loomis
|
||
P.J. Soles
Nauczycielka
|
||
Sandy Johnson
Judith Myers (zdjęcia archiwalne)
|
||
Jon-Erik Hexum
Phineas Bogg (zdjęcia archiwalne)
|
||
Meeno Peluce
Jeffrey Jones (zdjęcia archiwalne)
|
||
Varnum Honey
Gliniarz na motocyklu (zdjęcia archiwalne)
|
||
Angela Anderson
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Omar Azimi
Umysłowo chory (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brittani Cox
Doradczyni z liceum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Willie Tyrone Ferguson
CSI / Policyjny oficer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Fortunato
Zastępca Wheeler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ron Lacher
Oficer Ronin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Koby Griffin
Uczeń szkoły średniej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Christian Paderewski
Mechanik (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Lowe
Gracz w szachy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jared Moser
Uczeń szkoły średniej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Angelina Ricker
Ładna dziewczyna Kim (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nyzahir Muhammad
Energiczny uczestnik przyjęcia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny Price
Szalony pacjent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marian Sing
Andrea Wagner / Pani cukierek albo psikus (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Stachyra
Ochroniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Von Buseck
Obserwator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Woodle
Obserwator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ranisha Wood
Manifestantka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rose Maria Wilde
Manifestantka (niewymieniony w czołówce)
|
||
R.J. Miller
Energiczny szkielet na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Simmonds | ||
Lee Donaldson
(główna pomoc techniczna)
|
||
Rocky Amon
(pomoc techniczna)
|
||
Mike Byrd
(pomoc techniczna)
|
||
Krystina Figg
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Cody Carpenter |
6,0
|
|
John Carpenter |
7,9
|
|
Daniel A. Davies |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Emily Gunshor | ||
Sarah Dano
(nadzorca kostiumów)
|
||
Caitlin Doukas
(asystent)
|
||
Melissa Houle
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Timothy Alverson |
7,0
|
|
Drew Sacks
(asystent)
|
||
John Diesso
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
James Jenkins
efekty specjalne makijażu
|
||
Margie Kaklamanos
efekty specjalne makijażu
|
||
Patricia McAlhany Glasser
nadzorca stylizacji
|
||
Daniel McGraw
charakteryzator
|
||
Bryan David Moss
główny stylista
|
||
Sandra S. Orsolyak
nadzorca charakteryzacji
|
||
Deidre Outlaw
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Sarah Pearson
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Holly Sago
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard A. Wright
scenograf
|
6,0
|
|
Sean White
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Missy Berent Ricker
dekorator wnętrz
|
||
Ricky Aguirre
projektant wnętrz
|
||
Daniel Deas
rekwizytor
|
||
Alissa Digiandomenico
rekwizytor
|
||
Warren Drummond
scenopis obrazkowy
|
||
Mick Flowers
główny rekwizytor
|
6,0
|
|
Kallen Gardner
rekwizytor
|
||
Carson Gloster
rekwizytor
|
||
Katherine Parker
malarz
|
||
Clayton Tilley
rekwizytor
|
||
Melissa Wooten
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Bach
nadzorca postsynchronu
|
||
Kristin Catuogno
operator postsynchronu
|
||
Patrick Christensen
mikser postsynchronu
|
||
Ryan Cole
montaż dialogów
|
||
Jeremy B. Davis
mikser ponownego nagrania
|
||
Joel Dougherty
mikser ponownego nagrania
|
||
Will Files
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Christof Gebert
mikser
|
||
Judah Getz
mikser postsynchronu
|
||
Lee Gilmore
montaż efektów dźwiękowych
|
||
P.K. Hooker
projektant dźwięku
|
||
P.K. Hooker
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Howard London
mikser postsynchronu
|
||
Ken McGill
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Peter Persaud
operator imitacji
|
||
Miloš Stojanović
mikser postsynchronu
|
||
Chris Terhune
projektant dźwięku
|
||
Chris Terhune
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Randy Torres
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jon Vogl
mikser postsynchronu
|
||
Michael K. Bauer
montaż muzyki
|
||
Devoe Yates
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Heath Hood
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Morgan McMath Rogers
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
James Jenkins
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sarah Domeier Lindo
dobór obsady
|
||
Terri Taylor
dobór obsady
|
||
Nadia Ascione
zecer
|
||
Niki Bern
nadzorca komponowania
|
||
Dobbie Jake
efekty wizualne
|
||
Ashwin Kumar
efekty wizualne
|
||
Simon Maddison
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jane Reynolds
producent efektów wizualnych
|
||
Syna San
koordynator efektów wizualnych
|
||
Marco Sgubin
zecer
|
||
Randy Vellacott
zecer
|
||
David Williams
efekty wizualne
|
||
Chase Worland
montaż efektów wizualnych
|
||
Rawn Hutchinson
koordynator kaskaderów
|
||
Chris Nielsen
kaskader
|
||
Marian Sing
kaskader
|
||
Lydia Hand
kaskader dublujący: Andi Matichak
|
||
Cal Johnson
Will Patton / kaskader dublujący: Haluk Bilgner
|
||
Cal Johnson
kierowca kaskader
|
||
Adam Lytle
kaskader dublujący: Jefferson Hall
|
||
Dale Miller
kaskader dublujący: Drew Scheid
|
||
Corrina Roshea
kaskader dublujący: Rhian Rees
|
6,0
|
|
Ashley Rae Trisler
kaskader dublujący: Jamie Lee Curtis
|
||
Chrys Blackstone
elektryk
|
||
Stewart Cantrell
operator kamery
|
||
Stewart Cantrell
operator steadicam
|
||
Paul Daley
operator kamery
|
||
Ryan Green
fotosista
|
||
Michael Horton
elektryk
|
||
John C. Lehman
operator kamery (dodatkowy)
|
||
John C. Lehman
operator steadicam (dodatkowy)
|
||
Matthew Mebane
operator kamery (asystent)
|
||
Justin Simpson
operator kamery (asystent)
|
||
Faith Abraham
dobór obsady (asystent)
|
||
Ally Conover
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tona B. Dahlquist
dodatkowy dobór obsady
|
||
T. Ryan Hill
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Fabiana Arrastia
dobór głosu
|
||
Susan Boyajian
dobór głosu
|
||
Karmen Leech
dobór lokalizacji
|
||
John Williams
dobór lokalizacji
|
||
Kelly Borgnis
dubler: Jamie Lee Curtis
|
||
Michael Collins
księgowy produkcji
|
||
Clay Heatley
Will Patton / dubler: James Jude Courtney
|
||
Laurie Yeh
dubler
|
Pozostałe
Proszę czekać…