Zobacz wypuszczenie Krakena! 5

Pojawił się pierwszy, pełny zwiastun nadchodzącej superprodukcji pod tytułem Starcie Tytanów, która jest remakiem klasyka – Zmierzch Tytanów.

Starcie Tytanów

Reżyserem tego dzieła jest Louis Leterrier a scenariusz napisali Lawrence Kasdan, Phil Hay, Matt Manfredi oraz John Glenn. W filmie grają: Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson oraz Gemma Arterton.

Potomek Zeusa – Perseusz (Sam Worthington) jest bezradny, gdy Hades (Ralph Fiennes) zabiera mu całą rodzinę. Wiedząc, iż nie ma nic do stracenia podejmuje się misji powstrzymania Hadesa przed próbą detronizacji Zeusa (Liam Neeson) i wprowadzeniu prawdziwego piekła na ziemi. Wraz z kilkoma wojownikami przemierzy przedziwne krainy walcząc z bestiami i przedziwnymi stworzeniami. Jednak prawdziwym celem jego misji jest spotkanie z ukochaną.

W zwiastunie możemy zobaczyć to, na co wszyscy czekają – wypuszczenie gigantycznego Krakena. Czyż w IMAX’oe nie będzie to wywoływać piorunujące wrażenie?

Starcie Tytanów w marcu 2010 roku w kinach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

MakroX

Bardzo dobry zwiastun. Kraken niesamowite wrazenie robi a miejmy nadzieje w kinie bedzie jeszcze lepiej :D
tez czekam na wersje HD
A Co do nazwy to moim zdaniem plus. Ja osobiscie nie lubie jak kilka filmow ma taki sam tytuł…

MARTIN007

ZWIASTUN DYNAMICZNY.POKAZANE DUZO Z KROTKIMI SCENAMI.OGOLNIE NIE ZACHWYCA PRAWIE JAK POPRZEDNI DODANO SCENKE Z KRAKENEM.CZEKAM NA FINALNY ZWIASTUN JAK I NA SAM FILM!!!!!!!!!!

Adam_Siennica

Wersja HD jakoś na dniach :) Jak i inne zwiastuny przyszłorocznych letnich produkcji ;)

Quagmire

Pewnie żeby Zmierzchem nie straszył…a zwiastun bardzo dobry, dzięki temu, że umiejętnie wykorzystano świetny teaser. Czekam na Krakena w HD.

Darth_Artur

Świetny zwiastun! kiedy będzie wersja HD? Czekam na film.
W ogóle na cholerę zmieniono polski tytuł?

Proszę czekać…