"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe plotki o Spider-Manie 2

W sieci pojawiło się kilka ciekawych plotek dotyczących planowanych produkcji kolejnych filmów z serii Spider-Man. Poza tym potwierdzono, iż w Spider-Man 4 na pewno wystąpią Tobey Maguire (wciela się w postać Petera Parkera aka Spider-Man) i Kirsten Dunst (wciela się w postać ukochanej głównego bohatera Mary-Jane Watson).

Kadr z filmu Spider-Man 3 (2007)

Z najbardziej prawdopodobnych plotek, jakie ostatnio pojawiły się w mediach i dotyczą produkcji Spider-Mana to ta, według, której w piątej odsłonie przygód człowieka pająka nie pojawi się Kirsten Dunst. Anonimowe źródło związane z producentami twierdzi, iż aktorka nie chce dalej wcielać się w postać Mary-Jane Watson. Dlatego też całkowicie zmodyfikowano scenariusz Spider-Man 4 tak, aby w jakiś sposób wytłumaczyć widzom dalszą nieobecność na ekranie tej postaci. Możliwa jest nawet śmierć tej bohaterki.

Inna bardzo prawdopodobna plotka to ta, według, której Anne Hathaway miałaby zastąpić Dunst. Aktorka znana z ról w Ślubnych wojnach i Tajemnicy Brokeback Mountain miałaby wcielić się w postać Black Cat – zmutowaną włamywaczkę, która szukając przygód niekiedy tropi przestępców. Z czasem w komiksie została nawet dziewczyną Petera Parkera.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Wielu fanów nielubiących Dunst odetchnie z ulgą. Osobiście nie mam nic do Mary Jane w jej wykonaniu, chociaż w wielu scenach dwójki i trójki wydawała się jakby nieobecna…Ciekawy pomysł na odświeżenie serii, mam jednak nadzieję, że Black Cat i Spider-Man nie będą współpracować, bo zaraz przypomina mi się Batman i Robin…
Najlepiej byłoby gdyby Hathaway była Felicią a nie Black Cat. Na pewno nie będzie przeciwnikiem, bo jak tu na ekranie bić się z kobietą, więc mielibyśmy już 3 superbohaterów w trykotach, a co za dużo to nie zdrowo.

Proszę czekać…