Train. Rzeźnia na szynach 2008/I

Train

Czwórka zawodników i dwóch trenerów amerykańskiej drużyny zapaśniczej, spóźniwszy się na swój pociąg, musi pojechać inna trasą. W trakcie podróży kolejni członkowie ekipy zaczynają znikać, a obsługa zabrania im ich poszukiwania. Pomimo zakazu Alan zakrada się do ostatniego wagonu, gdzie znajduje ciała kolegów. Nie chcąc stać… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 2 zwiastuny

Zdjęcia Zobacz wszystkie 4 zdjęcia

Obsada Zobacz pełną obsadę

Thora Birch
jako Alexandra "Alex" Roper
Gideon Emery
jako Willy
Derek Magyar
jako Todd
Gloria Votsis
jako Claire
Kavan Reece
jako Sheldon
Koyna Ruseva
jako Dr Velislava
Valentin Ganev
jako Vasil, konduktor
Ivan Barnev
jako Gregor
Nikolay Mutafchiev
jako Vasily

Fabuła

Czwórka zawodników i dwóch trenerów amerykańskiej drużyny zapaśniczej, spóźniwszy się na swój pociąg, musi pojechać inna trasą. W trakcie podróży kolejni członkowie ekipy zaczynają znikać, a obsługa zabrania im ich poszukiwania. Pomimo zakazu Alan zakrada się do ostatniego wagonu, gdzie znajduje ciała kolegów. Nie chcąc stać się kolejną ofiarą musi zabić oprawców. Asmodeusz

Gatunek
Horror
Słowa kluczowe
krew, morderstwo, żołnierz, zwłoki zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2008-10-16 (świat), 2010-01-21 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Rzeźnia na szynach (Polska) (tytuł skrócony)
Terror Train (USA) (tytuł roboczy)
Czas trwania
94 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 7

Avatar square 200x200

Martyr 2010-03-23 4

Kilka uwag ogólnych – Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to trochę denerwujące, że Europa Wschodnia przedstawiana jest po raz kolejny, jako dzicz, w której się morduje ludzi. Wśród społeczeństw tylko utrwalane są negatywne stereotypy o tej części świata, a później dochodzi do takiej sytuacji, że przyjeżdżają np. Włosi do Polski i dowiaduję się od nich, że w Polsce wojna trwa, albo, że pingwiny biegają po ulicach… Co do samego filmu, to fabuła jest dość skromna. W zasadzie 90% akcji dzieje się w pociągu, więc szału nie ma jeśli chodzi o dekoracje/scenografię. Sporo za to jest krwi i przemocy. Porównanie z Hostelem, moim zdaniem, może być tylko pod względem brutalności niektórych scen, nic więcej. 4/10.

irwitsnajper 2010-01-25

Mocny i drastyczny!!! – Czytałem recenzje tych,którzy już go zobaczyli,bo miał to być "Hostel na torach" i tak też się dzieje!Dla ludzi lubiących mocne i drastyczne sceny,jak w Hostelu,lub Pile,to będzie gratka!!!
Film trzyma w napięciu i poza dwoma niemożliwymi szczegółami fajnie się go ogląda do samego końca!!!
Moja ocena:7/10

TCksp 2009-12-06 6

Można zobaczyć – Horror jak setki innych, ale miłośników gatunku powinien zadowolić.

Asmodeusz TCksp 2010-01-30 6

horrorek jest mocny trzeba przyznać, ale wkórza fakt, że bohaterowie zamiast się bronić uciekają i tak w kółko aż do finału

Santanico 2009-09-01 2

Hostel na torach – Film jest nudny,przewidywalny,źle zagrany i po prostu głupi.Akcja w ogóle nie trzyma się kupy.Lista idiotyzmów nie miała by końca więc szkoda czasu na pisanie.

Przed obejrzeniem słyszałem opinie,że to coś w stylu "Hostel".Faktycznie tematycznie może i motyw z krojeniem ludzi w europie wschodniej łączy te dwa obrazy.Jednak film Eli Rotha jeszcze dało się obejrzeć.W tym przypadku nie mogłem się doczekać końca.

Ogólnie nie polecam.Moja ocena 2/10 i tylko dlatego,że są gorsze filmy.

i_darek1x 2009-08-26 7

Dobry ! – Akcja filmu rozgrywa się gdzieś we wschodniej Europie. Grupa amerykańskich sportowców spotyka się w pociągu. Lecz nie jest to zwykły pociąg… Podczas podrózy pasażerowie zaczynają znikać. Są więzieni i torturowani w metalowych klatkach przez sadystycznego mordercę i jego kompanów. Pomysł filmu wziął się z horroru „Terror Train”, którą to wersję wyreżyserował Roger Spottiswoode, a główną rolę zagrała Jamie Lee Curtis.

Mocny ,brutalny …
Dla tych co lubią mocne wrażenia !
Interesujący scenariusz ,dobra obsada i gra aktorska ….
Napięcie rośnie z minuty na minutę….
Polecam !

Współtworzą