HUMOR: Jak powinien skończyć się nowy Superman 3

Na YouTubie na kanale HISHEdotcom pojawił się kolejny krótki filmik z serii How It Should Have Ended. Tym razem przyszła kolej na rozprawienie się z Człowiekiem ze stali, który nadal polscy widzowie mogą oglądać jeszcze w kinach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2013-07-16

Dostarczanie wody i pożywienia jest chyba nawet pokazane, ale sam koncept szturmu na kanały w takiej liczbie i w taki a nie inny sposób jest tak głupi, że nie chcę go bronić. W przykładzie Batmana chodzi o jedną, konkretną scenę, w przykładzie Supermana o pewien schemat konstrukcji widowisk który nie przeszkadzał nikomu przy np efektownych walkach Transformersów.

Gracjan Mikitin 2013-07-16

No, a po Batmanie Nolana mówiono "jak oni w tych kanałach przeżyli? Co jedli, co pili?" – magia kina, zresztą komisarz Gordon w jednej z rozmów bodajże z Blake’m powiedział, że dostarczają im wodę i pożywienie.

Quagmire 2013-07-16

Dobry odcinek

SPOILER

Kompletnie nie rozumiem jednej kwestii, dlaczego po 30 latach oglądania blockbusterów, ludzkość nagle zaczęła zwracać uwagę na takie elementy jak "przypadkowe ofiary" i "straty materialne"? Dlaczego akurat ten film tak powszechnie za to obrywa? Bo pominął tą kwestię w ramach przyjętej konwencji letniej superprodukcji, zamiast wsadzać naiwną scenkę o ewakuacji kilkumilionowego miasta w 1 dzień?

Bo to Superman i powinien wykazywać się empatią, pomagać ludziom? Pokonał kosmiczne zagrożenie które tylko on był w stanie odeprzeć. To za mało? Strasznie irytuje mnie ta kwestia, zwłaszcza przy zbierających dobre recenzje "Szybkich i wściekłych 6", którzy również zawierają scenę z przypadkowymi ofiarami czołgu, ale który to film niby zrobiony jest tylko "dla radości z oglądania". Rozumiem, że "Supermana" nakręcili do klęczenia na grochu.

Proszę czekać…