Titans

6,6
Drużyna młodych Superbohaterów, którymi dowodzi Nightwing, stara się zwalczać zło oraz pomagać bezbronnym.
Odcinki 49 dodaj odcinek
Sezony
Detektyw Dick Grayson walczy z przestępcami jako policjant i zamaskowany mściciel. Tymczasem w Detroit zjawia się tajemnicza dziewczyna skrywająca mroczny sekret.
Dick odwiedza razem z Rachel dwójkę dawnych znajomych, ale nie może liczyć na zbyt gorące powitanie. Tymczasem pewna rodzinka rozpoczyna wycieczkę.
Kory nie może spuścić Rachel z oczu. Kłopot w tym, że nie pamięta dlaczego. Tymczasem Dick wspomina swoją trudną młodość.
Przyjacielski człowiek wprowadza Rachel do domu pełnego wyrzutków o nietypowych talentach. Dick i Kory podążają za tajemniczym liderem.
Dick i reszta trafiają do motelu, gdzie mają okazję lepiej poznać siebie i swoje moce — dobrze się składa, bo wkrótce będą mieli towarzystwo.
Dick niechętnie zapoznaje się ze swoim zastępcą — nowym Robinem. Późniejszy wyjazd do Milwaukee rzuca nieco światła na pewien mroczny rozdział z przeszłości Robina.
Raven chce odnaleźć bliską sobie osobę, dlatego wbrew poleceniom Dicka kieruje się do tajemniczego i niebezpiecznego miejsca.
Dawna przyjaciółka udziela Dickowi paru rad na temat cieszenia się życiem, ale on bardzo sprawnie je ignoruje. Rachel dowiaduje się czegoś o przeszłości swojej matki.
Hank (Alan Ritchson) czuwa przy Dawn (Minka Kelly) w szpitalu oraz wraca myślami do dawnych lat i tragedii, która ich połączyła.
Kory dokonuje przerażającego odkrycia na temat swojej przeszłości i przewiduje równie straszną przyszłość. Brutalne starcie mocno odbija się na Rachel.
Nieoczekiwany gość sprawia, że Dick wraca do Gotham. Tam okazuje się, że najsłynniejszy bohater miasta stracił nad sobą panowanie.
Gdy brutalny Trigon przejmuje kontrolę nad umysłem Dicka, Rachel i Gar stają przed rozdzierającym serce wyborem: mogą ratować swojego mentora lub salwować się ucieczką.

13. Rose 2x2

Dick zakłada siedzibę Tytanów w San Francisco. Na horyzoncie pojawiają się nowy wróg oraz potencjalna sojuszniczka — jednak jej tajemnicza przeszłość wzbudza podejrzenia.

14. Duchy 2x3

Hank, Dawn i Donna pojawiają się w siedzibie Tytanów. Kory nieoczekiwanie spotyka dawnego przyjaciela. Jason chce potwierdzić, ile jest wart.
Pięć lat wstecz. Dick i oryginalni Tytani ścigają Doktora Lighta, a Donna broni się przed adoratorem. Na jaw wychodzi także pewna bolesna część historii Tytanów.
Tytani są coraz bardziej nieufni wobec siebie nawzajem. Muszą jednak połączyć siły, aby uratować Jasona.
Z sekretnego laboratorium Lexa Luthora ucieka istota o mocach przekraczających wszelkie wyobrażenia, która za wszelką cenę chce poznać prawdę o sobie.
Dick próbuje uciszyć swoje sumienie, napiętnowany Jason zbliża się do Rose, a Eve stara się pomóc Connerowi.
Wiele lat wstecz. Oryginalni Tytani strategicznie zaprzyjaźniają się z nic niepodejrzewającym Jericho, aby odnaleźć jego ojca — bezlitosnego Deathstroke’a.
Dick przyznaje się do błędów z przeszłości, jednak nie wszyscy mu wybaczają. Gar opiekuje się Connerem, Kory dostaje ostrzeżenie, a Hank i Dawn próbują zacząć od nowa.
Dick uczy się nowego życia z dala od siedziby Tytanów. Conner i Gar ściągają na siebie niepożądaną uwagę, a Rachel zaprzyjaźnia się z pewną młodą kobietą.
Niespodziewane spotkanie po latach pomaga damskiej części zespołu skupić się na ich zadaniu. Zamkniętego w więzieniu Dicka odwiedza nachalny gość.
Hank finansuje swój nałóg za pomocą walk w klatce. Donna i Dawn szukają Gara. Rose opowiada Jasonowi o swojej przeszłości. Dick organizuje sobie nowy kostium.
Dick walczy z Deathstrokiem w nadziei na uwolnienie Jericho. Tytani łączą siły, aby powstrzymać korporację Cadmus przed realizacją drugiego etapu jej złowieszczego planu.
Lekceważąc zagrożenie, Jason rusza do akcji, aby dopaść Jokera. Dick i Bruce spotykają Barbarę Gordon. Kory odbywa niespodziewaną rozmowę telefoniczną.
Tytani ponownie zwierają szyki, aby powstrzymać groźnego przestępcę, który terroryzuje Gotham City. Dick szuka pomocy w najmniej spodziewanym miejscu.

27. Hank i Dove 3x3

0,0
Informacje zdobyte przez Dicka (Brenton Thwaites) wstrząsają Tytanami. Żądny zemsty Hank (Alan Ritchson) bierze sprawy w swoje ręce.

28. Kometa 3x4

0,0
Kory (Anna Diop) prosi Gara (Ryan Potter) o pomoc w wyjaśnieniu nawiedzających ją wizji. Dick (Brenton Thwaites) i Doktor Crane (Vincent Kartheiser) ruszają w drogę.

29. Jak Łazarz 3x5

0,0
Okazuje się, że to Doktor Crane odpowiada za stworzenie Czerwonego Kaptura. Jason chce opracować odtrutkę na śmiertelnie niebezpieczny gaz.

30. Lady Vic 3x6

0,0
Konflikt między Barbarą i Dickiem przywołuje wspomnienia ich skomplikowanej przeszłości. Nowa morderczyni zostawia swój krwawy podpis.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…