FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

witam... 5
paul8310

prosze opolecenie jakiś starych dobrych filmów karate….tupu KRÓL KICKBOXERÓW, KRWAWY SPORT….chodzi mi o filmy z lat 90

Hern

Lata 80-90 obfitowały w takie produkcje.
Masz jakieś preferencje, typu ulubiony aktor,
ulubiony styl walki, konkretne scenerie
czy też "jak popadnie"?
Pytam, ponieważ interesuje mnie ta tematyka
i mogę coś "podszepnąć"
ale muszę wiedzieć co?

paul8310

typu: nielegalne turnieje….lub coś w stylu króla kickboxerów ….czyli trening u jakiegoś starego mistrza na odludziu a pózniej walki

Movieman

Od razu na myśl przychodzi mi Quest z van Dammem.

Do tego np Najlepsi z najlepszych, Karate Kid, Mortal Kombat, Kickboxer,Tylko dla najlepszych czy Kumple z Chuckiem Norrisem :) Z nowszych to na przykład Turniej albo Skazany na piekło.

Hern

Przełom lat `80 -`90 widziałem film USA na VHS "Mańkut".
Dwa wrogie gangi robią (ustawkę), do dziś nie widziałem tak realnych złamań, krwi itd,
tyle że tłumaczenie tytułów w tamtym okresie pozostawia wiele do życzenia,
do dziś nie umiem go odnaleźć w necie.

Szalona akcja
Żelazne anioły 1-3 cz.
Miasto aniołów 1990
Krwawy sport
Kickboxer 1-5 cz.
Bezlitosny
Pierścień ognia
Najlepsi z najlepszych 1-4 cz.
Shootfighter 1-2 cz.
Oddział poza prawem
Quest
Krwawy sport 1-4 cz.
Klatka 1-2 cz.
Karate tygrys / Tygrys karate / Bez odwrotu – (ten sam film inne tytuły: TV, VHS, DVD)

Nowe filmy z Yuri Bojko są zajebiste – Polecam.

kinoman86

Szukaj filmów z Michael Wincottem lub Matthias Hues lub też Billy Blanksem albo Cynthia Rothrock…. bo tak naprawdę to oni rządzili na kasetach vhs a nie Van damme który nagrał 4 filmy w tamtym okresie na początku lat 90…

Np. Misja sprawiedliwości ,Oddział poza prawem 1i 2 ,Szpony orła 1 i 2 ,Wsciekłośc i sprawiedliwośc 1 i 2 tc 2000 dalej nie pamiętam …

Proszę czekać…