Dwa nowe postery 0

Udostępniono kolejne nowe postery, tym razem pochodzą one z takich produkcji jak Incepcja oraz Opętani. W przypadku tej drugiej produkcji jest to już finalny plakat. Oba obrazy zadebiutują w 2010 roku Incepcja w lipcu natomiast Opętani na dużym ekranie pojawi się już w lutym.

The Crazies

Plakat filmu The CraziesPlakat filmu The Crazies

Film Opętani opowiada o Davidzie, który jest szanowanym szeryfem w niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Na jednym z meczy bejsbolowych na boisku pojawia się znany wszystkim mieszkaniec. Intruz jest uzbrojony w naładowaną strzelbę, którą celuje w szeryfa. Zmuszony do obrony szeryf zabija go. W innej części miejscowości mężczyzna podpala swój dom, w którym wcześniej zamyka na klucz własną żonę. Wkrótce całe miasto staje się areną krwawych wypadków i rozprzestrzeniającego się wśród mieszkańców szaleństwa. Rząd w celu powstrzymania niebezpiecznej epidemii wysyła do miejscowości oddziały wojskowe, aby zlikwidowały wszystkich zarażonych. David wraz z kilkoma mieszkańcami próbuje wydostać się z zagrożonej strefy. Przed nimi najdłuższa i najstraszniejsza noc w życiu.

Plakat filmu IncepcjaPlakat filmu Incepcja

Natomiast film Incepcja opowiada o możliwościach ingerowania w ludzkie umysły za pomocą specjalistycznej technologii, która wykorzystuje metodę iniekcji. DiCaprio, wciela się w szefa zespołu specjalizującego się w dokonywaniu podróży po umysłach innych osób. Takie podróże mogą zarówno umożliwiać zdobycie informacji jak i wprowadzanie danych.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Świetny plakat do Inception.

Proszę czekać…