Yesterday 6.9

Młody mężczyzna budzi się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie jako jedyny na świecie potrafi grać utwory zespołu The Beatles.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Danny Boyle 7.1
Anna Harrison (asystent) -
Ben Harrison (asystent) -
Candy Marlowe (asystent) -
Richard Styles (asystent) -
Emily Hogan (asystent) (Los Angeles) -
Eric Glasser (asystent) (Los Angeles) -
Alexis Schmidtberger (asystent) (Los Angeles) -
Zoe Liang (asystent) (druga ekipa) -
Gareth Webb (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Scenariusz
Średnia
Richard Curtis
(również) (historia)
6.7
Jack Barth (historia) -
Producenci
Średnia
Bernard Bellew producent -
Tim Bevan
producent
6.5
Danny Boyle
producent
7.1
Richard Curtis
producent
6.7
Eric Fellner
producent
7.0
Matthew James Wilkinson producent 6.0
Nick Angel producent wykonawczy -
Lee Brazier producent wykonawczy -
Alexander Dostal producent liniowy (Moskwa) -
Jo Wallett kierownik produkcji -
Bobby Prince kierownik produkcji -
Maxim Ajjawi kierownik produkcji (Rosja) -
Chris Barnett kierownik produkcji (asystent) -
Collie McCarthy koordynator postprodukcji -
Angela Moneke koordynator produkcji -
Jannika Öberg koordynator produkcji -
Debbie Merritt koordynator produkcji (asystent) (Los Angeles) -
Mark Brennan koordynator produkcji (asystent) -
Chelsea Bulloch koordynator produkcji (asystent) -
Aktorzy
Średnia
Himesh Patel
Jack Malik
-
Lily James
Ellie Appleton
7.1
Sophia Di Martino
Carol
-
Ellise Chappell
Lucy
-
Meera Syal
Sheila Malik
-
Harry Michell
Nick
-
Vincent Franklin
Brian
-
Joel Fry
Rocky
4.3
Michael Kiwanuka
Michael Kiwanuka
-
Karma Sood
Młody Jack
-
Gus Brown
Marcus, dentysta
-
Sanjeev Bhaskar
Jed Malik
-
Karl Theobald Terry -
Alexander Arnold
Gavin
-
Dominic Coleman Gospodarz programy telewizyjnego -
Ed Sheeran
Ed Sheeran
7.0
Jane Seaborn Stewardesa -
Nio Minns Kamerzysta -
Maryana Spivak Alexa, rosyjska kierowniczka planu -
Justin Edwards
Leo, nieznajomy Rosjanin
-
Kate McKinnon
Debra Hammer
4.5
Javon Prince Hans, producent muzyczny -
Camilla Rutherford
Hilary
-
Sarah Lancashire
Liz, nieznajoma z Liverpoolu
10.0
Rachael Elizabeth Kelnerka w hotelu -
Jimmy Gallagher Kelner w hotelu -
Jaimie Kollmer Młoda Ellie -
Sophie Mensah Recepcjonistka w hatelu -
Helena Devereux Pasażerka na stacji Lime Street -
Julian Feria Pasażer na stacji Lime Street -
Craig Rowin Dyrektor do spraw marketingu -
Lamorne Morris
Szef marketingu
-
James Corden
James Corden
7.3
Elizabeth Berrington
Hazel
-
Cristina Dohmen Lokalna prezenterka wiadomości -
William McGeough Przeprowadzający wywiad -
Clementine Webb Przeprowadzająca wywiad -
Diana Pauline Przeprowadzająca wywiad -
Díana Bermudez
Przeprowadzająca wywiad
-
Sunny Yeo Przeprowadzająca wywiad -
Aaron Hotfelder Prezenter YouTube -
Shun Yin Prezenterka YouTube (niewymieniony w czołówce) -
Manoj Anand Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Kay Aujla Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Amrita Jazzmyn Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Arun Kapur Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Bharat Mistri Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Shaid Parvaz Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Atul Sharma Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Vinita Sharma Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Anna Weston Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Lalit Bhusal Członek rodziny na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Robert Carlyle
John Lennon (niewymieniony w czołówce)
7.2
David Lautman
Ringo Starr (niewymieniony w czołówce)
-
Nad Abdoolakhan Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
Hiten Patel Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
Tom Andrews Trevor (niewymieniony w czołówce) -
