Co myślicie o tym filmie? – Moim zdaniem mocno przereklamowany film. Chyba tylko dzięki promocji zrobiło się o nim głośno. Po obejrzeniu trailera można było spodziewać się czegoś lepszego. Jeśli ktoś oglądał "Honey" lub "You Got Served", to może być rozczarowany niewielką ilością scen, gdzie naprawdę tańczą. Fabuła jest prosta i niczym nie zaskakuje. Pod tym względem nie wprowadza żadnych rewolucji w stosunku do innych tego typu produkcji. Co do ściężki dzwiękowej to pasuje do tego, co się dzieje na ekranie. *Nastawiony byłem na coś lepszego, ale niestety się zawiodłem. *
Proszę czekać…