Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Roland Emmerich |
6,9
|
|
Paul Aton
(asystent)
|
||
Charles-André Bertrand
(asystent)
|
||
Matthew Maggi
(asystent)
|
||
Bethan Mowat
(asystent)
|
||
Shanna Roberts-Salée
(asystent)
|
||
Esteban Sanchez
(asystent)
|
||
Wainani Young-Tomich
(asystent)
|
||
Ariane Collman
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Lisa Diallo
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Martin Dorsch
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Jake Halstead
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Ela Miszkurka
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Tanya van Blokland
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Priscilla Stafford
(asystent) (dodatkowy) (Hawaje)
|
||
Patrick O'Connor
(asystent) (dodatkowy) (Hawaje)
|
||
Martin Doepner
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Wes Tooke | ||
Producenci | Ocena | |
Roland Emmerich
producent
|
6,9
|
|
Harald Kloser
producent
|
7,0
|
|
Jeffrey Chan
producent wykonawczy
|
||
Stuart Ford
producent wykonawczy
|
||
Sanping Han
producent wykonawczy
|
||
Liming Ke
producent wykonawczy
|
||
Peter Luo
producent wykonawczy
|
||
Jie Yu
producent wykonawczy
|
||
Alastair Burlingham
producent wykonawczy
|
||
Ute Emmerich
producent wykonawczy
|
||
Mark Gordon
producent wykonawczy
|
||
Carsten H.W. Lorenz
producent wykonawczy
|
||
Brent O'Connor
producent wykonawczy
|
||
Miguel Palos
producent wykonawczy
|
||
Gary Raskin
producent wykonawczy
|
||
Marco Shepherd
producent wykonawczy
|
||
Wes Tooke
producent wykonawczy
|
||
Dong Yu
producent wykonawczy
|
||
John A. Amicarella
producent towarzyszący
|
||
Perry Kain
współproducent
|
||
Stephan Trojansky
współproducent
|
||
Thilo Kuther
współproducent
|
||
J.P. Pettinato
współproducent
|
||
John A. Amicarella
nadzorca postprodukcji
|
||
Gilles Perreault
kierownik produkcji
|
||
Jarin Rossiter
kierownik produkcji
|
||
Julie Hartley
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Mariann Petit
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Guy Langlois
koordynator postprodukcji
|
||
Marie-Helene Roy
koordynator produkcji
|
||
Gabriella Atallah
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Justine Post
koordynator produkcji (asystent) (Hawaje)
|
||
Andrea Montana Knoll
konsultant produkcji
|
||
Angela Laprete
konsultant produkcji (Hawaje)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Patrick Wilson
Edwin Layton
|
7,7
|
|
Luke Evans
Wade McClusky
|
7,3
|
|
Woody Harrelson
Adm. Chester Nimitz
|
7,7
|
|
Ed Skrein
Dick Best
|
||
Mandy Moore
Anne Best
|
6,9
|
|
Dennis Quaid
William "Bull" Halsey
|
7,7
|
|
Aaron Eckhart
Jimmy Doolittle
|
6,9
|
|
Nick Jonas
Bruno Gaido
|
||
Alexander Ludwig
Roy Pearce
|
||
Darren Criss
Eugene Lindsey
|
8,0
|
|
Keean Johnson
James Murray
|
7,0
|
|
Luke Kleintank
Por. Clarence Earle Dickinson
|
||
Tadanobu Asano
Adm. Tamon Yamaguchi
|
||
Etsushi Toyokawa
Adm. Yamamoto
|
||
Brandon Sklenar
George "Tex" Gay
|
||
Jake Manley
Willie West
|
||
Jun Kunimura
Chuichi Nagumo
|
7,0
|
|
Nobuya Shimamoto
Kaku Tomeo
|
||
Brennan Brown
Joseph Rochefort
|
||
Jake Weber
Raymond Spruance
|
7,5
|
|
David Hewlett
Mąż Kimmel
|
||
Mark Rolston
Ernest King
|
||
Eric Davis
Miles Browning
|
||
Kenny Leu
Zhu Xuesan
|
||
Rachael Perrell Fosket
Dagne Layton
|
||
Peter Shinkoda
Genda Minoru
|
||
James Carpinello
William Brockman
|
5,0
|
|
Tim Beckmann
Kpt. Rawlings
|
||
Sarah Halford
Marie Pearce
|
||
Cameron Brodeur
Sully Brown
|
||
Hiromoto Ida
Premier Tojo
|
||
Hiroaki Shintani
Cesarz Hirohito
|
||
Russell Dennis Lewis
Frank O'Flaherty
|
||
Geoffrey Blake
John Ford
|
||
Mikael Conde
Bill Miller
|
||
Madison Roukema
Barbara Best
|
||
Christie Brooke
Millicent McClusky
|
||
Dustin Geiger
Paul Crosley
|
||
Jason Lee Hoy
Pat Rooney
|
||
Ellen Dubin
Sekretarka Adm. Kinga
|
8,0
|
|
Jason New
Kapitan marynarki
|
||
Dean Schaller
Jack MacKenzie Jr.
