Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rick Moranis mógł zagrać w Pogromcach duchów III 1

Jak widać nie wszyscy aktorzy z oryginalnej obsady Pogromców duchów chcą grać w kolejnej odsłonie serii. Rick Moranis podobnie jak inne gwiazdy serii otrzymał ofertę występu gościnnego. Jednak ją odrzucił.

Życzę im wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że film będzie wspaniały. Jednak dla mnie nie ma to sensu. Po co miałbym wchodzić przez jeden dzień na plan zdjęciowy czegoś co robiłem 30 lat temu?

powiedział aktor w wywiadzie dla THR.

Moranis, który kilka lat temu odszedł na emeryturę, powiedział że gdyby otrzymał interesującą ofertę mógłby ją przemyśleć.

Wziąłem sobie przerwę, która przerodziła się w bardzo długą przerwę. Jednak jestem zainteresowany wszystkim co wyda mi się interesujące. Wciąż otrzymuje okazjonalne zapytanie co do występów w filmach i telewizji, więc jest szansa, że coś w końcu wzbudzi moje zainteresowanie. I prawdopodobnie to zrobię. Jednak nie będą to Pogromcy duchów.

Pogromcy duchów III będą rebootem popularnej serii. Tym razem w głownych rolach zobaczymy jednak panie, a w skład drużyny walczącej z siłami zła wejdą: Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy i Leslie Jones. Jeśli chodzi o męską część obsady to w filmie zagrają między innymi Andy Garcia, Michael K. Williams oraz Chris Hemsworth.

W produkcji czeka nas także szereg występów gościnnych. Aktorzy znani z oryginalnego filmu nie wcielą się jednak w bohaterów, których grali przed laty. W filmie wystąpią Dan Aykroyd,, Sigourney Weaver, Ernie Hudson oraz Bill Murray.

Za kamerą produkcji stoi Paul Feig. Premiera Pogromców duchów III 15 lipca 2016 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…