Aktywność

Czy to ty, czy to ja? (1995)

Dzisiaj sobie odświeżyłem w telewizorni. Bardzo dobrze dobrana para aktorki i aktora. Wypadli bardzo wiarygodnie. Dobry seans. I takich sobie w przyszłości życzę.

Miłość w Nowym Jorku (2000)

Po prostu przyzwoity film. Richard Gere i Winona Ryder zagrali na prawdę dobrze. Film ogląda się przyjemnie. Oby więcej takich filmów, a nie masy głupot filmowych!!!

The Office PL (2021 - )

No, i na Central skończyły się moje ulubione odcinki ulubionego serialu Przyjaciele i zaczęli nadawa ten beznadziejny serial Office.pl. Przestańcie to kręcić. To jest tragiczne.

Przyjaciele: Ten, w którym wszystkim stuka trzydziestka 7x14 (2001)

Kolejny odcinek zaliczony z tego niesamowite sezonu. Przyjęcie na 30 lat. Pijana Monica. Porsche dla niej od ojca. Ross wkurzony! Bardzo dobra zabawa!

Przyjaciele: Ten, w którym Rosita umiera 7x13 (2001)

Kolejny odcinek z tego siódmego sezonu, który jest bardzo udany. Ukochany fotel Joego, który mu zniszczyła Rachel. No pomysł nieziemski. Mieli pomysły!

Przyjaciele: Ten, w którym nie śpią całą noc 7x12 (2001)

Już siódmy sezon, odcinek dwunasty, a jeden z najlepszych odcinków. Mistrzowski wręcz, a Phoebe przechodzi z tym alarmem samą siebie Mistrzowsko. Zasłużona dycha.

Polowanie na mysz (1997)

Obejrzałem po raz drugi. Uhahaliśmy się z mamą jak nie wiem co. Dwóch gamoni i pógłówków walczy z myszą. Czasami by się odprężyć, trzeba jakąś głupotę obejrzeć. :-) Mocno przypomina mi Kevina, ale co tam. Daję siódemkę. Takie filmy też są potrzebne.

Znak orła (1977 - 1977)

@dawidek98 nie dorówna, muszę się z ty, zgodzić, ale Tomasz Kot dał w miarę radę. Nie jest źle. Nie czułem wyrzuconych pieniędzy, a takie czułem drugiej Diunie. Niestety.

Znak orła (1977 - 1977)

@dawidek98 A mi się w miarę podobał. Byłem z kumplem rok temu w styczniu i bawiliśmy się dobrze. A szczególnie, że dzieciarni była masa. Uhahani, a to chyba najważniejsze. Jakaś wycieczka była ze szkoły chyba. Poza tymi dziećmi i nami jakimś małżeństwem za nami, to dorosłych, poza opiekunkami tych dzieci nie było.

Znak orła (1977 - 1977)

@dawidek98 Ty mi nawet nie wspominaj o Netfliksie na Boga! Proszę Ciebie. Ja nie mam w zasadzie szacunku do żadnej platformy streamingowej, no ale ta przebija wszystko.. A ja idę w przyszłym tygodniu do kina na drugą część nowego Kleksa, a subskrypcji w życiu nie wykupię na żadnej platformy. Nie moja bajka.

Proszę czekać…