|
||
Jacob Blair
Hank Potter
|
6,0
|
|
Kayo Yasuhara
Gejsza
|
||
Rudolph Wallstrom
Podoficer
|
||
Matthew MacCaull
Oficer obsługi
|
||
Philip Fu-Kang Wang
Chiński major
|
||
Johan Strombergsson-Denora
Operator radia
|
||
Nico DeCastris
Operator radia
|
||
Alexandre Dubois
Oficer radarowy
|
||
Tyler Elliot Burke
Oficer radarowy
|
||
Raphael Grosz-Harvey
Porucznik
|
||
Trevor Danielson
Gaduła
|
||
Agostino Michael Cimino
Buzz Davis
|
||
Takeshi Kurokawa
Cesarski ochroniarz
|
||
Ryuta Kato
Japoński oficer
|
||
Garret Sato
Japoński oficer
|
||
Neil Girvan
Inspektor marynarki
|
||
Ellis Arch
Lofton Henderson
|
||
Robert Crooks
Operator radia McClusky'ego
|
||
Sean Colby
Operator radia Gaya
|
||
Kasey Ryne Mazak
Oficer sygnalista
|
||
Ryo Hayashida
Oficer w biurze
|
||
Michael Chapman
Sternik
|
||
Masahiro Tanikawa Masa Tani
Oficer kontroli zniszczeń
|
||
Ryohei Arima
Japoński porucznik
|
||
Hiro Kanagawa
Kapitan od Makiguma
|
7,0
|
|
Ken Takikawa
Porucznik od Makiguma
|
||
Leonardo Boudreau
Przechodzący żeglarz
|
||
Tony Nowicki
Pilot
|
||
Yuta Takenaka
Oficer obsługi
|
||
Tatsuya Shirato
Oficer flagowy
|
||
Tyler Hall
William "Slim" Townsend
|
||
Kyle Bougeno
Palący żeglarz
|
||
David Dacosta
Zdyszany chorąży
|
||
Kazuki Gonzalez-Adachi
Sternik Hiryu
|
||
Reyn Halford
Chef torped
|
||
Toyoaki Ito Leung
Japoński chłopiec
|
||
Halta Nonen
Japoński chłopiec
|
||
Adrian Spencer
Szef lekarzy
|
||
James Hicks
Edwin Kroeger
|
||
Sebastian Pigott
Podoficer
|
||
Simon Pelletier-Gilbert
Wywiadowca
|
||
Philippe Verville
Bombardier Doolittle'a
|
||
Shigeru Yabuta
Japoński oficer
|
||
Seunghwan Min
Lider szwardonu pilotów
|
||
Christopher Tapia
Przewodnik
|
||
Sangwon Jun
Gaduła
|
||
Motoo Taira
Wywiadowca
|
||
Ana Maria Lombo
Piosenkarka
|
||
Greg Hovanessian
Porucznik z Arizony
|
||
Deke Richards
Pomocnik Kimmela
|
||
Mika Amonsen
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sammy Azero
Młody z obsługi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ilyes Belayel
Sanitariusz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexis Bellefeuille
Oficer flagowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monika Bicarova
Tancerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Bublavy
Żona (niewymieniony w czołówce)
|
||
Svitlana Campbell
Żona (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amanda Chang
Żona (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert D'Entremont
Pilot (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dalton Fugate
Sierżant marynarki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raynesa Jonas
Żona (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maxime Lamothe
Marynarz / Pilot (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Lobato
Oficer radarowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fadi Malo
Pilot (niewymieniony w czołówce)
|
||
Francis Lamarre
Pilot (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Daniel Murphy
Oficer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Timothy Penczak
Kierowca jeepa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diezel Ramos
Marynarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raphaël Roberge
Radiowiec Westa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Rogers
Marynarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Smiley
Radiowiec Dickinson'a (niewymieniony w czołówce)
|
||
Huy Hao Tran
Dowódca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Vallieres
Artylerzysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amber Walls
Żona (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robby Baumgartner |
