Titans 6.8

Drużyna młodych Superbohaterów, którymi dowodzi Nightwing, stara się zwalczać zło oraz pomagać bezbronnym.

Odcinki

Sezony
Lata

Tytani 1x1 7.3

Detektyw Dick Grayson walczy z przestępcami jako policjant i zamaskowany mściciel. Tymczasem w Detroit zjawia się tajemnicza dziewczyna skrywająca mroczny sekret.

Jastrząb i Gołąb 1x2 7.3

Dick odwiedza razem z Rachel dwójkę dawnych znajomych, ale nie może liczyć na zbyt gorące powitanie. Tymczasem pewna rodzinka rozpoczyna wycieczkę.

Początki 1x3 7.3

Kory nie może spuścić Rachel z oczu. Kłopot w tym, że nie pamięta dlaczego. Tymczasem Dick wspomina swoją trudną młodość.

Skazani 1x4 7.0

Przyjacielski człowiek wprowadza Rachel do domu pełnego wyrzutków o nietypowych talentach. Dick i Kory podążają za tajemniczym liderem.

Razem 1x5 7.0

Dick i reszta trafiają do motelu, gdzie mają okazję lepiej poznać siebie i swoje moce — dobrze się składa, bo wkrótce będą mieli towarzystwo.

Jason Todd 1x6 7.0

Dick niechętnie zapoznaje się ze swoim zastępcą — nowym Robinem. Późniejszy wyjazd do Milwaukee rzuca nieco światła na pewien mroczny rozdział z przeszłości Robina.

Szpital psychiatryczny 1x7 7.0

Raven chce odnaleźć bliską sobie osobę, dlatego wbrew poleceniom Dicka kieruje się do tajemniczego i niebezpiecznego miejsca.

Donna Troy 1x8 7.0

Dawna przyjaciółka udziela Dickowi paru rad na temat cieszenia się życiem, ale on bardzo sprawnie je ignoruje. Rachel dowiaduje się czegoś o przeszłości swojej matki.

Hank i Dawn 1x9 7.0

Hank (Alan Ritchson) czuwa przy Dawn (Minka Kelly) w szpitalu oraz wraca myślami do dawnych lat i tragedii, która ich połączyła.

Koriand'r 1x10 7.0

Kory dokonuje przerażającego odkrycia na temat swojej przeszłości i przewiduje równie straszną przyszłość. Brutalne starcie mocno odbija się na Rachel.

Dick Grayson 1x11 7.0

Nieoczekiwany gość sprawia, że Dick wraca do Gotham. Tam okazuje się, że najsłynniejszy bohater miasta stracił nad sobą panowanie.