Eminem bokserem 0

Studio DreamWorks zakupiło projekt pt. Southpaw autorstwa Kurta Suttera, twórcy serialu Sons of Anarchy. Główną rolę zagrać ma słynny raper, Eminem.

Eminem

Eminem wcieli się w boksera wagi półśredniej, który wywalcza sobie tytuł mistrza. Przez tragedię cały jego świat zaczyna się walić. Film opowie o jego walce o odzyskanie dawnej chwały.

Poprzedni film Eminema pt. 8. mila, w którym zagrał główną rolę przyniósł mu uznanie krytyki i Oscara za najlepszą piosenkę do filmu.

Wiem, że Eminem bardzo uważnie dokonuje wyborów w filmach i nie jest tego dużo. Ale tak bardzo podzielił się z własnymi problemami w ostatnim, szczerym albumie, że potrafiłem identyfikować się z nim na wielu poziomach. Bardzo go interesuje gatunek filmów o boksie i wydaje się to idealną metaforą, ponieważ jego życie było taką walką. W jakimś sensie, jest to kontynuacja historii z "8 Mile", ale zamiast dosłownej biografii, robimy metaforyczną historię drugiego rozdziału z jego życia. Będzie bokserem, który spada na dno i musi walczyć o swoje życie dla małej córki. Jest to filmowa alegoria jego życia z ostatnich 5 lat.

- zdradza Kurt Sutter.

Sutter natychmiast rozpocznie pracę nad scenariuszem. Pierwsza wersja będzie oddana w lutym, kiedy rozpoczną się pracę nad historią 4. sezonu Sons of Anarchy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

karamija

W 8 mili "grał" samego siebie… Tu rola boksera? dobrze to tego nie widzę. Ale chyba miło bedzie się rozczarować ;)

Ronaldinho

Jeśli nie będzie to powtórzenie kliszy "8 mili" to jestem ZA.

Proszę czekać…