5,0
|
|
Les T. Tomita
(główna pomoc techniczna)
|
||
David Dinel
(główna pomoc techniczna)
|
||
Dustan Lewis McBain
(pomoc techniczna)
|
||
Harley N. Bone
(pomoc techniczna) (Hawaje)
|
||
Danny Cochran
(pomoc techniczna) (Hawaje)
|
||
Henry Fordham
(pomoc techniczna) (Hawaje)
|
||
Kevin Kersting
(pomoc techniczna) (Hawaje)
|
||
Daisuke Dice Miyake
(pomoc techniczna) (Hawaje)
|
||
Thomas H. Penny
(pomoc techniczna) (Hawaje)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Harald Kloser |
7,0
|
|
Thomas Wanker |
7,0
|
|
Thomas Schobel
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Mario Davignon | ||
Sabrine Canuel | ||
Paul Corricelli | ||
Aaron Ellis | ||
Harlan Glenn | ||
Josh Mar | ||
Cathie Valdovino | ||
Jen Martin
(dodatkowy)
|
||
Sara Eva Gonzalez
(asystent)
|
||
Marylou Lim
(asystent)
|
||
Ariel Thomas
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Tom Macdonald
(nadzorca kostiumów)
|
||
Annette Aispuro
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Adam Wolfe |
7,0
|
|
Ryan Stevens Harris
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Paul O'Bryan
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Emilie Gauthier
projektant makijażu
|
||
Mathieu Baptista
efekty specjalne makijażu
|
||
Kamakani De Dely
efekty specjalne makijażu
|
||
Bruno Gatien
efekty specjalne makijażu
|
||
Christophe Giraud
efekty specjalne makijażu
|
||
Laine Rykes
główny charakteryzator (Hawaje)
|
||
Catherine Lavoie
nadzorca charakteryzacji (Montreal)
|
||
Jeong-Hwa Fonkalsrud
nadzorca charakteryzacji (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles)
|
||
Christine Carriere
charakteryzator
|
||
Catherine Lahaye
charakteryzator
|
||
Nathalie Legault
charakteryzator (asystent)
|
||
Pamela Goldammer
charakteryzator (asystent)
|
||
Mahealani Diego
charakteryzator (asystent)
|
||
Marie-Michelle Claveau
charakteryzator (asystent)
|
||
Ralph Malani
główny stylista
|
||
Félix Larivière
nadzorca stylizacji
|
||
Linda D. Flowers
fryzjer osobisty: Woody Harrelson
|
||
Eli Girard
fryzjer
|
||
Paula Hong
fryzjer
|
||
Jean-Manuel Medina
fryzjer
|
||
Jean Scarabin
fryzjer
|
||
Arthur B Wilson III
fryzjer
|
||
Sheldon Yamauchi
fryzjer
|
||
Liliane Saad
fryzjer (asystent)
|
||
Marcelo Padovani
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kirk M. Petruccelli
scenograf
|
7,0
|
|
Isabelle Guay
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
Page Buckner
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Carolyne de Bellefeuille
dyrektor artystyczny
|
||
Jean-Pierre Paquet
dyrektor artystyczny
|
||
Christian Snell
dyrektor artystyczny
|
||
Domenic Silvestri
dyrektor artystyczny (USA)
|
7,0
|
|
Victoria Enfedaque-Girard
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kris Bergthorson
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
William Eliscu
dyrektor artystyczny (asystent) (USA) (Hawaje)
|
||
Carolyn 'Cal' Loucks
dekorator wnętrz
|
||
Ismael Tremblay-Desgagnes
dekorator wnętrz
|
||
Simon Pineau
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Frédéric Amblard
projektant wnętrz
|
||
Renaud Chamberland
projektant wnętrz
|
||
Catherine Lam
projektant wnętrz
|
||
Chris Lewis
projektant wnętrz
|
||
Radia Slaimi
projektant wnętrz
|
||
Simon Theberge
projektant wnętrz
|
||
Gaby Miègeville-Little
projektant wnętrz
|
||
Justin Neenan
projektant wnętrz
|
||
Martin Chalifoux
główny architekt
|
||
Doug Hardwick
koordynator konstrukcji
|
||
David Shauger
koordynator konstrukcji (Hawaje)
|
||
Nicholas Rymond
główny konstruktor dekoracji
|
||
Alvin S. Cabrinha Jr.
