Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun Listów do M. 2 w rytmie hitu Sound'n'Grace 2

Ulubieńcy milionów Polaków powracają! Humor i wzruszenia w rytmie hitu Sound’n’Grace w drugim, oficjalnym zwiastunie Listy do M. 2.

Od wydarzeń znanych z Listów do M. minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska-Żurawska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia !Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i "niegrzecznego" Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

Bohaterowie Listów do M. 2 w reżyserii Macieja Dejczera będą rozśmieszać, wzruszać, inspirować widzów do tego, by uwierzyli, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

Listy do M. 2 w kinach od 13 listopada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-15

Prężnie widzę dział PR-u tego filmu :D

|
V

Zuzanna1 2015-11-16

Moim zdaniem Listy do M mają jeden z lepszych soundtracków w polskich filmach :) Warto się zainteresować!

martyskaa 2015-10-15

Czyli w listopadzie będzie co słuchać :)
#czekamnalisty

Zuzix 2015-10-14

Nie ważne co by dali w tle i tak czekam już tak długo, że się doczekać nie mogę, dobrze, ze choć soundtrack będzie tydzień przed filmem.

KajaMa Zuzix 2015-10-16

Dokładnie! Mam zamiar kupić tę płytkę! :) Mam nadzieję, że będzie jeszcze bardziej romantycznie niż w cz. 1 :)

Nenka 2015-10-14

wygląda na to, że prezenty na święta w tym roku będą wcześniej :) już nie mogę się doczekać. I sountracka też

Proszę czekać…