Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Materiał zza kulis Ash vs Evil Dead 2

Dla fanów Bruce'a Campbella i serii Martwe zło, mamy interesujący materiał zza kulis serialu Ash vs Evil Dead.

Bruce Campbell ponownie wcieli się w postać Asha, podstarzałego rozpustnika i łowcę demonów z piłą mechaniczną zamiast ręki, który ostatnie 30 lat spędził unikając odpowiedzialności za Martwe Zło. Jednak kiedy Deadite powraca, Ash zostaje zmuszony do ponownej walki z siłami ciemności.

Campbell jest również jednym z producentów serialu. Warto również dodać, że odcinek pilotowy wyreżyseruje sam Sam Raimi. W obsadzie serialu są jeszcze między innymi Lucy Lawless, Ray Santiago oraz Jill Marie Jones. Pierwszy sezon będzie składał się z 10 odcinków. Premiera w Halloween.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire 2015-08-25

1:10- kręcą kolejne retrospekcje wydarzeń z pierwszego Martwego zła? Jest taka scena w pierwszym zwiastunie z młodym Brucem Campbellem idącym w cieniu, zastanawiam się czy nie pochodzi czasem z tegorocznych ujęć z dublerem. Ale po co zmieniają, skoro mają szansę raz na zawsze to naprostować, a już na etapie zwiastuna zgrabnie wykorzystali ujęcia z poprzednich części. Może chodzi o nazwę księgi? W jedynce nazywa się Naturom Demonto, w dalszych Necronomicon Ex Mortis, ale czy do tego nie wystarczyłby zwykły dubbing?

Coraz bardziej nurtuje mnie co oni tam nawymyślali, Ash trzymający Necronomicon w swojej przyczepie może być tylko wierzchołkiem góry lodowej.

Proszę czekać…