główny rekwizytor (Hawaje)
|
||
Christopher Greywolf
główny rekwizytor (asystent) (Hawaje)
|
||
Camille Komine
główny rekwizytor (asystent) (Hawaje)
|
||
Carole Arpin
rekwizytor
|
||
Joao Baptista
rekwizytor
|
||
Geneviève Blais
rekwizytor
|
||
Étienne Carrier
rekwizytor
|
||
Jocelyn Charbonneau
rekwizytor
|
||
Tom Curtis
rekwizytor
|
||
Martin Handfield
rekwizytor
|
||
Marc-Andre Jalbert
rekwizytor
|
||
Michelle Laroche
rekwizytor
|
||
Cedric Levesque
rekwizytor
|
||
Patrick Mainville
rekwizytor
|
||
Erick Martinez
rekwizytor
|
||
Hale Mawae
rekwizytor
|
||
Vincent Morin
rekwizytor
|
||
Jason Nardella
rekwizytor
|
||
Maxime Privé
rekwizytor
|
||
Nicolas Privé
rekwizytor
|
||
Paulo Quintans
rekwizytor
|
||
Pierre Antoine Rousse
rekwizytor
|
||
Paul François Sampson
rekwizytor
|
||
Sam Sternthall
rekwizytor
|
||
Christopher J. Wood
rekwizytor
|
||
Sylvain Joyal
rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Jean-Christophe Meunier
rekwizytor (asystent)
|
||
Johannes Muecke
scenopis obrazkowy
|
||
Serge Archambault
malarz
|
||
Stephen Craig
malarz
|
||
Jeremy Turley
malarz (Hawaje)
|
||
Michel Thibault
stolarz
|
||
Malosi Scanlan
stolarz
|
||
Kelly Westmiller
stolarz (Hawaje)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Peter Bawiec
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kai Paquin
operator efektów dźwiękowych
|
||
Jan Bezouska
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Matt Yocum
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Peter Bawiec
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom Marks
mikser ponownego nagrania
|
||
Greg P. Russell
mikser ponownego nagrania
|
||
Nicolas Dallaire
operator postsynchronu
|
||
Jon Lawless
operator postsynchronu
|
||
Wouter van Herwerden
operator postsynchronu
|
||
Matt Hovland
mikser postsynchronu
|
||
Patrick Christensen
mikser postsynchronu
|
||
Kacper Habisiak
nadzorujący montaż imitacji
|
||
Marcin Kasiński
nadzorujący montaż imitacji
|
||
Jacek Wiśniewski
imitator dźwięku
|
||
Michał Wilczewski
montaż imitacji
|
||
Natalia Lubowiecka
montaż imitacji
|
||
Filip Stefanowski
mikser imitacji
|
||
Ryan Stevens Harris
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Steve Neal
montaż dźwięku
|
||
Taylor Westerfield
montaż dialogów
|
||
Thomas Schobel
montaż muzyki
|
||
Steve Neal
technik miksu
|
||
Dave Goetter
dźwięk
|
||
Pace Pictures
dźwięk
|
||
Antoine Viot
dźwięk (asystent)
|
||
Tobi Nova
mikser
|
||
Louis Marion
mikser
|
||
Michael Hoffman
mikser
|
||
Óscar Grau
mikser (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Josh Bower
mikrofoniarz (Los Angeles)
|
||
Cary Weitz
mikrofoniarz (Hawaje)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ritisoni Maauga
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Eric Rylander
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Costen Burns
technik (Hawaje)
|
||
Mike Su'a
technik (Hawaje)
|
||
Peter Ejupovic
technik
|
||
Richard O. Helmer
technik
|
||
Sebastien Roussel
technik
|
||
Ismael Tremblay-Desgagnes
efekty specjalne
|
||
Leslie Zules
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Andrea Kenyon
dobór obsady
|
||
Daryl Baboulis-Gyscek
dobór obsady (asystent)
|
||
Caitlin McKenna
dobór głosu
|
||
Johanna Bautista
dodatkowy dobór obsady
|
||
Danny MAlin
dodatkowy dobór obsady
|
6,0
|
|
Dustin Snodgrass
dodatkowy dobór obsady
|
||
Caitlin Well
dodatkowy dobór obsady
