No nawet mi się podobał – ale żadnego zaskoczenia to nie przeżyłem wszystko było tak jak to się można było spodziewać po texańskiej masakrze ;)
ale nie mam go z kąd wziąć :/
Niezły film – taki nawet nawet ale nie żeby jakiś hitmógłby być troche krutszy, a przez pierwsze 30-40 min się nic niedzieje ale później już jest lepiej
Masz racje film świetny i końcówka też szoda że to nie do końca happy end no ale co tam
Do niczego – film strasznie nudny przez pierwszą godzine nic się nie dzieje jedynie ostatnie 30 minut troche go ratuje ale i tak jest okropny no i jeszcze ostatnie 5-10 minut takie naciągane
Film świetny – , bardzo dużo zwrotów akcji, bardzo dobra fabuła, dźwięk, poprostu nic nie można mu zarzucić daje 10/10
Dobry film – Naprawde warto obejrzeć niby wszystko toczy się w sądzie i mogłoby się to wydawać monotonne to film jest bardzo dobry przedstawia szczegóły działania mafji itd.
No ja nie oglądałem jedynki ale dwójka była lepsza od trójki.
według mnie dwujka była najlepsza potem jedynka a na końcu trujka ale to wcale nie znaczy że był zły
Bardzo dobry – film bardzo mi się podobał szczególnie scena z osłem xD
Proszę czekać…