Poznaj obsadę Predators! 1

Opublikowano dziś oficjalnie obsadę filmu Predators w reżyserii Nimroda Antala. Film jest produkowany przez Roberta Rodrigueza, który również napisał scenariusz razem z Alexem Litvakiem i Michaelem Finchem.

Predator

Główną rolę dostał zdobywca Oscara Adrien Brody (Pianista, King Kong), który wcieli się w najemnika imieniem Royce. Topher Grace (Spider-Man 3) negocjuje rolę Edwina, księgowego, który jest naprawdę niebezpiecznym seryjnym mordercą.

W pozostałych rolach zobaczymy wcześniej wspomnianych: Danny'ego Trejo i Waltona Gogginsa. Do nich dołączają Alice Braga (Jestem Legendą), Oleg Taktarov, Mahershala Ali (4400) i Louiz Ozawa.

Obraz opowie o grupie elitarnych żołnierzy, na których poluje rasa bezlitosnych łowców zwanych Predatorami. Brody zagra przywódce grupy znanego dobrze z polowania na ludzi. Braga zagra kobietę-zabójcę, Ali człowieka, który nie lęka się śmierci, a Taktarov byłego rosyjskiego komandosa.

Premiera w przyszłym roku. Jak Wam podoba się obsada?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

dm_wysek

Moim zdaniem Brody to dobry aktor. Ale do tej roli musi zrobić coś z ciałem.Bo wychudzony chłopczyk nie pasuje na dowódce marines.No chyba że po szkole oficerskiej, to może rekrutów by dostał :D a swoją drogą pamiętam iż Adrien grał już wojskowego w "the thin red line" i chyba nie poszło mu wtedy tak źle. Poczekamy zobaczymy! Oby film był godny zainteresowania

Adrien Brody wywołał niemal burzę. Ja myślę, choć wizualnie nijak nie pasuje do wizerunku marines walczącego z obcymi, to Rodriguez potrafi tak wykorzystać jego talent, że wyjdzie z tego coś ciekawego. A Bill Paxton w "Aliens" też nie wyglądał na wielkiego zabijakę.

JohnnyDepp

NIE NIE NIE NIE NIE !!!! Broda bedzie grał te wielki nos tez żydek ten zmanierowany śmieć , bojkotuje ten film , czemu takiego gnata chudzilca wilkiego kindola dali on powinien grac u allena u innych nowo yorkich schizofreników , A le nie w Predators !!!!!!!!! FAK JESTEM WSCIEKŁY , czemu tam nie zagra ktos inny ???????? BOJKOT BOJKOT

kebab666

Gdyby Brody’ego ogolić na Marines, walnąć na twarz kamuflaż to może i coś z niego będzie … :)

drfalck

Jak już mówiłem Predator w kosmosie to pełna lipa.

Proszę czekać…