|
||
Karen Wood
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tiffany Caprine
dodatkowy dobór obsady (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Marie Medina
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Patrick Kerton
koordynator kaskaderów
|
||
Brian L. Keaulana
koordynator kaskaderów (Hawaje)
|
||
Mathieu Coderre
kaskader dublujący: Nick Jonas
|
||
Stephen Bralver
kaskader dublujący: Geoffrey Blake
|
||
Nicolas Lemay
kaskader dublujący
|
||
Ryan Moniz
kierowca kaskader
|
||
Martin Williams
układacz
|
||
Alex Armbruster
kaskader
|
||
Austin Beauchamp
kaskader
|
||
Martin Boiteau
kaskader
|
||
Bauston Camilleri
kaskader
|
||
Bracken Camilleri
kaskader
|
||
Zong Chen
kaskader
|
||
Patrick Choo-Foo
kaskader
|
||
Jordan Clyde
kaskader
|
||
Nicolas Couture
kaskader
|
||
Carl Crevier
kaskader
|
||
Craig H. Davidson
kaskader
|
||
Alex Soldatov
kaskader
|
||
Félix-Antoine Duval
kaskader
|
||
Jeremie Earp
kaskader
|
||
Felix Famelart
kaskader
|
||
Jean-Sebastien Fortin
kaskader
|
||
Darin Fujimori
kaskader
|
||
Eric Goulet
kaskader
|
||
Saphyrre Hamel
kaskader
|
||
Jason Hsu
kaskader
|
||
Phi Huynh
kaskader
|
||
Stéphane Julien
kaskader
|
6,0
|
|
Max Laferriere
kaskader
|
||
André Laperrière
kaskader
|
||
Kevin Desfosses Laperrière
kaskader
|
||
Maxime Laurin
kaskader
|
||
Greg Leach
kaskader
|
||
Chris Mark
kaskader
|
6,0
|
|
Frank Marrs
kaskader
|
||
Andrew Francis McGregor
kaskader
|
||
Jesse Provencher
kaskader
|
||
Samuel Racicot
kaskader
|
||
Cameron Samos-Dixon
kaskader
|
||
Vaios Skretas
kaskader
|
||
Mitch Spour
kaskader
|
||
Alex Stines
kaskader
|
||
Mich Todorovic
kaskader
|
||
Martin Williams
kaskader
|
||
Edward Wong
kaskader
|
||
Ji Cheng
dyrektor techniczny
|
||
Christopher Chinea
dyrektor techniczny
|
||
Yves D'Incau
dyrektor techniczny
|
||
Pritish Dogra
dyrektor techniczny
|
||
Jose Alejandro Enriquez
dyrektor techniczny
|
||
Manuel Ferdinand
dyrektor techniczny
|
||
Alex Fremaux
dyrektor techniczny
|
||
Martin Halle
dyrektor techniczny
|
||
Hamed Hematyar
dyrektor techniczny
|
||
Niall Horn
dyrektor techniczny
|
||
Eric Horton
dyrektor techniczny
|
||
Andrew Hutchinson
dyrektor techniczny
|
||
Carolina Jimenez Garcia
dyrektor techniczny
|
||
Simon Jokuschies
dyrektor techniczny
|
||
Manuel Köster
dyrektor techniczny
|
||
Siting Liu
dyrektor techniczny
|
||
Junzhi Lu
dyrektor techniczny
|
||
Michael Löffler
dyrektor techniczny
|
||
Jessica Moreau
dyrektor techniczny
|
||
Mitja Müller-Jend
dyrektor techniczny
|
||
Stephen J. Pavelski
dyrektor techniczny
|
||
Eric Pender
dyrektor techniczny
|
||
Matthias Pichler
dyrektor techniczny
|
||
Johannes Pink
dyrektor techniczny
|
||
David Zeng
dyrektor techniczny
|
||
Zhuotao Zhang
dyrektor techniczny
|
||
Saysana Rintharamy
dyrektor techniczny
|
||
Joshua Robertson
dyrektor techniczny
|
||
Matthew C. Tucker
dyrektor techniczny
|
||
Felix Wang
dyrektor techniczny
|
||
Martin Toby Watson
dyrektor techniczny
|
||
Johannes Wolz
dyrektor techniczny
|
||
Michael Armstrong
koordynator efektów wizualnych
|
||
Yeri Casanova
koordynator efektów wizualnych
|
||
Selah Chung
koordynator efektów wizualnych
|
||
Duygu Cuhadaroglu
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mandalyn Forbes
koordynator efektów wizualnych
|
||
Marie Kalthoff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Lisa Klein
koordynator efektów wizualnych
|
||
Aditya Menon
