Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy fani Marvela są za głupi na Batmana i Supermana? 0

Z pewnością niedawne fachowe prognozy, mówiące o tym ile może zarobić film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości niepokoją włodarzy Warner. Bros. Niektóre plotki sugerują, że będzie to najdroższy film w historii kina, który w ostatecznym rozrachunku okaże się sporym rozczarowaniem finansowym.

Według portalu Batman-On-Film włodarze hollywoodzkiej wytwórni z samego filmu są zadowoleni i nie martwi ich szczególnie jego jakość. Co innego widzowie, dla którym może się okazał on zbyt inteligentny:

Oni bardziej niepokoją się o to jak odbiorą go widzowie oraz jak poradzi sobie w box office’e. BOF spekuluje, że mainstreamowi widzowie są przyzwyczajeni do "popcornowych" filmów Marvela i mogą nie zareagować zbyt dobrze na głęboką historię filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości napisaną przez zdobywcę Oscara.

Te zarzuty brzmią dosyć poważnie i mogą sugerować sporą niechęć Warnera do filmowego uniwersum Marvela. Czy są one prawdziwe? Z pewnością nigdy się tego nie dowiemy. My, jako widzowie musimy mieć jednak świadomość, że oba te uniwersa będą różniły się w znacznym stopniu? Ale czy to źle? Według mnie nie, ponieważ gdyby wszystko było takie same, nie byłoby w tym ani krzty oryginalności ani zabawy.

Źrodło: Batman-On-Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2016-02-18

Żyjemy w czasach, gdzie producenci boją się o swój film, bo jest za inteligentny…

Batman-On-Film coś ostatnio często wywołuje gównoburzę w sieci.

DirtyKiller 2016-02-17

Strażnicy galaktyki też spisano na straty – nie dość, że fajna baja, to fabułka jak do fantastyki niczego sobie. Co będzie z naszymi koleżkami ze Świtu Sprawiedliwości? Nie wiadomo. Dawać to do kin, zobaczy się i oceni. Znowu się robi z ludzi takie niemoty, czy oni zrozumieją przekaz – kuźwa, nie rozumiem… filmy kręcą kozy dla wielorybów czy jak? Debila na kino nie stać albo jest z byt płytki by się nim interesować, a jeśli dostanie od kogoś na ten bilet jakiś grosz, chociaż film zarobi ;)

Proszę czekać…