Camille Chen
Wendy (niewymieniony w czołówce)
-
Oliver Coles Roadie (niewymieniony w czołówce) -
Ana de Armas
Roxanne (niewymieniony w czołówce)
7.7
Jennifer Armour Dziennikarka śledcza (niewymieniony w czołówce) -
David Aspinall Członek personelu przy barierce (niewymieniony w czołówce) -
Rosie Aspinall Niemiecki fan (niewymieniony w czołówce) -
Siegfrid Calizo Filipiński fan (niewymieniony w czołówce) -
Mark Ivan Benfield Widz na koncercie plażowym (niewymieniony w czołówce) -
Christopher David Burton Widz na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
David Thomas Coulter Widz na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Louise Dickinson Widz na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Simon P. Edwards Widz na koncercie plażowym (niewymieniony w czołówce) -
Rosa Evans Dziennikarz (niewymieniony w czołówce) -
Alex Fraguglia Sprzątacz na stacji kolejowej (niewymieniony w czołówce) -
Adam Gammage Widz na koncercie plażowym (niewymieniony w czołówce) -
John Hales Ojciec panny młodej (niewymieniony w czołówce) -
Jane Hamer Pasażerka (niewymieniony w czołówce) -
Josh Harp Kowboj (niewymieniony w czołówce) -
Sam Hoggarth Widz na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Mark Hugh-Williams Pracownik techniczny Eda Sheerana (niewymieniony w czołówce) -
Kyle Hughes Reporter muzyczny (niewymieniony w czołówce) -
Kyle James Wykonawca w studiu (niewymieniony w czołówce) -
Robert Jarvis Kasjer (niewymieniony w czołówce) -
Ibrahim Majid Dziennikarz (niewymieniony w czołówce) -
Lee Marriott Kamerzysta (niewymieniony w czołówce) -
Tam O'Malley Widz na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
Tina Louise Owens Pasażerka na stacji kolejowej (niewymieniony w czołówce) -
John Reynolds Widz na koncercie (niewymieniony w czołówce) -
John Alan Roberts Pasażer na stacji kolejowej (niewymieniony w czołówce) -
Paul J. Rothery Muzyczny VIP (niewymieniony w czołówce) -
William Roxby Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce) -
Ben Matthew Saunders Fan na lotnisku (niewymieniony w czołówce) -
Derek Siow Reporter (niewymieniony w czołówce) -
Scott Smith Dziennikarz (niewymieniony w czołówce) -
David J. Stebbeds Uczestnik koncertu (niewymieniony w czołówce) -
Sarah Thompson Uczestniczka koncertu (niewymieniony w czołówce) -
Josh Trett Dziennikarz (niewymieniony w czołówce) -
Andrew Watson Wykonawca (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Christopher Ross 5.0
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
Michael P. Catanzarite (główna pomoc techniczna) -
Warwick Drucker (główna pomoc techniczna) -
Louie Escobar (pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) -
Kevin Foy (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Rebecca Horsburgh (pomoc techniczna) -
Jack Jackson (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Daniel Pemberton 7.0
Alex Gruz (asystent) -
Kostiumy
Średnia
Liza Bracey -
Lee Nicholas Harris -
Chris Martin Hill -
Emily Bowen -
Elizabeth 'Lizzie' Corkish -
Jason Marshall -
Brandie Reinhold -
Alison Toner -
Sophia Hastings (USA) -
Max Hunt (nadzorca kostiumów) -
Janet Ingram (nadzorca kostiumów) (USA) -
Philip O'Connor (asystent) -
Natalia Georgiadou (garderoba) -
Montaż
Średnia
Jon Harris 8.0
Jitte Hoekstra -
Charlie Thorne (dodatkowy) -
Daniel Tomlinson (montażysta materiałów oryginalnej jakości) -
Nele Mertens (asystent) -
Thora Woodward (asystent) (dodatkowy) -
Rachel Durance (asystent) (dodatkowy) -
Charakteryzacja
Średnia
Pavy Olivarez nadzorca charakteryzacji (Los Angeles) -
Ivana Primorac projektant makijażu -
Chris Lyons efekty specjalne makijażu -
Brogan Sharp efekty specjalne makijażu -
Alex Perrone główny charakteryzator -
Sophie Ashworth charakteryzator -
Suzanne Jansen charakteryzator -
Ivana Primorac projektant fryzur -
