domel666
domel666

domel666

@domel666

Punkty
0 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
marzec 2006 ( ostatnia wizyta)
Aktywność
Piraci z Karaibów niepokonani

Ja oglądałem tylko drugą część. Byłem na tym – jakże wspaniałym filmie – 24.07 oczywiście w kinie :) Prawdą jest, że scenariusz nie jest najlepszy, zaś cała reszta jest rewelacyjna. Nie wiele można zarzucić efektom specjalnym, fantastycznym bohaterom, obsadzie, muzyce.
Zanim obejrzałem ten film nie byłem zainteresowany pierwszą częścią, teraz zaś nie mogę się doczekać, aż obejrze Klątwe Czarnej Perły :)
Dodam, że Skrzynia Umarlaka jest nieskończenie wiele razy lepsza od Kodu Da Vinci, o którym było głośno – zapowiadał się świetny film, a dla kogoś kto czytał książkę to ponad 120 minut nudy :| Szkoda pieniędzy tylko…

Konkurencja dla Pottera?

Na początku były Pokemony. One przyniosłty wielkie zyski więc stworzono Digimony i pare tym podobnych. Historia lubi się powtarzać. Bo na początku był HARRY POTTER, ktróy okazał się strzałem w dziesiątkie. Milionowe (jak nie miliardowe) zyski. W odpowiedzi konkurencja kreuje jakiś STONEHEART :P Takich podobnych "sytuacji" jest napewno sporo więcej. Ale dla mnie zarówno Pokemony jak i Harry Potter to jedno wielkie ścierwo stworzone by zarabiać na dzieciach (i nie tylko) pieniądze. Duże pieniądze. Cóż, takie jest życie…

Poza tym moim skromnym zdaniem Harry Potter nie wnosi nic sensownego do światowej kinematografi. Ale mogę się mylić :)

Miasto gniewu najlepszym filmem!

Niestety, ale z tych wszystkich filmów które otrzymały statuetkę to oglądałem tylko MIASTO GNIEWU (być może dlatego, że zazwyczaj większość tych Oscar’owych filmów wchodzi do kin tuż przed galą rozdania Oscar’ów) i uważam, żę zasłużył. Dla mnie ten film jest świetny. Jeśli ktoś go nie widział to gorąco polecam !!!

Proszę czekać…