Sukcesja

7,2
9,0
Historia rodziny Royów, czyli Logana Roya oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny. Teraz waży się ich przyszłość, bo starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Roy Logan (Brian Cox) – nieprzejednany i wpływowy mężczyzna, z trzecią żoną Marcią (Hiam Abbass) u boku, twardą ręką zarządza należącą do rodziny, globalną korporacją mediową. Ma czworo dzieci z poprzednich dwóch związków. Kendall Roy (Jeremy Strong), starszy syn Logana z drugiego małżeństwa, jest obecnie prezesem jednego z oddziałów firmy i jego oczywistym następcą. Roman Roy (Kieran Culkin), młodszy brat Kendalla, który nie pracuje już w Waystar, jest szczerym i rozrywkowym mężczyzną. Siobhan „Shiv” Roy (Sarah Snook), jedyna córka Logana i zarazem najmłodsze jego dziecko, rozwija swoją karierę w polityce. Natomiast Connor Roy (Alan Ruck), najstarszy syn i jedyne dziecko z pierwszego małżeństwa, wiedzie spokojne życie w Nowym Meksyku, z dala od rodziny. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.
Odcinki 39 dodaj odcinek
Sezony

HBO 18-06-04 (Polska)

Kendall Roy prowadzi bardzo ważne spotkanie biznesowe i ma nadzieję na owocną współpracę, jednak nieoczekiwanie sprawy się komplikują. Czy Frank okaże się dobrym doradcą, i czy podbijanie oferty będzie dobrym pomysłem? Kendall kontaktuje się z Loganem. Czy ojciec będzie mieć powód do dumy?
Kendall musi ocenić warunki socjoekonomiczne kilku kontynentów. Logan ma problemy ze zdrowiem. Czy to spowoduje, że interesy będą się komplikować?
Po spadku kursu Waystar, Kendall musi stawić czoła poważnemu kryzysowi. Ukryty dług bankowy może okazać się dużym problemem. Tymczasem, Shiv postanawia zatrudnić starą kochankę, która przeprowadzi pewien plan. Kendall i Roman uczestniczą w swoim pierwszym, wielkim spotkaniu. Jak odnajdą się w nowych rolach?
Rodzina bierze udział w corocznej gali firmowej. Kendall wygłasza przemówienie, a Logan zaznacza swoją pozycję. Connor pokazuje, dlaczego powinno się unikać stresujących sytuacji.
Czas świąt odkrywa rodzinne stosunki. Kendall ciągle myśli o interesach, ale czy Logan jest w stanie trzymać nad wszystkim kontrolę?
Po nieudanym głosowaniu przeciwko Loganowi Roman próbuje wpłynąć na neutralnego członka zarządu. Tymczasem Logan przybywa do Waszyngtonu, aby spotkać się z prezydentem. Shiv bada, jakie ma szanse na karierę w Waszyngtonie.
Rodzina Royów spotyka się na sesji terapeutycznej. Trzeźwość Kendalla zostaje poddana ciężkiej próbie, a Shiv otrzymuje propozycję pracy od kontrowersyjnego polityka.
Wieczór kawalerski Toma przybiera niespodziewany obrót. Kendall i Roman rozważają nowe możliwości.
Rodzina Royów spotyka się w angielskim zamku na weselu Shiv i Toma. Plan Kendalla zostaje wprowadzony w życie.
Finałowy odcinek pierwszego sezonu. Logan i jego zespół muszą się bronić. W czasie wesela pojawiają się informacje o przejęciu Waystar. W międzyczasie Kendall znajduje wyjście, gdy sytuacja staje się napięta.
Żeby pomóc Vaulterowi w określeniu przyszłości firmy, Roman i Kendall przeprowadzają kontrolę nowej marki medialnej. Tom zleca Gregowi nowe zadanie. Connor i Willa organizują wieczór z okazji powrotu do Nowego Jorku.
Roman i Kendall przeprowadzają kontrolę nowej marki mediów, aby pomóc Vaulter w określeniu przyszłości firmy. Connor i Willa organizują wieczór z okazji powrotu do Nowego Jorku. Shiv informuje Toma o swojej przyszłości w Waystar i kampanii Gila.
Roman i Kendall przeprowadzają „rutynową kontrolę stanu” nowej marki mediów, aby pomóc Vaulter w określeniu przyszłości firmy. Tom zleca Gregowi wąchanie odpadów w ATN. Connor i Willa organizują wieczór z okazji powrotu do Nowego Jorku.
Roman rozpoczyna sześciotygodniowy program szkolenia. Logan i Kendall organizują tajne spotkanie z dyrektorem generalnym PGM. Shiv po odejściu z pracy, przychodzi do ojca i rozgląda się po firmie.
Logan próbuje umocnić swoją pozycję podczas weekendowego pobytu w domu rodzinnym Pierce. Pierces pytają, czy sojusz z Waystar Royco zaszkodzi ich dziedzictwu. Kendall zbliża się do Naomi Pierce podczas nocnych eksperymentów narkotykowych.
Skandaliczny artykuł prasowy grozi ujawnieniem działu rejsów Waystar Royco, a także planów Logana dotyczących zakupu Pierce'a i zachowania własności jego firmy.
Kendall i Roman zostają wysłani do Wielkiej Brytanii, aby negocjować z ich matką Caroline. Kendall jest zmuszony skonfrontować się z tym, co wydarzyło się podczas ostatniej wizyty w Wielkiej Brytanii.
Cały klan Roy udaje się do rodzinnego miasta Logana w Dundee w Szkocji, aby świętować 50 lat swojej działalności. Tam Logan zastanawia się nad swoją przeszłością i przyszłością firmy. Shiv oczekuje od swojej rodziny wsparcia w walce z Rheą. Ewan daje Gregowi ultimatum w związku z jego pracą w Waystar. Kendall zakochuje się w Jennifer.

