Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznajcie rodzinę Pana Grey'a 2

Na początku miesiąca mogliśmy obejrzeć zwiastun filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya. Dzisiaj Focus Features za pośrednictwem sieci zaprezentował fotografie rodziny Christiana Grey’a (Jamie Dornan). Widnieją na nich jego siostra Mia Grey (Rita Ora), matka Grace Trevelyan Grey (Marcia Gay Harden) i ojciec Carrick Grey (Andrew Airlie).

Dodatkowo mamy również nowe zdjęcie Dakoty Johnson, która zagra Anastasię Steele. W filmie, który swoją premierę będzie miał 13 lutego przyszłego roku zobaczymy jeszcze między innymi Jennifer Ehle (Wróg numer jeden), Luke’a Grimesa (Uprowadzona 2), Victora Rasuka (Godzilla), Eloise Mumford (In the Blood), Maxa Martiniego (Pacific Rim) oraz Calluma Keitha Rennie (Memento).

Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem – milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się – tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.

!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2014-12-01

Nazwisko "Greya" pisze pisze się bez apostrofu po Y, tak jak jest w tytule filmu.

Proszę czekać…