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kiruba Nanthan
koordynator efektów wizualnych
|
||
David Nicol
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jason Pereira
koordynator efektów wizualnych
|
||
Marshall Rainey
koordynator efektów wizualnych
|
||
Thelma Rangel
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kin Yiu
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrew Zeko
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrew Zeko
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sophia Zhang
koordynator efektów wizualnych
|
||
Errol Stussi
koordynator efektów wizualnych
|
||
Natsai Todd
koordynator efektów wizualnych
|
||
Thomas Dane Wagener
koordynator efektów wizualnych
|
||
Gray Xi
koordynator efektów wizualnych
|
||
Greg Strasz
nadzorca efektów wizualnych (Hawaje)
|
||
Nick Crew
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alexander Feigin
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Adam Figielski
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Bryan Grill
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Phil Jones
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Harry Lam
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Lukas Lepicovsky
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sven Martin
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Troy Moore
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Matthew Novak
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Philip Nussbaumer
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Max Riess
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Joe Scarr
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Walter Schulz
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Derek Spears
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Laurent Taillefer
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Noah Taylor
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Peter G. Travers
nadzorca efektów wizualnych
|
||
William Appleby
montaż efektów wizualnych
|
||
Laura Carnegie
montaż efektów wizualnych
|
||
Erick Leos
montaż efektów wizualnych
|
||
Timur Yesilfiliz
montaż efektów wizualnych
|
||
Rebecca Zhang
montaż efektów wizualnych
|
||
Shae Salmon
montaż efektów wizualnych
|
||
Steven Spady
montaż efektów wizualnych
|
||
Rene Toye
montaż efektów wizualnych
|
||
Ilkka Uitto
montaż efektów wizualnych
|
||
Thomas Weckenmann
montaż efektów wizualnych
|
||
Ron South
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Christopher Hills-Wright
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Alex Morin
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Aaron Reznick
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Bill Wang
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Thilo Kuther
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Stella Li
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Christoph Malessa
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Phi Van Le
producent efektów wizualnych
|
||
Greta Ruljevaite
producent efektów wizualnych
|
||
Tricia Mulgrew
producent efektów wizualnych
|
||
Mona Mohr
producent efektów wizualnych
|
||
Iva Modrah
producent efektów wizualnych
|
||
Sebastian Meszmann
producent efektów wizualnych
|
||
Paul King
producent efektów wizualnych
|
||
Katharina Keßler
producent efektów wizualnych
|
||
Jenne Guerra