19. DC 2x9

Waystar Royco znajduje się w nieciekawej sytuacji po tym, jak demaskator pojawia się w gazetach. Logan, Kendall, Gerri i Tom zeznają przed Kongresem i napotykają na trudne pytania od zdeterminowanego Gila Eavisa. Shiv szczerze rozmawia z Kirą, która ma być kluczowym świadkiem. W Turcji biznesowa pozycja Romana przybiera niepokojący obrót.
Logan szuka kozła ofiarnego wśród swoich najbliższych sojuszników, gdy przyszłość firmy wisi na włosku. Zastanawia się, czy należy poświęcić członka rodziny lub porucznika, aby ocalić zepsutą reputację firmy. Tymczasem Roman podziela swoje wątpliwości dotyczące nowego źródła finansowania. Shiv proponuje przenieść swoje otwarte małżeństwo z Tomem na inny poziom.
Po konferencji prasowej, która wywołuje medialną burzę przekonany o słuszności swojej decyzji Kendall szuka nowej kwatery głównej, a Logan i jego ekipa próbują znaleźć bezpieczne schronienie.
Kendall próbuje przeciągnąć na swoją stronę rodzeństwo, Stewy'ego i Sandi. Greg martwi się, czy nie zostanie oskarżony i prosi Ewana o pomoc.
Departament Sprawiedliwości jest na tropie Logana, który chce wykorzystać wszystkie swoje atuty. Tom składa propozycję, która może odmienić jego życie. Kendall obsesyjnie myśli o zbliżającej się porażce.
Logan i Kendall spotykają się po raz pierwszy z Joshem, ważnym inwestorem, którego bardzo niepokoi rodzinny spór.
Kendall i pracownicy koncernu Waystar spotykają się podczas walnego zgromadzenia wspólników. Podczas zebrania Logan zaczyna poważnie niedomagać.
Logan i jego zespół jadą do Wirginii, żeby wziąć udział w konwencji konserwatystów. Na miejscu Roman dowiaduje się zaskakujących rzeczy na temat swojej matki.
Trwa wystawne przyjęcie z okazji urodzin Kendalla. Shiv i Roman próbują umówić się na spotkanie z Lukasem Matssonem, potentatem z branży technologicznej, który kilka tygodni wcześniej zlekceważył publicznie Logana.
Po napiętym spotkaniu zarządu, Roman dzieli się z Shivem swoimi podejrzeniami na temat nowego kochanka ich matki. We Włoszech odbywa się luksusowy ślub rodzinny.
Kendall wraca do zdrowia. Mattson składa propozycję wobec której Logan zastanawia się nad swoją przyszłością. Rodzeństwo zamierza pokrzyżować plany ojca.
Gdy Kendall, Shiv i Roman przygotowują się do spotkania z inwestorami w Los Angeles, Logan dowiaduje się o konkurencyjnej ofercie związanej z pożądanym przejęciem.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…