Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prace nad scenariuszami sequeli Avatara trwają 1

Od premiery Avatara minęło już ponad sześć lat, a fani wciąż czekają na kolejne części przygód bohaterów stworzonych przez Jamesa Camerona. I wszystko wskazuje na to, że będą musieli czekać jeszcze dłużej.

Na razie na temat sequeli Avatara można usłyszeć wiele dobrego. Sigourney Weaver stwierdziła, że projekty co do kontynuacji wyglądają niesamowicie, a człowiek pracujacy w studiu WETA, które zajmuje się efektami specjalnymi, Joe Letteri powiedział, że to najambitniejsza rzecz nad jaką do tej pracował.

Pierwotnie produkcja Avatara 2 miała wystartować już przed rokiem, jednak z powodu chęci stworzenia nie dwóch, a trzech sequeli, Cameron zawiesił produkcję, aby móc na spokojnie zająć się pisaniem scenariuszy. Dopiero teraz głos w tej sprawie postanowił zabrać sam reżyser, który w jednym z wywiadów powiedział na jakim etapie jest tworzenie kolejnych opowieści w świecie Pandora.

Jestem aktualnie na etapie dopracowywania wszystkich trzech scenariuszy. Porównałbym to do procesu projektowania, który jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Pracujemy nad tym już od mniej więcej półtora roku. Wszystkie postacie, lokacje oraz stworzenia są prawie gotowe.

Na ten moment niewiele wiadomo o kolejnych odsłonach kasowego hitu. Pewne jest tylko tyle, że zdjęcia do trzech części odbywać się będą równolegle w Nowej Zelandii. Dodatkowo powrócą gwiazdy Avatara: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver oraz Stephen Lang.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…