producent efektów wizualnych
|
||
Sofronie Dun
producent efektów wizualnych
|
||
Evgeny Berbasov
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Jason Hannen-Williams
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Vladimir Ilic
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Lukas Lepicovsky
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Matthew Novak
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Marc Roth
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Dan Smiczek
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Prapanch Swamy
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Sercan Topaloglu
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Sinan Akdemir
grafik komputerowy
|
||
Mateo Andrijanic
grafik komputerowy
|
||
Lukas Auer
grafik komputerowy
|
||
Giuseppe Balacco
grafik komputerowy
|
||
Peter Bosak
grafik komputerowy
|
||
Alexander Breitfeld
grafik komputerowy
|
||
Philip Chaoui
grafik komputerowy
|
||
Luca Cimino
grafik komputerowy
|
||
Renpeng Dong
grafik komputerowy
|
||
Gennaro Esposito
grafik komputerowy
|
||
Jeffrey Frias
grafik komputerowy
|
||
Kevin Friederichs
grafik komputerowy
|
||
Matthew Froggatt
grafik komputerowy
|
||
Borja Manzano González
grafik komputerowy
|
||
Katharina Goslowsky
grafik komputerowy
|
||
Stellan Joerdens
grafik komputerowy
|
||
Adam Kulesza
grafik komputerowy
|
||
Thomas Kutschera
grafik komputerowy
|
||
Goran Lakic
grafik komputerowy
|
||
David Land
grafik komputerowy
|
||
Alexis Lebouleux
grafik komputerowy
|
||
Pascal Lotz
grafik komputerowy
|
||
Madison Maduri
grafik komputerowy
|
||
Effandi Mohamed
grafik komputerowy
|
||
Guillem Molina
grafik komputerowy
|
||
Michael Moser
grafik komputerowy
|
||
Hoa Tu Ngoc
grafik komputerowy
|
||
Neo Niu
grafik komputerowy
|
||
Bo Peng
grafik komputerowy
|
||
Bernardo Pichardo
grafik komputerowy
|
||
Ismael Martin Pintado
grafik komputerowy
|
||
Darren Porter
grafik komputerowy
|
||
Michael Prince
grafik komputerowy
|
||
Risto Puukko
grafik komputerowy
|
||
Felix Pörner
grafik komputerowy
|
||
Sean Raffel
grafik komputerowy
|
||
Fikret Yildirim
grafik komputerowy
|
||
Roberto Sarandrea
grafik komputerowy
|
||
Angelica Skodborg
grafik komputerowy
|
||
Mekki Smili
grafik komputerowy
|
||
Sabrina Steinert
grafik komputerowy
|
||
Leon Su
grafik komputerowy
|
||
Manuel Thomasser
grafik komputerowy
|
||
Andreas Wagner
grafik komputerowy
|
||
David Waldhaus
grafik komputerowy
|
||
Maximilian Wallrabenstein
grafik komputerowy
|
||
Yilin Wang
grafik komputerowy
|
||
Marius Wittig
grafik komputerowy
|
||
Karin Wolf
grafik komputerowy
|
||
Micah Gallagher
nadzorca komponowania
|
||
Michael Porterfield
nadzorca komponowania
|
||
Phil Prates
nadzorca komponowania
|
||
Mark Spindler
nadzorca komponowania
|
||
Michael J. Viera
nadzorca komponowania
|
||
Sergiu Baiesu
układ graficzny
|
||
Adam Z. Black
układ graficzny
|
||
Ashley Blyth
układ graficzny
|
||
Lucas Brinkman
układ graficzny
|
||
Taiwon Choi
układ graficzny
|
||
Chao Chun Chou
układ graficzny
|
||
William Dwelly
układ graficzny
|
||
Peter Godden
układ graficzny
|
||
Azzard Gordon
układ graficzny
|
||
Chrystian Hebert
układ graficzny
|
||
Jason Henrey
układ graficzny
|
||
Pamela Hu
układ graficzny
|
||
Sarah Jargstorf
układ graficzny
|
||
Alejandra Marquez
układ graficzny
|
||
Megan McBurney
układ graficzny
|
||
Conor Nolan
układ graficzny
|
||
Angel Gil Ruiz
