Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pamięć absolutna - Pełny zwiastun! 8

Remake filmu Paula Verhoevena z 1990 roku, będącego adaptacją prozy Philipa K. Dicka We Can Remember It For You Wholesale, opowiada historię Douglasa Quaida (w oryginalnej wersji grany przez Arnolda Schwarzeneggera), mężczyzny, który po wykupieniu oferty z cybernetycznego biura podróży, odkrywa w swej podświadomości wspomnienia, które ktoś wcześniej wymazał.

W nowej wersji Total Recall reżyserowanej przez Lena Wisemana w głównych rolach wystąpią Colin Farrell, Jessica Biel, Bryan Cranston, Bill Nighy, John Cho i Kate Beckinsale.

Światowa premiera filmu planowana jest na sierpień tego roku.

Zobacz zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Czudi 2012-04-02

Dla mnie przynajmniej dobry zwiastun, nie mam żadnych resentymentów związanych z poprzednią wersją i natenczas chętnie obejrzę ten film, choć na kino nie mam parcia;)

jacks 2012-04-02

Ja wręcz przeciwnie schowałem na chwilę swój sceptycyzm do kieszeni i spojrzałem od innej strony – widza, który nie zna oryginału. Opinia delikatnie została poprawiona w moich oczach, ale nadal mam ogromne obawy przed całością. Krótko mówiąc, zwiastun nie zachwyca, ale również nie odrzuca od obejrzenia.

simian_raticus 2012-04-02

Nie robi wrażenia! Przesadzone i przekoloryzowane sceny walk! Jednym słowem pic na wodę! Brak pomysłów na nowe scenariusze się kłania to żerują na starych tytułach!

Quagmire 2012-04-02

Tandetnie efekciarski zwiastun, zupełnie jakbym oglądał jakąś grę komputerową lub reżyserem był Paul W.S. Anderson. Scena walki Farrella z policją (?) ma tyle niepotrzebnego slow motion, że zawstydzony byłby nawet Sucker Punch. Jestem zdecydowanie na nie.

Proszę czekać…