Sophie Ashworth fryzjer -
Suzanne Jansen fryzjer -
Scenografia
Średnia
Patrick Rolfe scenograf -
James Wakefield dyrektor artystyczny nadzorujący -
Chris Wyatt dyrektor artystyczny -
Christa Munro dyrektor artystyczny 7.0
Sophie Bridgman dyrektor artystyczny -
Lorna Houlihan dyrektor artystyczny -
Cathy Cosgrove dekorator wnętrz -
Axi Butterworth rekwizytor -
Martin Charles projektant graficzny -
Dan Crandon główny architekt -
Chad R. Davis
rekwizytor (Los Angeles)
-
Muffin Green główny rekwizytor -
Rebecca Gresham dyrektor artystyczny (asystent) -
Brendan Hessle projektant graficzny -
Brendan Houghton scenopis obrazkowy -
Seeta Lingam dyrektor artystyczny (asystent) -
Laura Livingstone malarz -
Tom Macken stolarz -
George Nelmes rekwizytor -
Sophie Powell projektant graficzny (dodatkowe zdjęcia) -
Lilly Robbins rekwizytor -
Chris Rosser projektant graficzny -
Grant Samson główny konstruktor dekoracji -
Gene Serdena dekorator wnętrz (Los Angeles) -
Joe Vassallo
malarz
-
Manuel Vilaseca Vaya rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Niv Adiri mikser ponownego nagrania 7.0
Niv Adiri projektant dźwięku 7.0
Mark Appleby mikser postsynchronu -
Ethan Biggers mikrofoniarz -
Lilly Blazewicz montaż imitacji -
Tim Burton technik miksu -
Duncan Craig dźwięk (asystent) -
Arthur Fenn dźwięk (asystent) -
Thomas Fennell dźwięk (asystent) -
Steve Finnigan operator postsynchronu -
Danny Freemantle montaż efektów dźwiękowych -
Glenn Freemantle nadzorujący montaż dźwięku -
Glenn Freemantle projektant dźwięku -
Nick Freemantle montaż efektów dźwiękowych -
Simon Hayes mikser -
Rebecca Heathcote imitator dźwięku -
Dayo James montaż efektów dźwiękowych -
Ben Jeffes dźwięk (asystent) -
Robin Johnson dźwięk (asystent) -
Maria Kelly operator postsynchronu -
Robert Malone montaż efektów dźwiękowych -
Helen Miles technik miksu -
James Wichall montaż dialogów -
Zach Wrobel mikrofoniarz -
Laurence Love Greed montaż muzyki -
Jamie Philokyprou montaż muzyki (asystent) -
Efekty specjalne
Średnia
Luke Corbyn technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Gail Stevens dobór obsady -
Courtney Bright nadzorca doboru obsady -
Nicole Daniels nadzorca doboru obsady -
Itamar Aloni zecer -
Tim Caplan producent efektów wizualnych -
Marta Errera efekty wizualne -
Tiago Faria zecer -
Adam Gascoyne nadzorca efektów wizualnych -
Attila Gasparetz zecer -
Taskin Kenan efekty wizualne -
Elliot Mander koordynator efektów wizualnych -
Dillan Nicholls nadzorca efektów wizualnych -
James Roberts nadzorca efektów wizualnych -
Hannah Sornay zecer -
Noga Alon Stein producent efektów wizualnych -
Alexandros Theodosiou zecer -
Jonathan Jean-Marie Wannyn efekty wizualne -
Nicholas Zissimos główny zecer -
Steven John Brown koordynator kaskaderów -
Xavier Lake kaskader dublujący: Himesh Patel -
Julian Spencer koordynator kaskaderów -
Natasha Back operator kamery -
Nathanael Bauer mistrz oświetlenia -
Rachel Clark operator kamery -
Nicholas Clarke elektryk -
Mark Clayton oświetlenie -
Shaun Cobley operator kamery -
Shaun Cobley operator steadicam -
Jack Crew elektryk -
Llyr Evans oświetlenie (druga ekipa) -
Matt Fortlage kamerzysta (asystent) -
Ilana Garrard operator kamery -
Ilana Garrard operator steadicam -
Matt Jackman Smith elektryk -
Sacha Jones kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Lawrence Karman operator kamery -
Aaran Lewis Leach kamerzysta (asystent) -
Daniel Lemon kamerzysta (asystent) -
Len Levine oświetlenie -
Justin M. Lubin fotosista -
Stu Mansell elektryk -
Matt Markham elektryk -
Tim Morris kamerzysta (asystent) -
Jerry Patton kamerzysta (asystent) -
Jonathan Prime fotosista -
Jose Ruiz oświetlenie -
Oliver Squire kamerzysta (asystent) -
Esther Venanzi kamerzysta (asystent) -
Tom Wade operator kamery -
Kit Wood elektryk -