układ graficzny
|
||
Abraham Sanchez
układ graficzny
|
||
James Schryer
układ graficzny
|
||
Sherry Sun
układ graficzny
|
||
Maegan Veloso
układ graficzny
|
||
Patricia Binga
główny animator
|
||
Kenneth Meyer
główny animator
|
||
Philipp Winterstein
główny animator
|
||
Ning Yan
główny animator
|
||
Jesse Cnockaert
animator
|
||
Woosuk Jung
animator
|
||
Changsik Lee
animator
|
||
Daniel Lorenzo Alvarez
animator
|
||
Adesh Bharadwaj
animator
|
||
Denny Bigras
animator
|
||
Bill Bridges
animator
|
||
Christian Brown
animator
|
||
Jenna Byun
animator
|
||
Robert Diaz
animator
|
||
Fabian Dietz
animator
|
||
Trung Doan
animator
|
||
Joaquin Esquivel
animator
|
||
Luis Estenssoro
animator
|
||
Alex Filipov
animator
|
||
Derek Fong
animator
|
||
Soumitra Gokhale
animator
|
||
Dastin Hoffmann
animator
|
||
Andrew Lam
animator
|
||
Orlagh Lucyk McGowan
animator
|
||
Daniele Mieli
animator
|
||
Xin Chen
animator
|
||
Eric Petey
animator
|
||
Jaroslav Polensky
animator
|
||
Mariia Prokopenko
animator
|
||
Eduardo Ramirez Montiel
animator
|
||
Philipp Röger
animator
|
||
Michael Schulz
animator
|
||
Jony Shi
animator
|
||
Darren White
animator
|
||
Ariana Widjaja
animator
|
||
Philipp Willer
animator
|
||
Curtis Willis
animator
|
||
Maciej Wojtkiewicz
animator
|
||
Gaosheng Yao
animator
|
||
Lennart Breede
efekty wizualne
|
||
Corentin Chaudet
efekty wizualne
|
||
Yi Chen
efekty wizualne
|
||
Rachan Chirarattanakornkul
efekty wizualne
|
||
James G. Clark
efekty wizualne
|
||
Nelson Fernandes
efekty wizualne
|
||
Jan Fischer
efekty wizualne
|
||
Haji Gadirov
efekty wizualne
|
||
Bernhard Huber
efekty wizualne
|
||
Adam Jeziak
efekty wizualne
|
||
Leonardo Ledesma
efekty wizualne
|
||
Changsik Lee
efekty wizualne
|
||
SolHee Lee
efekty wizualne
|
||
Ali Mapar
efekty wizualne
|
||
Blayke Nadeau
efekty wizualne
|
||
Ricardo Ponce
efekty wizualne
|
||
Aslan Zamaev
efekty wizualne
|
||
Ziwei Zhang
efekty wizualne
|
||
Jesús Nieto Rubalcava
efekty wizualne
|
||
Joe Scarr
efekty wizualne
|
||
John Schratz
efekty wizualne
|
||
Andre Su
efekty wizualne
|
||
Todd Thornley
efekty wizualne
|
||
Raymond Tjernstrom
efekty wizualne
|
||
Benoit Touchette
efekty wizualne
|
||
Michal Turkowski
efekty wizualne
|
||
Andrew Ryan Turner
efekty wizualne
|
||
Arnaud Vannesson
efekty wizualne
|
||
Lorenzo Venturini
efekty wizualne
|
||
Eduardo Villarreal
efekty wizualne
|
||
Andrew Winters
efekty wizualne
|
||
Marc Woodall
efekty wizualne
|
||
Wendi Harris Wu
efekty wizualne
|
||
Johannes Muecke
projekt czołówki
|
||
Christian Friesser
główny zecer
|
||
Benjamin Jennrich
główny zecer
|
||
Keywan Mahintorabi
główny zecer
|
||
Armen Mailyan
główny zecer
|
||
Danielle Norgate
główny zecer
|
||
Philip Ballard
zecer
|
||
Brian Budak
zecer
|
||
Marcin Charlicki
zecer
|
||
Christopher Courtland
zecer
|
||
Brian Hanable
zecer
|
||
Rich Hardy Jr.
zecer
|
||
Julianne Holzschuh
zecer
|
||
Doyoung Kim
zecer
|
||
Anna Mejuto
zecer
|
||
Priya Ayengar
zecer
|
||
Shahin Badiei
zecer
|
||
Al Bailey
zecer
|
||
Isaac Barter
zecer
|
||
Monica Rodriguez Bautista
zecer
|
||
Irina Berdyanskaya
zecer
|
||
Andre Bruto
zecer
|
||
Antoine Champenois
zecer
|
||
Shawn Sahara
zecer
|
||
Mark Joey Tang
zecer
|
||
Samuel Vachon
zecer
|
||
Radoslav Yanudov
zecer
|
||
Victor Low
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Swiderski
koordynator efektów wizualnych
|
Pozostałe
Proszę czekać…