@ZIOM68
Słaby scenariusz a efekty specjalne do bani – to jeden wielki bałagan, który może się kojarzyć z parodią a nie filmem sci-fi.
Osobiście twierdzę, że w tym filmie wizja reżyserska jak i ciekawy scenariusz, trzyma oglądającego w nieustannym napięciu. Wspaniały obraz filmu i oprawy muzycznej też, świetna gra aktorska głównych bohaterów oraz dzieci. Polecam
Jak na azjatyckie kino Sci-Fi, to całkiem nieźle się ogląda, nawet film trzyma się scenariusza, efekty specjalne na wysokim poziomie (trochę przesadnie). Ogólnie film nie posiada przemocy seksualnej i wulgaryzmów a to oznacza, że nawet najmłodsi mogą oglądać spokojnie ten film. Film posiada dużą dynamikę scen połączoną z humorem; najlepszy z aktorów jest blacha. POLECAM
Fabuła filmu jest dość ciekawa, natomiast efekty specjalne to totalna żenada jak i gra aktorska. Szkoda czasu na oglądanie.
Gdyby nie wybitna gra aktorska Broda Pitta – film stałby się obrazem nie do zniesienia. Pewnie nie jestem pierwszy ani ostatnim, ale oglądanie tego filmu to marnowanie czasu. Dla mnie ten film nie posiada żadnych emocji, akcji i klimatu.
Film na pewno nie wybitny, jednak dobry do oglądania. Dość ciekawy scenariusz, odzwierciedlający być może największe pytanie skąd jesteśmy i czy Bóg istnieje? Surrealizm w bardzo przystępnej formie. Warto zobaczyć pomimo, że efekty są marne – polecam do oglądania; moja ocena 6/10 Film dostępny jest na platformie CDA (musisz się zalogować ale udało mi się obejrzeć za darmo).
Nic mi tutaj nie brakowało, jest akcja, przemoc, humor i dość dobre efekty specjalne. Moja ocena 7/10
Dla mnie osobiście jest to film akcji – jest tu pokazany czarny charakter Mela Gibsona gdzie za wszelką cenę dąży do celu. Gdy zostały mu zmiażdżone palce u stopy za pomocą uderzeń młotka – myślałem, że to koniec a jednak odporny na ból dalej konsekwentnie grał twardziela. Polecam do oglądania. 8/10
Ode mnie film otrzymuje 9/10 za dość napięty ale mroczny klimat znany z Obcego. Cały film powoli wprowadza do tego co mnie interesuje, więc fabuła jak i przekaz filmowy jest tu na wysokim poziomie, tylko trochę za mało akcji. Ogólnie mimo to film bardzo dobrze się ogląda, ciekawe czy powstanie druga część tego filmu, bo przecież Elizabeth i David (robot) lecą dalej … .
Oceniając ten film uważam, że jest to najmroczna część o Obcym. Pokazuje Obcego w zupełnie nowym środowisku, ale bardzo podobnym do zamkniętej przestrzeni na statku kosmicznym. Więzienie, o którym mowa, a w którym znajduje się Ripley okazuje się doskonałym miejscem do polowania dla szybkiego, przebiegłego i morderczo skutecznego Obcego. Dałem 9/10 jak najbardziej polecam do oglądania.
Proszę czekać…