"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Koreański serial w Tele5 4

Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, na antenie Tele5, zostanie wyemitowany fabularny serial koreański Łowcy niewolników. Serial ten utrzymany jest w konwencji koreańskiej dramy. Dramy produkowane są głównie dla koreańskiej widowni, ale wiele z nich stało się popularnych również w innych krajach Azji, przyczyniając się do tzw. koreańskiej fali. Dotarła ona także do Polski, serial w październiku zagości na antenie Tele5.

Łowcy niewolników (2010)

Tele5 zaprezentuje go od 4 października (od poniedziałku do środy o godz. 23:10). Serial Łowcy niewolników oparty jest na historii Korei. Jego mocne strony to przede wszystkim szybka akcja oraz efekty specjalne. Nie zabraknie w nim także wątków miłosnych. Łączy w sobie gatunki tj. melodramat, akcja, dramat historyczny. Jest to jeden z droższych projektów KBS w roku 2009. 24 odcinki kosztowały około 16 milionów dolarów. Serial miał premierę w Korei zaledwie kilka miesięcy temu w prime time największej koreańskiej stacji telewizyjnej.

Łowcy niewolników to historia Lee Dae-gil, który jest najlepszym łowcą niewolników. . Prości ludzie mówią, że jest „człowiekiem bardziej bezwzględnym niż bestia”. Pewnego dnia otrzymuje dobrze płatne zadanie od tajemniczego, wysoko postawionego urzędnika rządowego. Jest nim Lee Gyeong-seok, który tytułuje się pierwszym vice-premierem. Lee Dae-gil pilnie potrzebuje pieniędzy, rozpoczyna więc natychmiast pościg…

Plakat do serialu Łowcy niewolnikówPlakat do serialu Łowcy niewolników

Zwiastun:

(Informacja prasowa)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…