Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.

Sophie Lowe. 7
Raedwald

Jak oceniacie Sophie zarówno jeśli chodzi o urodę jak i jako aktorkę ? Bo niektórym osobom się nie podoba.

LakiLou

@Raedwald
No cóż jeśli o mnie chodzi to mi się ona niespecjalnie podobna. Natomiast z ocenieniem jej jako aktorkę mam problem, bo nie nie widziałem żadnego filmu, w którym wystąpiła.

BuziakL

@Raedwald grała w filmie Idealne matki, ale nie bardzo ją pamiętam:P Mimo wszystko dobrze się prezentuje i możliwe będzie z niej w przyszłości fajna aktorka. W końcu potrzebujemy nowych twarzy. Czas dla wieku gwiazd jest nieubłagany:(

ZSGifMan

@Raedwald
                                   
Razem z Jennifer Lawrence i Shailene Woodley przyszła moda na takie "zwykłe" dziewczyny.
Odbieram to jako krok w dobrą stronę, bo lalki Barbie już mieliśmy (patrz Pam Anderson), a ewentualne dotychczasowe dziewczyny nam dorosły i zmieniły się w matki i żony.
                                   


BuziakL

@ZSGifMan prawda, ale mimo, że lat coraz więcej, to trzymają się całkiem dobrze:) Ja zawsze mówię, niech nam grają jak najdłużej.

ZSGifMan

@BuziakL

Tak, jasne :)
                                                                      

Nawet powiem więcej – jest cała masa aktorek tak powiedzmy już 40 plus i one czasem bardziej "wymiatają" niż ten nowy narybek fabryki snów! Oczywiście dalej trzeba szukać nowych twarzy, ale jednak stawianie na jak powiedziałem typ urody "zwyczajna dziewczyna" jest bardzo dobrym posunięciem i niesie nadzieję na pojawianie się jeszcze lepszych aktorek w niedługiej przyszłości.
                                                                      

BuziakL

@ZSGifMan dokładnie, tak jak piszesz. Lecę spać, dobranoc Wam!

ZSGifMan

@BuziakL
                                                                      
Hehe, nie było "dobranoc" będzie za to "dzień dobry" ;D
                                                                      
Na forum w temacie Twoja ulubiona aktorka,to… ? o aktorkach jest mój post, w którym wymieniłem moim zdaniem najlepsze aktorki oscylujące wokół czterdziestki, najlepsze według mnie oczywiście i to najlepsze znaczy nad wyraz urodziwe w połączeniu z warsztatem aktorskim.
                                                                      

Proszę czekać…