http://vimeo.com/mironkundzicz

Black u Stillera 0

Aktor i komik Jack Black wystąpi w komedii Tropic Thunder.

Reżyseruje inny znany aktor i komik, Ben Stiller (Orbitowanie bez cukru). W obsadzie znaleźli się też Robert Downey Jr. (Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus) i Jay Baruchel (Żyć szybko, umierać młodo).

Jack Black w filmie Szkoła Rocka 2003Jack Black w filmie Szkoła Rocka 2003

Film będzie opowiadał o problemach podczas kręcenia wysokobudżetowego filmu wojennego. Aktorzy naprawdę staną się komandosami, których mają grać.

Black zagra Jeffa Fatsy Portnoya, komika z nadwagą, który będzie musiał przejść na przymusowy odwyk od narkotyków, kiedy będą kręcić film w tropikalnej dżungli, Downey Jr. wcieli się w Kirka Lazarusa, największego aktora swojej generacji i zodbywcę czterech Oscarów, Baruchel zagra Kevina Sandusky'ego, początkującego i nieznanego aktora, a Stiller wcieli się w postać Speedmana.

Ten ostatni jest też autorem scenariusza, razem z Justin Theroux (Aniołki Charliego 2: Zawrotna szybkość) i Etanem Cohenem (Madagascar 2). Zdjęcia rozpoczynają się w lipcu.

Jack Black urodził się w Kalifornii. Jest aktorem, komikiem i muzykiem. Razem z Kylem Gassem (Tenacious D: The Pick of Destiny) tworzy zespół rockowy, Tenacious D. Jest znany z ról w takich filmach jak: Przeboje i podboje, Płytki facet, Holiday, Szkoła rocka, Nacho Libre, czy King Kong. Był nominowany do Złotego Globu za występ w Szkole rocka. Poza tym zdobył Blockbuster Entertainment Award za rolę Barry'ego w Przeboje i podboje.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Jay

Same here. Rock!

NeverGiveUp

Uwielbiam Jacka Black’a jak i Tenacious D :-)

Proszę czekać…