Będzie remake Komando 2

Studio Fox rozpoczęło pracę nad remakiem filmu akcji z 1985 roku pt. Komando, w którym główną rolę grał Arnold Schwarzenegger.

Komando

Aktor wcielał się w rolę byłego dowódcy grupy specjalnej, pułkownika w stanie spoczynku. Gangsterzy porywają jego córkę. Rozpoczyna się walka. Pułkownikowi pomaga również dziewczyna, zupełnie przypadkowo wplątana w tę aferę.

David Ayer, scenarzysta Dnia Próby i reżyser Królów Ulicy, napisze scenariusz i wyreżyseruje.

Ayer, który sam był żołnierzem marynarki wojennej, chce, aby remake był bardziej rzeczywisty. Bohater ma być mniej osiłkiem najpierw bijącym potem pytającym, a bardziej umiejętnym komandosem w posługiwaniu się bronią i taktyką.

Czyżby kolejny niepotrzebny remake? Zapraszamy do komentowania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

MareczeK

A ja lubię remake’i – mam sentyment do starych filmów, ale podczas oglądania oczy kaleczą nie dociągnięcia… i z chęcią pójdę do kina i obejrzę ten film. Flames23 Alien vs. Predator to nie jest MIX dwóch filmów, ten tytuł powstał na podstawie komiksu (nie koniecznie im się to udało) – więc nie rozumiem słowa mix w tym przypadku…

Flames23

Dokładnie!, kolejny "Człowiek w ogniu" bądź z tych nowszych "Prawo zemsty".
Czego to się ludzie nie chwycą żeby tylko kasę zarobić. Tworzą niepotrzebne remake-i, jakieś miksy filmowe typu 'Alien z Predatorem' i inne cuda nie widy – które w rezultacie są tylko zmarnowaną taśmą filmową.

Już nie raz się wypowiadałem na FDB w sprawie remake’ów. Na palcach dwóch rąk ledwo mogę wyliczyć udane pozycje. Czy Commando podzieli los większości czy dołączy do którejś z dłoni? Jeżeli scenariusz pójdzie bardziej w realizm to nie będzie to już Commando.

JohnnyDepp

I to mi sie podoba !! John matrix powróci !!! zajebiscie !!

Quagmire

Jeśli zmienią w kierunku o którym mowa to już nie będzie to Komando, a raczej kolejny remake Człowieka w ogniu.

Proszę czekać…