"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Francuski plakat filmu Avatar 0

Dzisiaj specjalnie dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się nowej produkcji Jamesa Camerona pt. Avatar prezentujemy Francuski plakat, który właśnie zadebiutował w internecie. Na nim zobaczymy pół twarzy sierżanta Jake Sully’ego i pół twarzy przedstawicielki innej rasy. Przypomnijmy, iż film zadebiutuje w Polskich kinach 25 grudnia br.

Avatar (2010)

Avatar jest produkcją wizjonerskiego reżysera Jamesa Camerona (Terminator, Obcy, Titanic) w której główne role grają: Sam Worthington, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Zoe Saldana oraz Giovanni Ribisi. Obraz będzie można oglądać w wersjach: 3D, IMAX 3D jak i 2D.

Film przedstawia historię kalekiego weterana wojennego, który trafia na planetę Pandora zamieszkałą przez wysokorozwiniętą rasę humanoidalnych kotów. Tam znajduje upragniony spokój. Niestety, nie na długo, ponieważ wkrótce wybucha wojna między dwoma cywilizacjami

Zapraszamy do obejrzenia plakatu. Podoba się on wam tak bardzo jak nam?

Francuski plakat z filmu AvatarFrancuski plakat z filmu Avatar

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Worthington ma dość głupkowatą minę na tym fanowskim dziele, tutaj moim zdaniem znacznie lepszy fan art
http://i184.photobucket.com/albums/x139/musicspider911/zz0f75d3e9.jpg

Ronaldinho

No, całkiem dobry plakat, ale jak na taką rangę filmu, to te plakaty poza pierwszy z Zoe Saldaną wyglądają, jakby zabrakło kasy na ich profesjonalne przygotowanie, a to widać po tym, że najlepszy dotąd plakat to fanart:

Proszę czekać…