Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jakie będą relacje Cersei z Jamie'em? 0

24 kwietnia stacja HBO wyemituje pierwszy odcinek szóstego sezonu Gry o tron. Już teraz twórcy zapowiadają, że fani dostaną najlepszy sezon w historii.

Jednym z najważniejszych wątków nowej serii będzie ten związany z Cersei. Wszyscy, którzy oglądali poprzednie odcinki wiedzą, że dla Królowej nadeszły ciężki czasy. Jej przemarsz pokutny wzbudził wiele kontrowersji, ale i zmienił samą postać. Będzie potrzebowała wielu sojuszników, aby ponownie włączyć się do walki o tron i wpływy.

Z pewnością jej ważnym elementem będą jej relacje z bratam. Na ten temat wypowiedziała się aktorka Lena Headey, która wciela się w Cersei:

Dla niej jest to prawdopodobnie najbardziej interesujący sezon. Ona naprawdę nie ma już nic do stracenia i zrobi wszystko, aby zmienić tę straszną sytuację, w której się znalazła. Jej relacje z Jamie wejdą na niesamowicie dziwny poziom. Będzie pikantnie i niesamowicie mrocznie.

Czyżby szykowały się kolejne kontrowersyjne sceny z udziałem rodzeństwa? Tego nie wiemy. Muszę jednak przyznać, że jak na razie ludzie związany z serialem wzorcowo prowadzą kampanię promocyjną nadchodzącego sezonu. Pytań jest jeszcze więcej niż zazwyczaj, a odpowiedzi na nie brak.

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać wznowienia walki o tron!

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…