Całkiem całkiem. Typowy film z psem
Właśnie sobie obejrzałem ten film poraz któryś i zwiększam ocenę na 9. Klimat, klimat, muzyka, muzyka, no i doskonała obsada
Nie jest źle, ale to amerykańskie podejście do mitologii, to masakra. Taka zwana demitologizacja. Precz !
Ja wiem, że w zasadzie macie rację. Mnie jednak denerwuje, że nie wszystko jest uzupełnione. Być może sprawiam masę kłopotu weryfikatorom, ale tak już mam. :)
PS
Co napotkałem na FP ostatnio:
- pod Scenariuszem jest Dokumentacja, podejrzewam, że można to wrzucić pod scenarzystę, tylko z jakim atrybutem ?
- pod Dźwiękiem często jest Zgranie dźwięku, czy to montaż dźwięku ?
Podobnie opracowanie dźwięku
- pod Zdięcia czasami się trafi Korekta barwna
- no i jeszcze jedna ciwekawostka Montaż elektroniczny, czy to będzie współmontażysta ?
Zgadzam się całkowicie. Obejrzałem po wielu latach i jestem nadal pod wielki wrażeniem
Oglądałem ten film za gówniarza, wrażenie jak cholera, obejrzałem kiedyś tam później, ale pobieżnie, dobry i taka ocena czy na FW czy na FDB figurowała (ósemka). Właśnie oglądam przypadkiem po wielu latach i jestem zmuszony zwiększyć na 9. Rewelacyjna scenografia i charakteryzacja. O Nicholsonie nie wspomnę, cudowna Kim i wcale nie odstający wiele Keaton, chociaż niektórzy twierdzą, że za słaby. W porównaniu ze wszelkimi kontynuacjami tego tematu, dzieło Burtona robi największe wrażenie
@Camizi
Sorki, że się tak uniosłem. Przepraszam
W innym temacie wywiązała się dyskusja na temat pewnych zawodów, których nie ma na FDB i padła propozycja założenia osobnego postu na ten temat. Więc założylem. Tu dałem tylko przykłady, a chodzi o wywiązanie konstruktywnej dyskusji. I tyle.
Pozdrawiam :)
Jest, ja
EDIT: Poza tym skoro jest pilto helikoptera, kierowca itp, to czemu nie może być operator drona, idźmy do przodu.
Skoro jest asystent gościa od oświetlenia, czy też stolarz, to czemu ma nie być klapser ?
EDIT2: Założyłem ten temat, jako początek dyskusji o nowych zawodach, nie musisz zaraz jechać po mnie
Proszę czekać…